ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
Brani VW QUANTUM
Мнения: 109
Регистриран на: Вто 10 окт 2006 13:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Мнениеот Brani VW QUANTUM » Пон 01 яну 2007 23:30


От много години имах проблеми с ел. стъклата…Единственият майстор, който наистина успя да ги оправи, е Пламен Маджаров.
Преди да стигна до него, това си беше наистина голям проблем. Колата е била при няколко „специалисти”, но така и никой не успя да ги оправи. Казваха, че няма такива части, че машинките са се скапали тотално и няма оправия. Или ако има части не им се занимава или щяло да ми струва много скъпо.Преди да срещна Пламен Маджаров бях при един майстор, който дори успя да развали единственото работещо стъкло. Тъжна и отчайваща работа беше…:cry:

Добре че послушах Ваското 1…Той ми го препоръча, за което много му благодаря х10 !:)

Свързах се с Пламен. Оправи ги за няколко часа и ми даде гаранция за 1 година!:)
Направо чудо! Още не мога да повярвам, че работят! :)

Хиляди благодарности на Пламен Маджаров! :bowdown :bowdown :bowdown

Последна промяна от Brani VW QUANTUM на Чет 18 яну 2007 9:07, променено общо 1 път.




Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vasstop » Вто 02 яну 2007 8:54


Колега остави контакти на този майстор, за да са полезни и за другите потребители.


Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vaskoto1 » Вто 02 яну 2007 10:22




Потребителски аватар
Brani VW QUANTUM
Мнения: 109
Регистриран на: Вто 10 окт 2006 13:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Brani VW QUANTUM » Чет 18 яну 2007 8:54


Координатите на човекът-спасител, който още куп чудати неща събуди и направи по колата ми, Пламен Маджаров можете да видите в актуалния му сайт:

www.madjarov-service.com


Гергин
Мнения: 1360
Регистриран на: Вто 22 май 2007 15:07
Автомобил: Passat 4
Двигател: AGG
Местоположение: София

Мнениеот Гергин » Сря 13 фев 2008 20:34


Благодарности и от мен на Пламен.
Резултатът е работещо ел. стъкло с гаранция. Рядко съм срешал толкова начетен и отзивчив човек. Има какво да се научи от него както за колите така и за човешкото отношение. Докато работеше по стъклото, освен че черпеше с кафе ми оправи и показа куп други неща за които и не предполагах. Радвам се, че са останали хора като него. Хора с главно"Х". Препоръчвам го на всеки :kef: :kef: :yahoo:


Потребителски аватар
tatenceto
Мнения: 781
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот tatenceto » Пет 15 фев 2008 14:40


виждам че сте доволни от човека но до сега никой не спомена за цифри тайна ли са или и на неговата страница пише че телефоните са вече НЕ АКТИВНИ


Гергин
Мнения: 1360
Регистриран на: Вто 22 май 2007 15:07
Автомобил: Passat 4
Двигател: AGG
Местоположение: София

Мнениеот Гергин » Пет 15 фев 2008 18:44


Няма тайни, колега.
Сайтът му е активен, само не съм сигурен да ли работи в момента.
Когато се видях ме с него в сряда, спомена нещо, че има проблем. Ето и последният му номер
0894310070, www.madjarov-service.com. За цени питаш. Аз мога да ти кажа на мен какво ми струваше:
-ел. ляво, смяна на гребенът(зъбците) с закалени, стомана 45. И проверка на моторчето. Монтаж и демонтаж.
- смяна на крушки, на пепелника и т.н общо три заради които се разглобява цялата пласмасария в колата. :shock
-черпене с кафе (от него) :lol:
Всичко 70лв. с гаранция за свършената работа и безплатни съвети.

Аз съм много доволен. Това са едни от малкото пари които съм дал с кеф :roll: :lol:

Това е. Колкото до цените не останах с впечатление, че са твърди т.с на теб за същата работа може да ти струва и 50лв., а може и повече :wink:

Последна промяна от Гергин на Вто 18 мар 2008 19:43, променено общо 2 пъти.


Потребителски аватар
tatenceto
Мнения: 781
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот tatenceto » Пет 15 фев 2008 18:52


sasho07 написа:Няма тайни, колега.
Сайта му е активен, само не съм сигурен да ли работи в момента.
КОгато се видях ме с него в сряда спомена нещо, че има проблем с него. Ето и последният му номер
0894310070, www.madjarov-service.com. За цени питаш. Аз мога да ти кажа на мен какво ми струваше:
-ел. ляво, смяна на гребенът(зъбците) с закалени, стомана 45. И проверка на моторчето. Монтаж и демонтаж.
- смяна на трите крушки на пепелника и т.н общо три заради които се разглобява цялата пласмасария в колата.
-черпене с кафе :lol:
Всичко 70лв. с гаранция за свършената работа и безплатни съвети.

