ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
TheJackal
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 20 авг 2009 21:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Мнениеот TheJackal » Нед 15 юли 2012 2:44


barosi написа:Колеги. Пламен Маджаров кординатите същите ли са Благодаря!!!

0894 310 070
madjarov-service.hit.bg




bonkov
Мнения: 31
Регистриран на: Чет 07 фев 2008 14:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Мнениеот bonkov » Пет 21 сеп 2012 13:54


Здравейте на всички! Искам да изкажа поредна силна, но наистина много силна препоръка за г-н Пламен Маджаров!!! Този човек стоя на моето Венто от 13:30 до 21:30ч. и ми помогна за още куп неща. А именно говоря за: Оправи ми стъклото на шофьорското място (смени жило и ролка), което ми струваше 80лв., оправи ми задното пасажерско стъкло (имаше проблем с платката, а също и с пластмасовото зъбно колело, което той оправи с един пистолет за горещ въздух) - 50лв. Оправи ми и пасажерското стъкло, което се оказа, че има просто прекъснат + . Помогна ми с боядисването на веждите ми за фаровете, услужи ми с шприц-кит и цял ден си говорихме все полезни неща!!! Спомням си, че по едно време дойде някакъв съсед с една счупена тротинетка, Пламен я взе видя, че трябват лагери и каза: "Ей сега ще ги видим в каталога" видя ги и каза, че ще ги поръча. Освен това подари на детенцето на съседа едно почти ново колело, понеже не искал да го хвърля до кофата и респективно на циганите. И така детенцето грейна от щастие! Човек си разбира АДСКИ много от работата и парите, които съм дал, съм ги дал с кеф, та дори и лек бакшиш оставих. Ааа да забравих да кажа също, че ме черпи с бира и искаше и втора да ми купува, но ми стана неудобно и му отказах. Просто аз вече на друго място за такива неща няма да отида. Предишният ми майстор по електрониката на колата ми каза, че стъклата са най-слабата част от Голф 3/Вентотата и няма смисъл да го оправя понеже скоро пак щели да се развалят.... е може и да са най-слабата част, само, че ако попаднеш, на правилния човек нещата не стоят по този начин. Искам да изкажа много ГОЛЕМИ благодарности за свършеното от него и че стоя в гаража до 22ч. почти заради мен... а рядко се виждат такива неща... все си човека един "челник" и продължи да си работи в тъмното да монтира машинките на вратите и т.н..... просто съм адски приятно впечатлен от него и ГОРЕЩО го препоръчвам на всеки колега!!!


Потребителски аватар
ВАН
Мнения: 227
Регистриран на: Нед 12 авг 2007 13:43
Автомобил: VW Golf II 1991 1.6 Keihin
Двигател: PN
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Мнениеот ВАН » Пон 24 сеп 2012 23:00


Aко някой се подведе по предходните мнения на тази страница - моля, да си направи труда - да прочете поне предишната страница !!!!

НЕ ходете там! - ще съжалявате (рано или късно)


brum
Мнения: 3529
Регистриран на: Съб 07 май 2005 3:05
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: AGU
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Мнениеот brum » Вто 25 сеп 2012 11:08


Тия механизми за стъклата дето ги нямаше преди време сега ги има и преди 2-3 години бяха на по 60лв клиентски цени. И работят доказано по-дълго и по-добре отколкото правените от Пламен. Хем по-евтини, хем по-здрави - изводите оставям на вас.


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12769
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Мнениеот Zdravko Zankov » Нед 04 ное 2012 0:18


Е добре де,с тея отзиви,тоя сервиз все още ли ще бъде препоръчан,или ще бъде разкаран!Аман от тъпове,дето си мислят,че берем кинти като шумата по есенно време!


Потребителски аватар
svedbg
Мнения: 185
Регистриран на: Нед 18 апр 2010 15:46
Автомобил: Golf 3
Двигател: ABF
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Мнениеот svedbg » Пон 05 ное 2012 21:08


Вчера неделя (16:30-19)ч. ми оправи механизма на задно ел. стъкло Голф 3. Бях го закъсал цяла сутрин се мъчих да го разглабям, мисля ремонтирам и накрая се видях в чудо, звъннах му отидох на място и го направи като нов. Смени се жилото, ролката, нови втулки, сега стъклото мърка като се сваля. Даде ми много полезни съвети за голфчето и най-важното е, че не механизмите на голф 3 са проблемни а тяхното не-поддържане.
Благодаря на Пламен и скоро пак ще отида. Много е точен.


