Диагностика - СБА Горубляне - МНЕНИЕ -

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
pedro
Мнения: 22
Регистриран на: Вто 26 окт 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Диагностика - СБА Горубляне - МНЕНИЕ -

Мнениеот pedro » Пет 11 фев 2005 10:59


1 приятел току-що ми се оплака. Значи Голф 2 1.6 карбуратор 2Е2 (като моя). И естествено :( - високи обороти. И отива сутринта във въпросния сервиз при някакъв бай Георги. И оня прави там диагностика, взема 30 лв. и вика всичко е 6. Обаче тръгва нашия човек и вижда, че проблема си е още там. Връща се - бай Георги - пак същото. 3-ти път - същото! Бай Георги го праща да купи някакъв спрей за прочистване на карбуратори - още 10 лв. Още 2 опита - НИЩО. Резултат - цял ден загубен и 40 лв вътрешно. И бай ти Георги вика - ела утре-одругиден, забележете, да дооправим нещата. Нашия човек нали вече е вътре - отишъл пак - и оня нагъл пак му искал пари и пак НИЩО не направил! Е естествено човека нищо повече не му дал - въпреки, че според мен е трябвало - няколко яки шута например.
Сега ми се обади - оставил снощи колата в 1 сервиз в кв. Захарна фабрика - до техникума по ДВГ или нещо подобно И хората му оправили колата с/у скромноте 15 лв.!




Потребителски аватар
Jerom
Мнения: 2703
Регистриран на: Пон 29 ное 2004 10:45
Автомобил: Golf II
Двигател: RF
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Jerom » Сря 04 май 2005 19:57


Абьолютно НЕ ХОДЕТЕ там!!! на един френд с голф2 1.6 му сменил уж платната на изпаритела xa xa xa с палатна направени от балатум Shocked и пича се чуди после що му се ебава колата


Потребителски аватар
R@do
Батето
Мнения: 5449
Регистриран на: Пон 17 яну 2005 10:47
Автомобил: Audi 80
Двигател: ABK 1993
Местоположение: В планината

Мнениеот R@do » Чет 05 май 2005 9:01


Ужас, наистина са пълни некадърници.


onto
Мнения: 1
Регистриран на: Вто 01 мар 2005 18:54
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот onto » Пет 06 май 2005 22:13


Еми момчета нищо против вас или който и да било но когато и да мина от там покрай СБА-то точно пред бай Георги има минимум по 5-6 коли и това не спира през цял ден :roll: А за газаджийте нямам думи просто нямат равни!Това не е реклама просто ви го казвам от опит къде ме пратиха от София Франс Ауто и от Дунев !Поздрави !


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот °niksi° » Пет 06 май 2005 23:13


onto написа:...

Аз преди време карах една кола там да и пооправят газта, т.е. беше свалена газовата, аз я сложих и трябваше да се регулира нещо и т.н. Та ходих само един път просто защото момчето си свърши много добре работата - в смисъл нямаше никакви проблеми с газта колата след реглажа. Пък де да знам може да съм имал късмет :wink: :wink:


Потребителски аватар
pampy_mc
Мнения: 62
Регистриран на: Сря 25 авг 2004 16:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот pampy_mc » Сря 11 май 2005 11:03


Лелееее,днес си оставих испаритела точно там :cry: а в цяла София само като го видият и не искат да го правят (POLIAUTO) само там се навиха,даже с мои мембрани,дано неми сложат балатум :lol:


Потребителски аватар
ЧАНДЛЪР БИНК
Мнения: 456
Регистриран на: Пон 25 апр 2005 14:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот ЧАНДЛЪР БИНК » Сря 11 май 2005 12:37


Честито току що се сдоби с балатумни мембрани предлагам при вземане от сервиза да има a boi de beat_butt2 bishop само така с гадните майстори


Потребителски аватар
Jerom
Мнения: 2703
Регистриран на: Пон 29 ное 2004 10:45
Автомобил: Golf II
Двигател: RF
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Jerom » Сря 18 май 2005 12:57


ааа,м/у другото и аз като си взех голфето ходих при него за реглаж-още карам така и съм много доволен :!: обаче като разбрах кво е направил на моя приятел направо :shock:


Потребителски аватар
vw_golf_2_Memphis
Мнения: 3836
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот vw_golf_2_Memphis » Сря 01 юни 2005 12:23


...

Последна промяна от vw_golf_2_Memphis на Съб 22 яну 2011 12:56, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
R@do
Батето
Мнения: 5449
Регистриран на: Пон 17 яну 2005 10:47
Автомобил: Audi 80
Двигател: ABK 1993
Местоположение: В планината

Мнениеот R@do » Сря 01 юни 2005 12:40


Васето е бог на карбовете, а и не само на тях!!!!!!!


Потребителски аватар
CARAVELLE_VR6
Мнения: 116
Регистриран на: Вто 05 юли 2005 16:46
Автомобил: VW T4
Двигател: AAC 1995
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот CARAVELLE_VR6 » Пет 08 юли 2005 14:32


Абе колеги някой знае ли нещо за изпарителя на газта???
Наистина слагат БОби и Дани балатум (ЛИНУЛЕУМ И ТО СПЕЦИАЛЕН), но на мембраната на ВИСОКОТО налягане и караш с нея 35 000км без ремонт и зиме и лете палиш директно на ГАЗ без проблем - знам от собствен опит имам BOXER 1.9 на 800 000 км каран с техен изпарител и поддържан само от тях.
А за Жоро просто колега явно колцата е за по сериозен ремонт , но той струва повечко пари и просто те е преценил че няма да ги дадеш... сорри за откровенноста ... иначе наистина е много добър!!!


Потребителски аватар
dude
Мнения: 1614
Регистриран на: Пет 27 май 2005 13:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот dude » Пет 19 авг 2005 11:08


добре, и на мен там са ми я слагали газовата, верно палих зимата без грижи, но сега и на 15-18 градуса не може да запали някой път сутрин, ако не е карана един ден. И я паля на бензин.

Та я ми кажете, къде другаде да ида да ми я погледната газовата, пак в тоя район, Младост, Дружба, Меи, мусагеница, Гео Милев
просто за още едно мнение?


Потребителски аватар
Exell
Мнения: 2232
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Все НякъДе

Мнениеот Exell » Съб 03 сеп 2005 9:26


dude отиди в Младост , момчетата работят много свястно . Значи ако идваш от Цариградско и завиеш към Младост , на първия светофар завиваш в ляво , караш до края на улицата и ще видиш голяма сграда на PALOMITA , точно пред паркинга на сградата завиваш в ляво по един не много добър път и ще видиш табелите . Поне аз само там ходя и не мога да се оплача специално за газ-та....


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот °niksi° » Сря 21 сеп 2005 18:57


Брат ми преди 4-5 дни ходи в СБА Панчарево за реглаж на газта. Колата не работеше добре, тресеше и т.н. След реглажа на газта и центровката Голфето заспа. Вчера ходих до Шипково /през Рибарица/ и даде разход 6.4/100 на газ при тия баири и с 3 човека. Преди под 7.5/100 не е падала.


Потребителски аватар
gele76
Мнения: 3
Регистриран на: Съб 01 дек 2007 14:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот gele76 » Съб 01 дек 2007 14:38


pampy_mc написа:Лелееее,днес си оставих испаритела точно там :cry: а в цяла София само като го видият и не искат да го правят (POLIAUTO) само там се навиха,даже с мои мембрани,дано неми сложат балатум :lol:


Колега, знаеш ли от къде мога да намеря мембрани за Poliauto газова уредба???

Благодаря предварително.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 139 госта