Аз съм много доволен. Това са едни от малкото пари които съм дал с кеф :roll: :lol:

Това е. Колкото до цените не останах с впечатление, че са твърди т.с на теб за същата работа може да ти струва и 50лв. :wink:
благодаря за отговора


Потребителски аватар
kabelista
Мнения: 172
Регистриран на: Сря 20 сеп 2006 13:48
Автомобил: Skoda Octavia RS
Двигател: AUQ
Местоположение: София

Мнениеот kabelista » Вто 18 мар 2008 9:16


Още една похвала за Пламен Маджаров.Човека е много коректен, работи пред теб и определено си разбира от работата.Цените са супер ниски. Едното ел стъкло се разваля за 3ти пат :( ,2 пъти ми го правят в Княжево- 2 пъти по 2 мантиметра тели съответно 2 пати по 70 лева :evil: . Не ходете там пълни бездарници


Потребителски аватар
fill
Мнения: 1574
Регистриран на: Пет 29 юни 2007 7:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот fill » Чет 22 май 2008 19:31


Много съм доволен от Пламен Маджаров. Има много добро отношение към клиентите. Много рядко се намират такива майстори като него :(
Ходих при него за две неща:
1. Неработещо ел. стъкло за което ми взе 125 лева, за тези пари направи:
- смяна на жило с титаниево
- смяна на ролка с метална
- смяна на водач с метален
- профилактика
- монтаж и демонтаж
2. Имах проблем с оборотите при включен климатик, казаха ми да си сменя моторчето на празния ход. Обадих му се, погледна го ( без разглобяване ) и каза че всичко е наред. За което никакви пари не ми взе, даже черпи по бира че съм му дошъл на гости :lol:


RA
Мнения: 13
Регистриран на: Сря 28 мар 2007 7:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот RA » Нед 29 юни 2008 21:57


Пламен Маджаров е ЧОВЕКЪТ.Бях днес при него.Беше блокирало предното ляво стъкло(Пасат В5).Изключителен професионалист!Разглоби всичко.Почисти насъбралата се ръжда по червяка,зацепи червяка под по-остър ъгъл,подмени елементи по модула,гресира и сглоби обратно и всичко за по-малко от 2 часа.Резултата-работещо перфектно ел.стъкло.Чест и почитания!Няма друг такъв в България.Евала!


Потребителски аватар
blagovest
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 06 юли 2007 12:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот blagovest » Сря 16 юли 2008 23:00


И аз бях при Пламен. Потвърждавам, че наистина е много внимателен и работи много спокойно, черпи ме по бира :)

Със голф 3 съм, 2 врати. На едната се беше скъсало жило и ролката беше заминала, на другата врата жилото беше пред скъсване. Оправи ми двата механизъма. Слага титаниево жило и метални обтегачи, ако пластмасовите вече нестават.

За едното стъкло, на което беше строшена ролката ми взе 105 лв. За другото 80 лв. Даде ми гаранция една година.

Много важно: каза, че добрата подръжка на стъклата се състои в пръскане със силиконов спрей (по бензиностанциите продават). Пърскането става като при свалено стъкло се напръскват обилно вертикалните улеи, където минава стъклото. Това трябва да става винаги следа автомивка и изобщо, след обилно обливане на стъклата със вода (след дъжд например)


Потребителски аватар
zikko
Мнения: 55
Регистриран на: Пон 04 фев 2008 1:49
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот zikko » Чет 31 юли 2008 21:51


Е щом това е човека колеги кажете нещо повече. Работи ли и в момента, това ли е адресът. От близо година вече не ми работи единият механизъм , а за чисто нов с моторчето ми искат 4-500 лева, които не искам и няма как да дам при положение, че в момента си пребоядисвам дизеловото чудо. 10х предварително...


Потребителски аватар
skotis
Мнения: 1974
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 0:10
Автомобил: VW Golf IV 1.8T GTI
Двигател: AGU
Местоположение: София

Мнениеот skotis » Чет 31 юли 2008 23:12


zikko написа:Е щом това е човека колеги кажете нещо повече. Работи ли и в момента, това ли е адресът. От близо година вече не ми работи единият механизъм , а за чисто нов с моторчето ми искат 4-500 лева, които не искам и няма как да дам при положение, че в момента си пребоядисвам дизеловото чудо. 10х предварително...

А защо не му звъннеш ;) Между другото аз също му бях клиент и също така съм много доволен от него. Беше зимата, адски студ, не се трае - той работи! Просто човек на място. Много възпитан, учтив и за абсолютно всичко ще ти отговори с удоволствие :)


Потребителски аватар
zikko
Мнения: 55
Регистриран на: Пон 04 фев 2008 1:49
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот zikko » Съб 02 авг 2008 2:34


Точно затова питам, понеже по-горе се спомена, че човека имал нов номер. Друг пише, че по едно време нещо имал проблеми и вече не работи на тово място. Мисълта ми е ако някой е ходил в близките 2-3 месеца да каже адрес, телефон и т.н...



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта