ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
krasimirkkk
Мнения: 3
Регистриран на: Чет 05 мар 2009 22:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: пловдив

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот krasimirkkk » Вто 17 авг 2010 17:55


здравейте на всички . можели да препоръчате добър майстор в ПЛОВДИВ щото ми писна от обеснения но майстори и калпави ремонти на ел стъкла. говоря за такъв който дава година гаранция за извършената работа. мерси предварително за отговорите.




Потребителски аватар
radotom
Модератор
Модератор
Мнения: 19560
Регистриран на: Пет 10 мар 2006 19:42
Автомобил: Sharan 7M
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот radotom » Сря 18 авг 2010 8:00


krasimirkkk написа:можели да препоръчате добър майстор в ПЛОВДИВ...

Краси, а с 'търсачката' пробва ли? ;)
viewtopic.php?f=13&t=10950&start=0&hilit=%2A%D1%81%D1%82%D1%8A%D0%BA%D0%BB%D0%B0


Потребителски аватар
dragozow
Мнения: 920
Регистриран на: Нед 02 ное 2008 8:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот dragozow » Сря 01 сеп 2010 12:19


При мен шофьорското стъкло на Г4 започна да се вдига много тегаво и да спира по средата. От няколко опита се качва до горе, нещо му пречи като че ли. Да пръскам ли със силиконов спрей или да ходя при Пламен?


Потребителски аватар
ВАН
Мнения: 227
Регистриран на: Нед 12 авг 2007 13:43
Автомобил: VW Golf II 1991 1.6 Keihin
Двигател: PN
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот ВАН » Пон 06 сеп 2010 21:49


:не: Не ходете там!!!!! :не:
zliat написа:Абе Дино ли си мино ли си личи си че си голем ПЕДАЛ как може всички клиенти да са доволни само ти да пишеш глупости за човека...


Да напиша и Аз нещо: Не съм му бил клиент, защото колата ми няма такива "екстри". Информацията за "майстора" ми беше само от форума (преди да се появат негативни мнения).Предложих го на колега от Велико Търново с Бора.
Резултатът беше:
- 3 дни разтакаване
- доработки, преправяния,.... ...настройки
- една торба пари "на вятъра"

С чиста съвест бих нарушил т.7 от правилата, използвайки съответните определения към "майстора", но имам прясно предупреждение :mrgreen:

Развръзката на случая: Пак по мой съвет (незнам, защо пак ми повярва, след като го бях подвел веднъж), отидохме в моргата на "Бате Тони" - накупихме за половината погребани пари при Пламен, повече от необходимите ни части и си сменихме сами всичко!!!


BPFC 1912
Мнения: 10
Регистриран на: Вто 12 авг 2008 21:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот BPFC 1912 » Нед 12 сеп 2010 12:09


Ще споделя и аз кво се случи при мен... Скъсано жило на ел стъкло, предна дясна врата, голф3.
След като изчетох темата реших да си купя механизъм за 60кинта от аутоплюс, и си го монтирах сам... Резултата - имам работещ ел джам! общо разходи 60кинта!
нека всеки сам прецени за себе си кое е по-удачно.
успех.


Потребителски аватар
Ivailo
Мнения: 9497
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 15:21
Автомобил: VW Golf mk3
Двигател: AAZ
Местоположение: София/Видин
Контакти:

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот Ivailo » Пет 28 яну 2011 23:16


И аз да споделя, със закъснение от 2-3 години...
Задно ляво стъкло не се вдигаше. Отидох при Пламен, свали машинката и каза, че ще звънне след 1 седмица да я монтира обратно.
Мина 1, 2 седмици, месец.
Звъня, каза, че ще го потърси и ще звънне.
Мина 1 година, пак звъня, съвсем е забравил кой съм, пак каза, че ще потърси и ще звънне.
Отписах машинката отдавна, ама да споделя все пак кво стана.


Гергин
Мнения: 1360
Регистриран на: Вто 22 май 2007 15:07
Автомобил: Passat 4
Двигател: AGG
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот Гергин » Съб 29 яну 2011 11:03


:shock :shock :shock
Абе сега като се замисля и мен ме разтакаваше здраво. Верно, че е много в час и съм писал по горе. Но преди три години ми направи стъклото за 70лв. и 1 седмица, а после си взех целия механизъм за 100лв. и беше сменен за 15мин.
Нещо яко издънки му се събират :не:


Потребителски аватар
dragozow
Мнения: 920
Регистриран на: Нед 02 ное 2008 8:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот dragozow » Съб 29 яну 2011 12:52


На мен ми записа телефона и каза че като се прибере след 20 дена в София ще ми звънне......септември беше. Ваското ми оправи водача като отваряхме вратата за микроключето.


Гергин
Мнения: 1360
Регистриран на: Вто 22 май 2007 15:07
Автомобил: Passat 4
Двигател: AGG
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот Гергин » Пет 12 авг 2011 15:08


Механизмът взе да сдава. Събота го свалях и видях, че два-три зъба са заминали :banghead: Уж неква стомана по здрава от оргиналната :lol:
Другият за 100лв., втора употреба си работи. Тъпото е, че по често отварям него, а той е здрав.


Потребителски аватар
mitko66
Мнения: 416
Регистриран на: Пет 18 юни 2004 15:25
Автомобил: MK8 eTSI DSG
Двигател:
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот mitko66 » Пет 12 авг 2011 18:53


:не: с 2 коли съм бил при него, защо ли отидох втория път :banghead: ...първият път ми "отстрани" проблема със свинска опашка, сещате са колко време издържа..."ремонта" беше пред блока му, постоянно идваха кибици, пиеха се едни бири и т.н. убих половин ден...
За втората случка, стъклото изхърка в неделя (гадостите обикноенно се случват в почивни дни), отидох при него умуване, разглобяване, ...ела утре че днес не работи магазина ми за части" в понеделник в 8 отново в люлин, почнаха се кафета, лафчета, някакви безкрайни истории...най накрая тръгна за магазина за пластмасови водачи...върна се и...изненада, не били същите, пак до магазина...пак се върна, отново кибици, лафче...заваля дъжд, колата в найлони да не се мокри...пича си сглабя вътре нещичко, реже жилца, пак кафенце и т.н сглоби врата, нагоре надолу стъклото...нещо стърже..няма приблеми вика ,ще улегне...пробвах аз и..ХРЯС жилото пак се скъса...всичко отначало...стана късен следобед, ...накрая преди стъмване го сглоби криво ляво,подписа се на кората(това ми е гаранцията scare )...стъклото не се вдигаше много добре, имаше прекъсване и вървеше трудно...но...ще улегне вика...дадох 100 + лева за първокачествения ремонт (обеща фактура, после как ме разтакава с нея...така и не си я получих) и си казах никога повече...
Естествено 6 месеца по късно стъклото отново започна да прави проблеми...реших да се възползвам от "гаранцията" и го потърсих по тел...ами ела да я видим но не сега ами след незнам си колко време, ама ме потърси пак, че може да не съм в сф...като му казах, че е "гаранционна" веднага почна да бяга по тъча "проблема е друг, сигурно е от датчика на хол" и др. такива глупости :screwy
Затворих телефона и си реших проблема в истински сервиз...за по малка сума, професионално ,коректно, бързо....
Изводите всеки да си ги прави, за мен е затворена страница


Потребителски аватар
Vinchenzo
Мнения: 122
Регистриран на: Пон 20 авг 2007 11:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот Vinchenzo » Чет 24 ное 2011 10:44


mitko66 написа:...и си реших проблема в истински сервиз...за по малка сума, професионално ,коректно, бързо....
Изводите всеки да си ги прави, за мен е затворена страница


Колега сподели в кой сервиз :)


Потребителски аватар
nIkChYy
Мнения: 3
Регистриран на: Нед 20 яну 2008 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Мнениеот nIkChYy » Вто 26 юни 2012 18:17


Дано Темата е още активна ! Имам проблем и аз с ел.процорец на Сеат Кордоба а за този човек Пламен Маджаров много съм слушал . Някой може ли да ми даде актуална информация за него и каде мога да го намеря . Благодаря ви много предварително .


Потребителски аватар
everlastt
Мнения: 275
Регистриран на: Пон 03 сеп 2007 10:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Мнениеот everlastt » Пет 29 юни 2012 18:29


Колега ти така като четеш последните 5-6 поста , мислиш ли че ще ти свърши работа . По добре отиди някъде другаде.


barosi
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 13 юни 2012 9:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Мнениеот barosi » Пет 06 юли 2012 20:45


Колеги. Пламен Маджаров кординатите същите ли са Благодаря!!!


Потребителски аватар
Ivailo
Мнения: 9497
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 15:21
Автомобил: VW Golf mk3
Двигател: AAZ
Местоположение: София/Видин
Контакти:

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Мнениеот Ivailo » Вто 10 юли 2012 11:41


ПРОЧЕТЕТЕ ПОСЛЕДНАТА СТРАНИЦА ПРЕДИ ДА ОТИДЕТЕ ПРИ НЕГО!!!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 191 госта