Сервиз - гр. Шумен

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Leonartis
Мнения: 2
Регистриран на: Пон 31 яну 2005 20:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен
Контакти:

Сервиз - гр. Шумен

Мнениеот Leonartis » Пон 31 яну 2005 21:34


Привет. Това е първият ми пост в този форум и много се ядосвам, че не съм ви забелязал досега.
В неделя пътувах по спешност в големия сняг от Шумен до Русе. На връщане точно край Разград нещо изщрака, започна да ми подскача дъската на багажника - оказа се, че се е скъсал десен амортисьор и излязъл да види кой кара колата. Темата обаче е друга. Обърнах Разград наопаки да намеря работещ и добър сервиз. От Пътна помощ на СБА ми казаха, че техният не работи. Та идеята ми е за една тема - сервизи в страната. Ако закъсате в Шумен - препоръчвам ви майстора на моя Г2 Дочко - на изхода от квартал Дивдядово за Велики Преслав вдясно преди стопа. Много е добър, а сервизът - не гаражен, а оборудван с всичко необходимо. Визитката с номера на джиесема му е в колата, утре ще редактирам постинга.




teac5
Мнения: 6
Регистриран на: Вто 11 апр 2006 7:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Мнениеот teac5 » Чет 13 апр 2006 11:57


Този и аз го знам страшен е, работи изключително качествено и ефтино


Потребителски аватар
Iavor
Мнения: 3233
Регистриран на: Пон 07 фев 2005 17:27
Автомобил: Škoda Octavia VRS
Двигател: CEGA 2008
Местоположение: София

Re: Сервиз - гр. Шумен

Мнениеот Iavor » Чет 13 апр 2006 13:18


Leonartis написа: Много е добър, а сервизът - не гаражен, а оборудван с всичко необходимо. Визитката с номера на джиесема му е в колата, утре ще редактирам постинга.

Ма утре мина :wink: !
Явно ще се сетиш за форума,когато имаш проблем с колата :roll: !


Потребителски аватар
malinovn
Мнения: 8
Регистриран на: Пет 15 авг 2008 9:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: Сервиз - гр. Шумен

Мнениеот malinovn » Чет 29 авг 2019 10:27


:)
0888955216



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: turbogti и 148 госта