Автосервиз "Деа Моторс"

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
The_Machine
Мнения: 3558
Регистриран на: Нед 17 дек 2006 20:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Автосервиз "Деа Моторс"

Мнениеот The_Machine » Вто 15 яну 2013 0:45


Май отдавна не съм писал тук... :)
Колкото и да се опитвах да избягам от авто-средите, нещо хич не ми се получи... в момента работя в друг сервиз, където се подвизавам като диагностик, електричар и всичко-за-пари-гай :D
В сервизът работим трима души - единият е бивш кадър на Камор Ауто - много добър механик на по-новите поколения BMW, другият е
газаджия с над 15-годишен опит в областта и третият - сиреч аз, го знаете що за безкадърник е :)

Занимаваме се със:

- Диагностика на ВСЯКАКВИ авто-газови уредби, бензинови и дизелови леки, товарни и пътнически автомобили, демек всичко, що има
двигател - автобуси, камиони, трактори, комбайни, совалки, подводници... хихи :)

- Ремонти по електро-инсталацията на автомобила и всичко свързано с електронните модули и компоненти в него

- Mонтажи на АГУ (по принцип сервизът е дилър на BSM - http://bsm-bg.com, но по желание на клиента можем да Ви монтираме и
настроим всяка една марка, която е налична в България)

- Ауспуси - ремонти, подмяна, изработка

- Смяна на масла и филтри. Работим с масло на Castrol, по желание можем да доставим всяко налично на пазара

- Текущи и основни ремонти на всички възли в автомобила, профилактики и обслужвания


АДРЕС: София, ж.к."Дружба", бул."Искърско Шосе" 5, бившият ЗМА(завод за медицинска апаратура)
карта:

Изображение

СЛЕДЕТЕ НИ ВЪВ ФЕЙСБУК: http://facebook.com/DeaMotors

Работно време: пон-петък 9:30 - 18:00, събота 10:00 - 16:00

Телефони за връзка:

Въпроси, свързани с АГУ, в частност BSM, oбщи ремонти, ауспуси и Т.Н - 0897 91 44 78 Илиян(Санчо)

Въпроси, свързани с автомобилите с марка BMW -0898 491 671 Йордан (работи само с предварителна уговорка!!!)

Последна промяна от The_Machine на Пет 28 фев 2014 17:07, променено общо 1 път.




Потребителски аватар
Exell
Мнения: 2232
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Все НякъДе

Re: Автосервиз "Деа Моторс"

Мнениеот Exell » Сря 30 окт 2013 19:23


Браво бе , една година след темата разбирам , че Иво все пак се занимава с аУтомобили .... Успех и скоро ще намина :beer :beer


Потребителски аватар
Exell
Мнения: 2232
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Все НякъДе

Re: Автосервиз "Деа Моторс"

Мнениеот Exell » Вто 01 апр 2014 18:43


Днес се възползвах от услугите на сервиза , и конкретно от тези на Илиян :)
Монтиране на евросонда и смяна на клапана . Доволен съм , а след като си оставих колата при него се видях на кафе с един познат и след като разбра къде съм на сервиз сподели , че е чувал само добри отзиви от работата на човека :beer :beer


Потребителски аватар
Exell
Мнения: 2232
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Все НякъДе

Re: Автосервиз "Деа Моторс"

Мнениеот Exell » Пон 18 май 2015 20:44


Малко като монолог стана в тая тема, но... днес пак бях в сервиза и отново останах доволен .
Пътувам от прованса за отстраняване на проблем с АГУ-то , че в нашия град са малко скарани с теорията .
Илиян ми обърна внимание на място без да му се обаждам предварително и да записвам час.

Препоръчвам за хора с проблеми свързани с газовите уредби :th_up



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта