ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
Haralampi
Мнения: 3612
Регистриран на: Пет 28 ное 2008 13:44
Автомобил: VW Golf 4 - 2002
Двигател: 1.6 16V - AZD
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот Haralampi » Пет 04 сеп 2009 1:25


DimoNN написа:...


За съжаление и аз останах с негативни впечатления като DimoNN. Ще си спестя коментарите - ще изброя единствено фактите, такива, каквито бяха:

1. Очаквах, че въпросния специалист разполага поне с елементарна база - поне малък сервиз, бил той и гаражен. Реално обаче стигайки на посочения адрес се наложи да питам седнали на биричка негови съседи за него и "сервиза" му, а те ми казаха, че трябвало да отида до еди кой си вход и той живеел там - да съм му звъннел. :shock Т.е. до колкото разбрах, колите се "ремонтират" пред блока :shock :patriot

2. Имахме предварителна уговорка направена сутринта в час, който той предложи. Звъннах му по телефона, тъй като не намерих името му никъде по звънците, а той ми каза, че бил зает с някаква си кола и щял да дойде до 10-15 мин.

3. 50 минути по-късно, след като не получих дори обаждане от него (например да се извини и да каже, че ще закъснее :idea: ), запалих и си тръгнах.

4. Още 20 минути по-късно (демек 70 минути от момента, в който му казах, че съм пред блока) той ми звънна да пита къде съм и аз любезно му казах, че достатъчно съм почакал и му желая лека вечер.

Това е всичко, което знам по темата. Единственото положително, което не мога да отрека е, че по телефона е относително любезен, макар и делови.

И още една добавка - първият път, когато му се обадих и описах проблема и споменах думата "майстори" той ме пресече с коментара "Аз не я обичам тая дума "майстор" - човек или е специалист или не е нищо". Е.... надявам се все пак България да разполага и с други "специалисти" пък били те и "майстори".

:не:




One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот One » Нед 06 сеп 2009 17:35


Haralampi написа:
.....

вчера бях при Пламен - за гаранционен ремонт
бяхме се разбрали за час 13.00 - като отидох работеше по друга кола
но след няколко минути я остави и започван да работи по моята - каза гаранционните коли са с абсолютно предимство при мен - дойде ли такава оставям всичко и почвам нея
Така и направи
междувременно дойде едно момче, което беше оставило от сутринта да му се прави нещо по кората
Пламен ме попита - имаш ли нещо против за половин час да му я поставя - ако имаш продължавам по твoята той ще почака
Казах, че нямам против - колата беше оправена и пак се върна към моята, за съжаление проблема се оказа по сложен отколкото очаквахме, но Пламен не се отказваше, многократно монтира и демонтира модула на стъклата, но проблема не можеше да бъде решен, междувременно се стъмни - той си сложи челник като миньор и продължаваше упорито При него няма отказване - каза - стоял съм и до 4 сутринта докато реша проблема... аз обаче не издържах и му казах да събира и каквото това. Голяма работа че пасажерското стъкло се вдига на стъпки - датчика на хол беше дал фира. Той ми предложи да оставя модула при него да оправи датчиците или да ми намери нови модули и направо да ги сменяме. Имислихме 3-ти вариант да ми намери необходимите части от старо поло, недеждни - без нежни електроники. Събра колата вече беше станало 21 часа и на въпроса ми какво ти дължа за работата - каза абсолютно нищо - всичко ти е по гаранция, а и проблема не ти е решен напълно (проблема ми беше, че стъклото след като слезеше надолу не искаше да се вдига, това той оправи но стъклото почна да се вдига на импулси - датчик на хол беше заминал според него- но поне прозореца се сваляше и вдигаше, което за мен беше най-важното). Само че аз не обичам така, човека цял ден самоотвержено работи по колата ми и аз да си тръгна просто така, не става- и с триста зора успях да му пъхна пари в ръката, от което той беше много смутен. Разбрахме се когато събере необходимите чаркове да ми звънне и да направи всичко както е по книга.

Имаше едно момче - Иво с голф 3, което дойде малко след мен - както каза-пътьом без предварително да се е разбрал с Пламен, изчака търпеливо моята сага и когато си тръгвах към 21,15 Пламен се захвана с неговата кола…. До кога са откарали не искам да знам

По повод колегата Haralampi дето е писал преди мен, че не го е дочакал – е него ден Пламен не си бил лягал изобщо – работел по таблото на друга кола – каза просто нямах сили и бях заспал с глава на масата след като съм говорил с човека ….

А по повод DimoNN - Пламен не помни такъв случай - а и изказа и описаните дийствия ама хич не пасват на Пламен - той подозира, че това са писания от бившата му жена или някой около нея :)
....кой знае, а и на хора на които е вършил някога работа надали им пука и биха повярвали на такива.

Пламен Маджаров – работи изключително съвестно и отговорно – от там на някои може да им се стори бавно , но изпипва нещата до край и изключително се дразни , когато не може да докара перфектния финал , както при мен. Поради лоши стечения на обстоятелствата от финансово естество все още е принуден да работи пред блока си на улицата, но това по никакъв начин не влияе в/у качеството на работата му

Та така, аз оставам един от многото, много доволни негови клиенти и при нужда отново ще го посетя без замисляне , и ще го препоръчвам на всички и навред


Потребителски аватар
Haralampi
Мнения: 3612
Регистриран на: Пет 28 ное 2008 13:44
Автомобил: VW Golf 4 - 2002
Двигател: 1.6 16V - AZD
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот Haralampi » Нед 06 сеп 2009 20:19


One написа:
Haralampi написа:
.....



По повод колегата Haralampi дето е писал преди мен, че не го е дочакал – е него ден Пламен не си бил лягал изобщо – работел по таблото на друга кола – каза просто нямах сили и бях заспал с глава на масата след като съм говорил с човека ….

А по повод DimoNN - Пламен не помни такъв случай - а и изказа и описаните дийствия ама хич не пасват на Пламен - той подозира, че това са писания от бившата му жена или някой около нея :)



Независимо от причините - подобно поведение, при положение че съм се уговорил с него сутринта и той самия предложи да дойда същия ден, а не следващия, както аз предложих, а и му звъннах като стигнах отпред, е напълно недопустимо и непрофесионално :idea:

Мен пита ли ме някой колко съм спал?? Аз не съм отишъл там да ми прави приятелска услуга, а като клиент :!:
И дали бих оставил такъв "преуморен" човек да рови из колата ми и то при полеви условия? :idea:

Човек, който работи като на конвейер денонощно надали може да предложи качествена услуга...

А коментара по адрес DimoNN - а дали ти не си човек на Пламен или близък до него ;) :idea:

И все пак бих се радвал ако той е човек, какъвто го описваш ти, а не такъв какъвто се представи пред мен.

Аз лично обаче вече нямам път натам...


brum
Мнения: 3529
Регистриран на: Съб 07 май 2005 3:05
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: AGU
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот brum » Чет 17 сеп 2009 8:48


Баси, днес пак фира...

При Пламен го правехме веднъж и работи няколко месеца и се скъса. Тогава пое гаранционно ремонта (т.е. за труда не плащах, ама частите си ги платих). И тази сутрин се къса за втори път жилото. Година и 2-3 месеца по-късно...

И двата пъти имаше проблеми след неговата намеса - ония металните дето седят върху жилата и държат водача не бяха стегнати добре и се разхождаха. И двата пъти си го достягам аз. Може пък от там да ми е проблема...


Май ще си взема нова машинка без моторчето за да ми е мирна главата.

P.S. След справка в ауто+ - цената на ремонтния комплект е 60лв. Това е всичко без моторчето. Е как да му ставя на Пламен 2 пъти повече пари като предполагам пак ще издържи година.

И още едно P.S. За 60лв вземаш всичко без моторчето и ако си с малко по-кадърни ръце си отново с работещ прозорец. Няма разлика между тези за 2 и тези за 4 врати. Колата е Голф 3.


Потребителски аватар
blondeskiller
Мнения: 209
Регистриран на: Съб 04 авг 2007 16:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: село
Контакти:

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот blondeskiller » Вто 12 яну 2010 15:33


Аз искам да похваля Пламен! Преди 6-7 дена си карах колицата на ремонт при него (Голф3ка, 1994). Ремонт на шофьорска врата - ел стъкло! Бяхме се разбрали за час на Билата - дойде и ме взе навреме. Извини се, че гаража е зает , но има достатъчно място пред къщата където спокойно си тече ремонта и лафчето. Стъклото го беше оправял веднъж - преди повече от година т.е. гаранцията като документ не важеше - въпреки това го ремонтира на страхотна цена , имайки предвид времето което му загубих. След това му се оплаках от проблем с вратата и го оправи и него ( при студове трудно се отваряше, замръзва нещо и абсурд да затвориш докато не подгрее парното) - сега е пушка!
Отделно от това - човека почерпи с кафе - след тва обясняваше нещата , които прави т.е. дори и на лаик като мен му стана ясно какво и защо се е счупило. Сглоби стъклото - качихме кората и имаше странен шум - РАЗГЛОБИ ГО ОТНОВО И СИ ИЗГУБИ ПОВЕЧЕ ОТ ЧАС за да се справи и с него.
Определено за всякакъв проблем от тоя сорт не бих потърсил друг майстор.


Потребителски аватар
snickers_
Мнения: 555
Регистриран на: Съб 21 юни 2008 18:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот snickers_ » Съб 06 фев 2010 23:15


Не съм ходил при човека но искам да изкажа мнение,за тези които мислят че е много лесен живота за тях може ид а е за други може и да не е.
Лично на мене ми се е случвало сутрин като легна след нощна някой да ми звънне но аз да съм бил толкова смазан че грам да не си спомням и чак като вида хронологият ана повикванията разбирам че някой ме е търсил и му звъна да питам за какво примерно за някоя част.
Друг е въпроса че всичкото товая с е случило заради неговата доброта да се зниамава с чужда кола на клиент до 4 сутринта щото ако на човека му се е наложило да замине за някъде му е било добре дошло.
и 3то не се знае какви семейни прболеми може да е имал в дадения мометн
И накрая фактически негативните мнения са преидмно заради закъснения на всеки се случва най вече и на мене...
И това че ти е казал неква космическа сума много зависи от колата оти новите коли са си ебали капаците примерно ауди а3ка за да му смениш крушките на фаровете мисля че е добре да разкачаш целата броня.... да не говорим сле като сам му ги монтирал приятелски и съм му казал приятелска цена за ксенон 10 лева з амонтажа без да знам за кво стаа въпрос е за тея 10 лева тая броня сам я свлаил 10 пъти.... иначе навсякъде си зимат доста интересни пари


csimeon
Мнения: 22
Регистриран на: Вто 20 окт 2009 14:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот csimeon » Пон 15 мар 2010 11:15


Колеги, в момента Пламен на какъв актуален телефон отговора?

Благодаря ви предварително.


Потребителски аватар
Brani VW QUANTUM
Мнения: 109
Регистриран на: Вто 10 окт 2006 13:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот Brani VW QUANTUM » Пон 29 мар 2010 22:48


актуалният телефон е 0894 310 070


TheJackal
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 20 авг 2009 21:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот TheJackal » Сря 12 май 2010 2:17


... a новият сайт е madjarov-service.hit.bg, където можете да намерите и най- новия адрес на сервиза (Люлин 7, бл.280 - Зад магазин ВИЛАЗ)

П.С. Старият сайт е вече неактивен.

Последна промяна от TheJackal на Нед 15 юли 2012 2:34, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
DidAlex
Мнения: 1
Регистриран на: Вто 20 апр 2010 22:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот DidAlex » Сря 12 май 2010 12:30


Открих по-нова информация за този човек
http://a758706.mamche.com/print.html
сайта му е: www.madjarov-service.eu


Потребителски аватар
The^Maniac
Мнения: 343
Регистриран на: Вто 13 мар 2007 18:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот The^Maniac » Сря 19 май 2010 21:54


Да изкажа и аз мнение.

Преди около година и половина се предаде предно дясно ел. стъкло на Голфа. Отидох при Пламен, смяна жило някви други джаджи демонтаж-монтаж, една година гаранция - 120 лв. Малко скъпичко, ама викам си нали вече е направено както трябва няма да мръдне. След 1 месец се предаде и лявото ... уффф ... още 120 лв, ама си викам край, вече ел.стъклата са бетон.

Миналия месец дясното стъкло (първото) нещо престърга и джама падна. Отивам при него - скъсано жило и ролка. Вика айде няма да плащаш работа само 30 лв части. Като го сложихме обаче нещо пука вътре. Казва ми, че сигурно е редуктор и е добре да си търся втора ръка и да го сменя. Баси в тоя джам вече 150 лв сложени и пука.

Миналата седмица препука и левия. Викам си баси - как ги е направил и двете изкараха точно по година и половина. Отивам пак при него - гледа пак жило неква пластмаса спукана - айде 60 лв. Казах му - хайде няма нужда. В Ауто + нов механизъм без моторчето е 59.80лв. Сам си прехвърлих моторчето (то е само отвий-навий 5 винта) и сам си го монтирах. Сега работи много мазно, тихо и по-добре от десния джам, в който съм вкарал 150 лв.

Много е готин Пламен, учтив, точен и работи добре, но някак си се обезмисля финансово да се ползват услугите му. Всеки сам си преценява.


Потребителски аватар
TodorSlavkov
Мнения: 37
Регистриран на: Нед 15 фев 2009 11:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот TodorSlavkov » Нед 30 май 2010 14:50


Още едон глас в плюс на Пламен Маджаров.
За няколко часа ми оправи ел. стъклото. Разбира човека спор няма. Да е жив и здрав!!!


pborissov
Мнения: 34
Регистриран на: Вто 14 окт 2008 10:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София, Passat B5 TDI

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот pborissov » Вто 08 юни 2010 15:23


Мога да кажа, че си разбира от работата, ама с цени се е увлякъл ама яко!!! Имах проблем с централното заключване на едната врата, а бях за друго при него и го попитах за ремонта му - "150 лева на врата" за да презапой микроключетата на бравата. После намерих на друго място цена, която беше мнооооогооооо по-малко.


eddie75
Мнения: 95
Регистриран на: Пет 26 юни 2009 22:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: varna

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот eddie75 » Нед 25 юли 2010 15:45


Здравейте, колеги, тука стана някаква "сага"... Във ВАРНА , ако имате какъвто и да е проблем с ел. стъклата, можете да ме потърсите на адрес - ул. Григорий Цамблак 4 или 0888227511. Най често диагностиката е безплатна, цените са под това , което можете да откриете в моргите и магазините. Работя го от години в стругарската си работилница и това ми е ПЪРВАТА РЕКЛАМА!


rashko75
Мнения: 18
Регистриран на: Чет 06 авг 2009 6:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот rashko75 » Вто 03 авг 2010 10:00


един глас плюс от мене за пламен маджаров, вапреки че има ниаки танкости който не са му ясни при пасат б5 но все пак сам доволен.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 138 госта