ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
freestyler911
Мнения: 2609
Регистриран на: Съб 29 мар 2008 14:20
Автомобил: VW polo
Двигател: AEX 1996
Местоположение: София

Мнениеот freestyler911 » Съб 02 авг 2008 13:07


дали при него могат да се намерят въпросните водачи за ел стъклата на полото от гаража , че са така направени чеее .... предвиждам бъдещи проблеми ....




Потребителски аватар
ChimeyJimmey
Мнения: 3877
Регистриран на: Съб 01 окт 2005 8:47
Автомобил: торанага
Двигател: AXQ

Мнениеот ChimeyJimmey » Пон 04 авг 2008 16:10


Тук са му контактите, валидни са.
Пак ще го посещавам.
Не му ли се обадите, няма как да разберете дали ще ви свърши работа. :wink:


jojo-g
Мнения: 189
Регистриран на: Пон 07 май 2007 9:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот jojo-g » Чет 07 авг 2008 10:12


Колеги моля притеснявайте Пламен след 15.08.08. 8-)


lupovw
Мнения: 27
Регистриран на: Пет 05 сеп 2008 0:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пирдоп

Мнениеот lupovw » Пон 08 сеп 2008 23:13


И аз бях при него и аз съм доволен какво остава?
:lol: :lol: :lol:


Потребителски аватар
zliat
Мнения: 14
Регистриран на: Сря 01 авг 2007 12:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

,,,

Мнениеот zliat » Пет 26 сеп 2008 12:23


тел.0894310070 Пламен Маджаров ,аз може би требе да черпа най много,човека ми оправи стъклата на голфа,а с BMW на жена ми си игра 2 дена докато не реши проблема.сутрин от тъмно вечер на лампа.Спести ми 300 eur.които трябваше да дам на неграмотници от bmw който казваха че това на мойта кола не става.Благодаря на Пламен.


Потребителски аватар
blondeskiller
Мнения: 209
Регистриран на: Съб 04 авг 2007 16:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: село
Контакти:

Мнениеот blondeskiller » Вто 21 окт 2008 16:18


Аз също се включвам към благодарностите за Пламен Маджаров! Човекът ми оправи стъклото ( ново жило, оправяне на машинка, работа и всички други там неща, които смени) за 80 лв!!! Даде ми гаранция, стъклото (шофьорското) работи без проблеми вече 5 месеца и съм супер доволен!
Само един косур му намерих - даже едно кафе не поиска да го почерпя :oops: :)
Оттогава, който ме е питал за стъкла - казвам - Пламен , тел : 0894310070 / 0886444667

8)


Потребителски аватар
valsn
Мнения: 392
Регистриран на: Съб 09 фев 2008 22:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот valsn » Съб 25 окт 2008 20:25


И от мен едно искеренно благодаря на Пламен Маджаров. Разби се зъбния механизъм на шофьорското стъкло и някакъв шенкел и като ститнеше до горно положение стъклото тракаше като "лека картечница"и не се затваряше разбира се. Човека работи със сърце и ум. Влага всичко от себе си.
Здраве и успех му желая!


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот One » Пон 03 ное 2008 8:44


valsn написа:И от мен едно искеренно благодаря на Пламен Маджаров. Човека работи със сърце и ум. Влага всичко от себе си.
Здраве и успех му желая!


и на мен ми спаси много нерви и пари
и от мен голямо благодаря :)


мисля, че е добре модераторите да сложат тази тема при важните в сервиза, защото надали има други като Пламен Маджаров, които да се захващат и справят успешно и с гаранция с подбни проблеми

Лично се убедих в това, че няма за него невъзможни неща и тайни в електрониката и механиката на автомобила
след като отвори едно табло на Q7 и през процет от 5мм успя да локализира изгорял диод , и да го разпои и запои новия просто останах възхитен
Работи изключително внимателно и прецизно към ввсеки детайл и елемент.


Потребителски аватар
Cocolino
Мнения: 388
Регистриран на: Сря 21 ное 2007 15:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Cocolino » Пет 28 ное 2008 11:32


Колко парички взима и все още ли са работещи телефоните?


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот One » Пет 28 ное 2008 12:25


Cocolino написа:Колко парички взима и все още ли са работещи телефоните?

ако позвъниш ще разбереш за това, което искаш да ти свърши колко би ти струвало !
ти колко парички вземаш ????


Потребителски аватар
kotse_botse
Спортист - антипияница
Мнения: 2123
Регистриран на: Сря 17 авг 2005 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот kotse_botse » Пет 28 ное 2008 13:27


Аз не съм особено доволен..
Имах проблем с ел. стъклата (имам само на предните стъкла). От шофьорската врата не можеше да се отваря това на навигаторската, а това на шофьорската започна да работи чат пат и накрая спря. От навигаторската врата нейното си стъкло се отваряше, но супер бавно.
Отидох при човека, отвори шофьорската врата (другата изобщо не я отвори да погледне), почиства нещо, обяснява ми (върпеки, че аз нищо не разбирам) - добро отношение, но...
Няколко дена по- късно от шофьорската отново спря да се отваря навигаторското стъкло. Няколко седмици по- късно и шофьорското стъкло взе да прави проблеми, в момента се отваря чат пат, очаквам скоро пак да спре нацяло :? От навигаторската врата положението си е същото - отваря се сууупер бавно.
Така че общо взето сега съм в начално положение преди да отида при него. Иначе човека беше много учтив, обясняваше и т.н., ама... :?


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот One » Пет 28 ное 2008 14:55


kotse_botse написа: ...Иначе човека беше много учтив, обясняваше и т.н., ама... :?

и имаш гаранция при него
щом ти го е оправил и ти е взел пари за това - пак отивай да си го оправи отново !


Потребителски аватар
kotse_botse
Спортист - антипияница
Мнения: 2123
Регистриран на: Сря 17 авг 2005 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот kotse_botse » Пет 28 ное 2008 16:59


One написа:
kotse_botse написа: ...Иначе човека беше много учтив, обясняваше и т.н., ама... :?

и имаш гаранция при него
щом ти го е оправил и ти е взел пари за това - пак отивай да си го оправи отново !


Точно в момента не мога, имам много работа и разни други неща на главата и нямам абсолютно никакво време, иначе бих отишъл. Няма да се учудя ако ми го оправи, пак казвам, останах с добри впечтления от него като човек, въпреки че гаранция нямам, поне не и писмена, а той едва ли помни, че съм ходил при него и едва ли всеки с проблем като му каже - ми това ти си го правил, му го оправя наново...


Потребителски аватар
Теодор
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 21 ное 2006 16:27
Автомобил: Ford Fiesta 6 BMW 325XI
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Теодор » Пет 28 ное 2008 19:12


kotse_botse написа:Аз не съм особено доволен..
Имах проблем с ел. стъклата (имам само на предните стъкла). От шофьорската врата не можеше да се отваря това на навигаторската, а това на шофьорската започна да работи чат пат и накрая спря. От навигаторската врата нейното си стъкло се отваряше, но супер бавно.
Отидох при човека, отвори шофьорската врата (другата изобщо не я отвори да погледне), почиства нещо, обяснява ми (върпеки, че аз нищо не разбирам) - добро отношение, но...
Няколко дена по- късно от шофьорската отново спря да се отваря навигаторското стъкло. Няколко седмици по- късно и шофьорското стъкло взе да прави проблеми, в момента се отваря чат пат, очаквам скоро пак да спре нацяло :? От навигаторската врата положението си е същото - отваря се сууупер бавно.
Така че общо взето сега съм в начално положение преди да отида при него. Иначе човека беше много учтив, обясняваше и т.н., ама... :?
    Това за бавното и тегаво движение на стъклата е 100% от втулките и четките на ел.двигателчето. Моите ги свалих занесох ги на Раковска да ги сменят и се движат идеално :wink:


Потребителски аватар
Cocolino
Мнения: 388
Регистриран на: Сря 21 ное 2007 15:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот Cocolino » Пон 19 яну 2009 0:41


Аз съм доволен - не ми се отваряше дясното стъкло и го оправи бързичко. Проблема беше, че ми взе 110 лева.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 69 госта