Потребителски аватар
d.draganova
Мнения: 199
Регистриран на: Нед 16 сеп 2012 10:08
Автомобил: Golf 4 1998
Двигател: AHW 1.4 16V
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Мнениеот d.draganova » Пон 19 ное 2012 21:52


Днес бях при него падна ми стъклото, беше се прецакало жилото, повдигачите ролката абе всичко беше мазило под кората на вратата, човека си игра много с колата, обясни ми за какво става въпрос говорихме си и за други неща, СТРАШНО МНОГО СЪМ ДОВОЛНА направи ми вратата перфектно и се стремеше много. Сега предстои да ми направи и някои други ремонтчета по колата когато стане това ще напиша как е минало. :banana :banana :applause: :applause: :applause:


aidebe1
Мнения: 6
Регистриран на: Сря 22 авг 2012 23:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Мнениеот aidebe1 » Вто 16 апр 2013 19:26


Благодарности на Пламен Маджаров! Много добронамерен и разбиращ от работата си... :th_up :flag_bulgaria


Потребителски аватар
javor_bg
Мнения: 722
Регистриран на: Вто 25 сеп 2007 19:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Мнениеот javor_bg » Пет 09 авг 2013 11:15


Преди малко се чухме, че пластмасовата конзола на мойто стъкло се е счупила. Каза ми, че вече внасят от Холандия ремонтни комплекти и като цена за комплекта е 35 лева, а работата ще е 25 лв.


Потребителски аватар
javor_bg
Мнения: 722
Регистриран на: Вто 25 сеп 2007 19:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Мнениеот javor_bg » Нед 11 авг 2013 23:15


Тъй като имах много ремонти по колата и не ми се даваха пари, а и Люлин ми е далече се наложи да предприема по-различен подход. Отидох до едно магазинче в Горубляне след автокъщите мисля че първото вляво. За около 30 лева си набававих 2 конзоли(пластмасови за съжаление) и няколко щипки за тапицерията, смазах релсите и жилото и сам си свалих и монтирах механизма. Не е кой знае колко трудно ! Разбира се по-добре е да са метални планките !


Т.Иванова
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 18 юни 2014 9:23
Автомобил:
Двигател:

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Мнениеот Т.Иванова » Сря 18 юни 2014 10:19


БЛАГОДАРЯ на Пламен Маджаров - без кавички!
Пропадна ми стъклото на шофьорската врата. В денонощен сервиз демонтираха кората и свалиха механизма. Счупен беше пластмасовия водач на жилото. Закрепиха стъклото и в следващите два дни не можеха да намерят нов пластмасов водач за смяна. Предложиха да търсят целия механизъм втора употреба. Реших, че при цената за труд която трябваше да платя не си струва да се поставя друг износен пластмасов водач втора употреба и си взех механизма от сервиза, за да търся нов водач.Търсих в няколко магазина, като им показвах счупената част, но точно от този вид нямаха никъде.
Видях обявата на Пламен Маджаров в интернет и му се обадих. Обясних случая и го попитах да продължавам ли да търся водач и ще може ли да види колата. Каза ми да не търся нищо, вечерта ще погледне колата.
След няколко часа стъклото работеше като ново, а между другото оправи и дръжката на вратата, която не се отваряше от външната страна от доста време.
Така след три дни чудене и безуспешно търсене на една пластмасова джвъчка се намери човек, който за часове отстрани проблема само за 50 лева.
За сравнение само за демонтажа в сервиза платих 30 лв, а преди време за дръжката на вратата ми казаха, че труда ще е 40 лв и отделно за дръжка, колкото струва - добре, че се отказах тогава.
Благодаря на Пламен Маджаров, че работи и знае какво прави за разлика от масовата практика.
При него труда не е за демонтаж и монтаж, а за ремонт и възстановяване на липсващи на пазара части.
Ще се радвам, ако мнението ми помогне на някой да се ориентира навреме при подобна ситуация.


DarkOneBg
Мнения: 243
Регистриран на: Чет 26 фев 2009 21:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Мнениеот DarkOneBg » Сря 15 юли 2015 1:12


Ами колеги и аз искам да напиша няколко неща за Пламен Маджаров - това е един СТРАХОТЕН човек. Вчера и днес се занимава с ел. стъклото на Голфчето ми и с електрониката на колата, която е брутално обезобразена от предишни майстори /алармаджията и тези в Италия/. Изключителен професионалист и човек който обръща внимание на детайлите и на това да изпипа работата си перфектно. Свърши отлична работа и най-накрая тая кола започна да се държи нормално, да светят плафони, да работят датчици /микроключе/ и т.н. В началото ми се стори, че се мотае - база за сравнение имам многото други места на които са ми правили колата, ами не - той просто се старае да изпипа всичко съвършено, за да е сигурен, че това което прави е качествено. Особено днеска не знам от къде този човек намери толкова нерви, да се занимава отново цял ден с проклетата ми електроника, да прерови толкова метри кабели, да провери толкова хипотези, за да разбере защо централното и алармата ми правят номера. Цените да му особено добри спрямо качеството и отношението, не се колебайте. Ако искате някой да Ви обърне наистина внимание на проблема и да потърси най-доброто, адекватно и като цена нормално решение това е човекът. Занимава се главно прозорци и електроника по двигател и окачване каза, че не пипа.
Звънете му, няма да се разочаровани.


Потребителски аватар
kostik
Мнения: 149
Регистриран на: Пон 23 яну 2012 16:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София, жк.Люлин

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Мнениеот kostik » Съб 24 окт 2015 18:14


Преди години сменях и се правих на майстор до хубавият момент, в който осъзнах, че "козата си сака пръч" и отидох при него за преден ляв прозорец на двуврат голф 3.
Пламен ми смени всички дреболии и жилата до ден днешен проблем нямам. Две години минаха.
Днес другият прозорец сдаде багажа отидох при него процедурата беше същата всичко изпипано и направено професионално.
Митовете и легендите за неща направени с свински опашки, тел и всякакви бай ганьо инструменти са 100% лъжа.
Митовете за високи цени са пълна лъжа, защото се е случвало не веднъж да съм свидетел на безплатни ремонти а и в Княжево вземат същите пари.
И най-важното на колегите, които се чудят ще кажа само едно: Ходете на място проведете един пет минутен разговор и ще разберете, как работи и дали колегите от конкуренцията го "кендзат" постоянно.
Дай боже в България повече майстори, като Пламен, че другите боклуци да хванат да фалират!


На колегите, които лъжат им пожелавам цял живот все на некадърни майстори да случват :bishop все на такива, какъвто се опитват да изкарат Пламен.

И за да не стават грешки човека се казва Пламен Маджаров намира се в Гр.София Жк.Люлин Бл.280 (зад Вилаз) работи в подземният гараж и телефона му е 089 431 0070.
Възможно е колеги да са отишли при друг човек и да го бъркат, но негативите по негов адрес просто са напълно невъзможни и който е бил там знае това.


private333
Мнения: 2
Регистриран на: Пет 06 дек 2013 17:00
Автомобил:
Двигател:

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Мнениеот private333 » Пон 09 май 2016 15:13


Здравейте,

Аз също се присъединявам към тези, които са благодарни на Пламен Маджаров. Изключително любезен и компетентен човек. Лявото стъкло на моя "Фолксваген ПОЛО" (две врати - 2001 год.) блокира и се обърнах за помощ към него. Той бързо установи, че проблемът е "прекъснат кабел" от захранването. Пламен подмени целия кабелен модул към лявата врата, защото и другите кабели бяха "твърди и чупливи" и вероятността от нова повреда беше голяма. Освен това разглоби целия механизъм към прозореца, почисти го и рециклира жилото му. Това възстанови работата на прозореца (шофьорския) и той работи без никакви проблеми.

Благодаря на Пламен!


avto11
Мнения: 18
Регистриран на: Вто 01 яну 2013 17:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia
Контакти:

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Мнениеот avto11 » Сря 12 окт 2016 20:59


Благодаря на Пламен за точната и добра работа.
Вчера се уверих в точноста на човека.Разбира и най важното има и достатъчно опит ,което е видно и от тази тема създадена преди незнам колко си години.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта