Сервиз ТАЧКОВ-Bosch РУСЕ! Бегай далеко!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
porko
Мнения: 337
Регистриран на: Съб 28 окт 2006 19:58
Автомобил: VW POLO
Двигател: AAU 1994
Местоположение: Русе

Re: Сервиз ТАЧКОВ-Bosch РУСЕ! Бегай далеко!

Мнениеот porko » Чет 23 май 2013 18:53


Да възродя малко темата.Наложи се да сменям тампони на носачите и отидох в сервиза до долния ЛИДЛ.Смениха ми ги и платих 76 лв за тампони и труд и ми казаха,че труда е 20 лв,като ми връчиха кутииките от тампоните.Казаха ми и от кой магазин са ги изписали.Показаха ми ги и на компютъра и цената наистина беше солена.Обаче аз се обадих в магазина и питах колко струват и каква беше изненадата,като чух отговор,че никога не са продавали от тези марки.Обадих се и в аутоплюс и се оказа,че точно тези марки комплект четирите струват 20 лв.Отидох да питам защо така,а онези викат,че кутиите не били от тези тампони.А майстора каза,че са.Даже ми върна старите в тях.Може да сте доволни от този сервиз,ама аз май няма да им стъпя там повече.




Потребителски аватар
georgivw
Мнения: 406
Регистриран на: Нед 17 юни 2007 1:33
Автомобил: vw golf 4
Двигател: tdi
Местоположение: БГ

Re: Сервиз ТАЧКОВ-Bosch РУСЕ! Бегай далеко!

Мнениеот georgivw » Сря 18 дек 2013 14:34


направо са отврат в този сервиз имал съм вземане даване с този така наречен маистор :thumb_down некоректни вземат ти пари за неща дето дори неса правили ,меко казано този маистор е некадърник и за капак сметката е все едно нова кола си взимам от тех :newsm66



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 172 госта