Сервиз ТАЧКОВ-Bosch РУСЕ! Бегай далеко!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
nylon
Мнения: 183
Регистриран на: Сря 22 ное 2006 15:42
Автомобил: T3 Caravelle
Двигател: DG 1988
Местоположение: Русе

Сервиз ТАЧКОВ-Bosch РУСЕ! Бегай далеко!

Мнениеот nylon » Сря 27 дек 2006 21:31


На тоз сервиз няма да ида повече поне заради следните причини:
- супер надменно отношение
- става ти неудобно, че си отишъл и че на човека му се налага да работи
- обиди по отношение на любимата ти кола!
- съставят ценоразписа според външния вид на клиента, колата, GSM-а и т.н.




Потребителски аватар
pyrpyl
Мнения: 83
Регистриран на: Вто 18 апр 2006 20:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Мнениеот pyrpyl » Чет 28 дек 2006 10:44


И къде е въпросния сервиз? Да знаем, да не минаваме по тази улица. :wink:


kristian112
Мнения: 306
Регистриран на: Нед 18 юни 2006 16:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот kristian112 » Чет 28 дек 2006 13:38


Колеги :)
що им се връзвате на такива ??? аз в такива случеи почвам да се държа като "отвратителен клиент" предполагам че на всеки му се е случвало да попадне на такъв дето по добре да нямаш клиент от колкото да имаш. :) питам , гледам , пак питам за същото, после за цената после за частите, после за производителя после за колко време ще е готова колата и така докато почнат да придобиват зелен оттенак на лицето и им кървясат капилярите в очите.най- накрая казвам едно "мерси ще помисля" и толкова :) в Бг още много хора не са се научили че като искат да вземат пари на някой за нещо трябва да го правят по подходящия начин и да създават впечетлението че човек като ги плати е направил нещо добро за самия себе си ,резпективно за автомобила си.


Потребителски аватар
nylon
Мнения: 183
Регистриран на: Сря 22 ное 2006 15:42
Автомобил: T3 Caravelle
Двигател: DG 1988
Местоположение: Русе

Мнениеот nylon » Пет 29 дек 2006 22:37


Много хубаво мнение колега, мерси. Аз споделям същото и само искам да те допълня, че дереджето е такова щото повечето хора работещи в сферата на услугите са още с "царули" обути, тва вземи сервизни майстори, сервитьори/ки, продавачи/ки. Сичкото това маймун не е квалифицирано и не е проумяло как трябва да се вземат парите на клиента и на първо място трябва да се знае, че работата с хора е най-трудна.


Потребителски аватар
bu4komobil
Мнения: 804
Регистриран на: Вто 25 апр 2006 11:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Труро

Мнениеот bu4komobil » Пет 29 дек 2006 22:48


подкрепям мнението за сервиза на бош преди 1 година имах рено беше се запушило 1 тънко маркуче на охладит.с-ма(в последствие разбрах че се е запушило)и отидох до въпросния сервиз казах си оплакванията а онзи(мъж към 45-50год. с прошарена коса)без дори да ми погледне колата ми каза че съм духнал гарнитура да взема 250-300лв. и да се върна с колата.ще ли да я направят да мърка дрън дрън кзах му културно да се.... в.... и си тругнах едни познат гаражен майстор ми я оправи за 10лв. и пак беше пушка ама поевтина


Потребителски аватар
nylon
Мнения: 183
Регистриран на: Сря 22 ное 2006 15:42
Автомобил: T3 Caravelle
Двигател: DG 1988
Местоположение: Русе

Мнениеот nylon » Съб 30 дек 2006 10:23


bu4komobil написа:(мъж към 45-50год. с прошарена коса)без дори да ми погледне колата ми каза че съм духнал гарнитура да взема 250-300лв. и да се върна с колата.ще ли да я направят да мърка дрън дрън кзах му културно да се.... в....


да, точно ей тоз е той


kristian112
Мнения: 306
Регистриран на: Нед 18 юни 2006 16:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот kristian112 » Съб 30 дек 2006 11:23


тц тц тц тц
брей този как не е ял бой до сега ????? 250 - 300 лв ???!?!?!?!
колегата с ремонт-а за 10 лв - що не се върна да му кажеш на тоя че нищо не отбира от занаята си и да се хваща с нещо друго ама така че колкото може повече хора около теб да чуят.Не че нещо ще се промени и този ще спре да краде парите на хората ( щото това си е чиста измама) но поне ще се изкефиш да му гледаш тъпата физиономия като се опитва да се оправдае : ама ..... ъъъъъъ аз ..... таковата ъъъъъ и ти го гледаш в очите и чакаш отговор :) :) :) много е забавно повярвай !!!!


Потребителски аватар
agopov
Мнения: 263
Регистриран на: Пет 26 май 2006 14:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот agopov » Съб 20 яну 2007 21:46


Ухааааа.....чудя се някой ден да не отида ли и аз там до тоя сервиз,па оня пустиняк ако каже една лоша дума за каручката ми,до мойта седалка в краката съм си приготвил ЛЮСИ (дървена бухалка за екстремни ситуации,така съм си я кръстил :twisted: ).Тия дни както съм набрал тъкмо такъв некадърник ми трябва да се прави на важен :twisted: Явно такива тарикати от едно време пак ги има и сега.........
Това ми напомня на една случка дето баща ми я разправя.Едно време като бил млад карал Москвич,ударил го и отишъл в някакъв сервиз да му оправят колата и след 1 месец пак отива и оня му се репчи : "На майстор така не се ходи,трябва да си напълнил чантичката с марковото и тогава почваме".Баща ми му причерняло,натупал го и си взел колата :evil:

Между другото искам да изразя недоволството си от сервиз ИНТЕР ВАГЕМ,в кв.Чародейка или както го знаят "при Вальо Ряховския"(не знам дали още работи,казаха ми че бил затворил).Освен че ми взеха сума ти пари за обслужване на автомобила,ами и предното ми ляво колело не беше затегнато,вследвстие на което имаше адско тракане и хлопане,от което най-малко съм подозирал че може да е това..... :evil: ,добре че не я карах извън града с голяма скорост не ми се мисли къде щях да се пребия :evil:

Затова искам да призова всички които си носите колите на майстор - по възможност гледайте да е при частник с добро име - вероятността да ви свърши работа е катастрофално по-голяма :)


Потребителски аватар
znainainai
Мнения: 5287
Регистриран на: Пон 04 дек 2006 21:24
Автомобил: Golf4
Двигател: MK 4 98 AHF
Местоположение: Русе

Мнениеот znainainai » Вто 06 фев 2007 0:18


И Милен "мартенския" е много прехвален майстор :009: като си взех колата отидох да я прегледа че нещо гаснеше за едно мерене на ламбдасондата (със дигитален уред) и замерване (ужким) на вакуум регулатора 30лв излизам доволен карам 200м и :evil: УЖАС :evil: угасна и до там айде на обратно тикай за акъл, отивам вдигам валянка колата пали лопа 30мин на място нищо (като отидох не палеше) "ако има имобилайзер от него е " така казва "майстора" да ама не след като взех нещата в свои ръце открих проблема който беше очевиден ( няма искра от бобината след малко ровене ми светна откъде е датчик на хол ). Та мисълта ми е ДЕРЕ КОЖИ и имам много познати които нещат да чуят за него, щото вече ги е одрал и колите им пак си имат проблемите. Извода е трябва да си мразиш колцата че да му я закараш(трябва да си луд) :screwy


Потребителски аватар
potrebitel_FX
Мнения: 11
Регистриран на: Чет 30 ное 2006 2:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот potrebitel_FX » Пон 12 фев 2007 1:41


Ако сте от Русе моля препоръчайте ми някой свестен сервиз кадето да ми сжаршат работа , че и аз сам се отчаял.


Потребителски аватар
pyrpyl
Мнения: 83
Регистриран на: Вто 18 апр 2006 20:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Мнениеот pyrpyl » Сря 14 фев 2007 21:52


Зависи за какво...........аз ползвам в последно време"Технотранс" - на "Скобелев" - срещу гимназията "БАБА ТОНКА". До сега работеха сносно, бързо и качествено, сменял съм много неща при тях. Но днес направо ме разбиха, - за смяна на задни тампони на Пасат 1991 които струват 16.50лв ми поискаха 50лв за труд. Видя ми се множко и реших да се оправям сам с помощта на приятели. Иначе в малките квартални сервизи тип гараж понякога вземат по скъпо от реномираните, при по-ниско качество на извършваната услуга. Абе преценяват те според дрехите, колата, портфейла и това колко разбираш за какво става въпрос.


Потребителски аватар
agopov
Мнения: 263
Регистриран на: Пет 26 май 2006 14:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот agopov » Вто 20 фев 2007 2:32


pyrpyl написа:Зависи за какво...........аз ползвам в последно време"Технотранс" - на "Скобелев" - срещу гимназията "БАБА ТОНКА". До сега работеха сносно, бързо и качествено, сменял съм много неща при тях. Но днес направо ме разбиха, - за смяна на задни тампони на Пасат 1991 които струват 16.50лв ми поискаха 50лв за труд. Видя ми се множко и реших да се оправям сам с помощта на приятели. Иначе в малките квартални сервизи тип гараж понякога вземат по скъпо от реномираните, при по-ниско качество на извършваната услуга. Абе преценяват те според дрехите, колата, портфейла и това колко разбираш за какво става въпрос.


50-те лева даже са малко :wink: Не знаеш какъв зор е да се избият тия тампони (на пасатите е по-лесно,техните са на 2 части,докато на голфа е цял).А вече съм се резервирал относно тия "реномирани" сервизи,защото те са като всички аудио сервизи,като всички мебелни фирми и т.н. а именно работят хора които хал хабер са нямали от такъв тип работа - в последствие се понаучили на тва онова и си вирнали носовете.В повечето случаи "гаражните" монтьори са много по-кадърни от "квалитетните".Някак си не ми е приятно някое 23-4 годишно лайно да ми ровичка из колата...доверил съм се на мой приятел автомонтьор,има си ел.крик добри условия и качествена работа....общо взето прави това което аз не успея :D


Потребителски аватар
porko
Мнения: 337
Регистриран на: Съб 28 окт 2006 19:58
Автомобил: VW POLO
Двигател: AAU 1994
Местоположение: Русе

Мнениеот porko » Сря 21 фев 2007 21:13


agopov написа:
pyrpyl написа:Зависи за какво...........аз ползвам в последно време"Технотранс" - на "Скобелев" - срещу гимназията "БАБА ТОНКА". До сега работеха сносно, бързо и качествено, сменял съм много неща при тях. Но днес направо ме разбиха, - за смяна на задни тампони на Пасат 1991 които струват 16.50лв ми поискаха 50лв за труд. Видя ми се множко и реших да се оправям сам с помощта на приятели. Иначе в малките квартални сервизи тип гараж понякога вземат по скъпо от реномираните, при по-ниско качество на извършваната услуга. Абе преценяват те според дрехите, колата, портфейла и това колко разбираш за какво става въпрос.


50-те лева даже са малко :wink: Не знаеш какъв зор е да се избият тия тампони (на пасатите е по-лесно,техните са на 2 части,докато на голфа е цял).А вече съм се резервирал относно тия "реномирани" сервизи,защото те са като всички аудио сервизи,като всички мебелни фирми и т.н. а именно работят хора които хал хабер са нямали от такъв тип работа - в последствие се понаучили на тва онова и си вирнали носовете.В повечето случаи "гаражните" монтьори са много по-кадърни от "квалитетните".Някак си не ми е приятно някое 23-4 годишно лайно да ми ровичка из колата...доверил съм се на мой приятел автомонтьор,има си ел.крик добри условия и качествена работа....общо взето прави това което аз не успея :D


Да не е Николай Неделчев?От кръстовището на пазара в посока бившата улица "Г.Димитров" втората пресечка в ляво.Супер е.Мога да го препоръчам.Всичко си има и много разбира.Двама работят,но сервиза е негов.Моето поло ходи само при него,когато се наложи и няма за сега проблеми.Работи на сносни цени и хубаво.


Потребителски аватар
agopov
Мнения: 263
Регистриран на: Пет 26 май 2006 14:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот agopov » Чет 22 фев 2007 1:24


Не е той,моя майстор е на ул.Стефан Стамболов (бибша ул.Максим Горки) след пункта на Еврофутбол,до вулканизатора :) Щом си доволен от твоя майстор всичко е 6,да се надяваме повече хора да прочетат тия теми и да видят що за стока са тия "именити серзиви" :?


Потребителски аватар
NovobranecGT
Мнения: 2831
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 15:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот NovobranecGT » Съб 03 мар 2007 11:37


Ахахахахахах, вие за Ромео все едно сега чувате, там девиза е "Добър ден 20 лева" :D Не искам да казвам голяма дума, може много коли да са им минали през ръцете, може да имат всякакви стендове и техника, но според мен там не отбират грам от коли ами само дерат кожи като сменят безбожно скъпи части :!: Имам не един познат, който си е носил там колата за някаквъ проблем......един по-заможен с месеци си мъкна Типото там, смениха му бензиновите помни и още какво ли не, всеки път с обещанията, че колата ще се оправи, но уви, нямаше промяна и накрая човека си продаде колата...беше потрошил страшно много пари :!: Аз също съм носил кола там преди време със същия плачевен резултат, накрая сам се справих с проблема.....ТАМ НЯМА МАЙСТОРИ, А САМО КОЖОДЕРИ :!: :!: :!:
П.П. За Технотранс не съм чувал лоша дума, но нямам и лични впечатления....Ако някой има нужда от гаражен майстор НЕ МОШЕНИК, нека пише Л.С.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта