Сервиз Макс Газ (Max Gas)

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
el-ninho
Мнения: 60
Регистриран на: Чет 01 май 2008 18:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Сервиз Макс Газ (Max Gas)

Мнениеот el-ninho » Сря 15 май 2013 9:59


Здравейте колеги.
Бях един от противниците на газифициране на колите,но след като минах от другата страна вече съм един от привържениците...
Доста време се чудих дали да поема по този път и след като се реших отидох при тези момчета в Дружба - http://maxgas-bg.com/ и се договорихме да сложат ГИ на колата (не тази за ,която има няколко теми).
Справиха се много бързо и много професионално (ето снимки на работата им по други коли - https://www.facebook.com/MAXGAS.BG ),така направиха всичко,че нищо не се вижда,ако не знаеш,че колата е на газ няма как да разбереш.
Останах много доволен и от факта,че колата върви повече от прекрасно без никакви прекъсвания,придърпвания или каквото и да е...
Така,че бих ви препоръчал,ако някой се чуди дали да мине и той по този път да не се замисля повече,а да отиде и да види как стоят нещата (ако си няма някой доверен човек,който да му помогне с друг сервиз,а понеже нямах и приятел ме прати там).
Бях карал и други коли на газ,но наистина след слагането на ГИ Романо - е няма никаква разлика с това дали е на бензин или на газ ... Може би дори малко от еуфорията ми се струва,че върви и повече от на бензин :mhihi
Това е колеги,останах много впечатлен и реших да ви ги препоръчам...




vasiliigi
Мнения: 9
Регистриран на: Сря 10 мар 2010 15:03
Автомобил: Polo
Двигател: 2008
Местоположение: СОФИЯ

Re: Сервиз Макс Газ (Max Gas)

Мнениеот vasiliigi » Чет 23 май 2013 21:59


Аз също съм доволен от момчетата от макс газ. На мен ми монтираха романо и наистина работата на газ е идентична с тази на бензин. Ти колега каква уредба сложи?


el-ninho
Мнения: 60
Регистриран на: Чет 01 май 2008 18:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сервиз Макс Газ (Max Gas)

Мнениеот el-ninho » Пет 24 май 2013 23:30


И моята е романо,италиянска работа,много съм доволен.

Последна промяна от el-ninho на Съб 25 май 2013 8:09, променено общо 1 път.


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз Макс Газ (Max Gas)

Мнениеот myrshavija » Съб 25 май 2013 5:52


Достатъчно реклама, стига толкова!


el-ninho
Мнения: 60
Регистриран на: Чет 01 май 2008 18:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сервиз Макс Газ (Max Gas)

Мнениеот el-ninho » Съб 25 май 2013 8:06


EEEееееййййй от такива като теб хората спират да пишат по форумите.
Да си бил станал МОД и да триеш теми и мнения на воля.
Не мога да разбера какво ти пречи темата,нали е в подфорум - Сервизи, магазини и части за VW,нали утре на някой ще му се наложи да отиде я да сложи газ,я да му прегледат неговата и вместо да се чуди къде да отиде и дали няма да го излъжат нещо , ще отиде при тези момчета примерно или при някои други за,които има тема във форума.
Не мога да разбера такива хора,ако ти можеш да си правиш сам колата - ОК,но не всеки може да го прави...
Има хора,които решават и,ако решат - нека да изтрият темата, аз просто съм споделил мнение за нещо от,което съм супер доволен...


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз Макс Газ (Max Gas)

Мнениеот myrshavija » Съб 25 май 2013 8:25


Ако наистина подбудите ти бяха толкова алтруистични, нямаше да се дразниш на това, което пиша, а щеше да оставиш всеки да прецени за себе си.
Защо си коригира поста над моя, където пишеше, че колата ти гори 8/100 градско?
Защо даваш линк към снимки на други коли? Дай да видим твоята колко хубаво е направена!
И ще споделиш ли каква е все пак невероятно икономичната кола, която има невероятно страхотен ГИ Романо?


el-ninho
Мнения: 60
Регистриран на: Чет 01 май 2008 18:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сервиз Макс Газ (Max Gas)

Мнениеот el-ninho » Съб 25 май 2013 10:41


Ни най-малко не се дразня на това,което пишеш.Разбрал си ме погрешно (точно за това не обичам да говоря или разбирам с хората по този начин,защото винаги нещо казано по един начин тук излиза по друг).Мисълта ми беше такава,че не всеки има познат с даден сервиз (без значение дали е за газ,само за ремонт на автомобили или за каквото и да е били и не всеки може сам да си оправи колата) и за това би се доверил на някое/няколко добри мнение или коментари (аз съм го правил) в "нашия" форум... (но както съм си мислел винаги тези,които са регистрирани по-отдавна и имат доста повече мнения от другите са нещо повече от другите и точно за това другите спират да пишат във форума,защото такива като теб са много компетентни и така отговарят на зададения въпрос все едно всеки е длъжен да знае отговора му)
За това защо съм си променил мнението над твоя пост колко ми гори колата - ами точно за това,че си мислите,че е реклама (всъщност изобщо не ме интересува какво си мислите).
Защо съм дал линк към снимките на работата - ами помисли малко и може и да се сетиш.Хайде ще ти кажа направо - аз съм на мнение ,че без значение каква е темата е много по-добре за съфорумците да има снимки ,както е в случая с работата на момчетата.
Колата ми - какво за нея - Сеат Ибиза е ,но това си е моята кола,върши си ми работа и съм си безкрайно доволен.
Пак казвам,има хора,които да решават и,ако решат,че темата е "грешна" или с цел реклама - да я трият.

И още нещо - написал си мнение "Достатъчно реклама, стига толкова!"
С тези коментари само повдигаме темата и тя става по-гледана и по-гледана така,че "ти също правиш реклама" ...


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз Макс Газ (Max Gas)

Мнениеот myrshavija » Съб 25 май 2013 11:08


Аз съм дребнав, затова ми се иска да уточним какво точно казва всеки от нас.
1. Въпрос:
myrshavija написа:Защо си коригира поста над моя, където пишеше, че колата ти гори 8/100 градско?
1. Отговор:
el-ninho написа:За това защо съм си променил мнението над твоя пост колко ми гори колата - ами точно за това,че си мислите,че е реклама (всъщност изобщо не ме интересува какво си мислите).
Последно - интересува ли те или не какво си мислим? Противоречиш си - хем триеш разхода, защото си мислим, че е реклама, хем не те интересува какво си мислим. Ако наистина е 8/100 и всичко е наред, защо го изтри?


2. Въпрос:
myrshavija написа:Защо даваш линк към снимки на други коли? Дай да видим твоята колко хубаво е направена!
2. Отговор:
el-ninho написа:Защо съм дал линк към снимките на работата - ами помисли малко и може и да се сетиш.Хайде ще ти кажа направо - аз съм на мнение ,че без значение каква е темата е много по-добре за съфорумците да има снимки ,както е в случая с работата на момчетата.
Четеш въпроса, както дяволът - евангелието. Прочети го пак и ако ще отговаряш, отговори, а не си съчинявай!


3. Въпрос:
myrshavija написа:И ще споделиш ли каква е все пак невероятно икономичната кола, която има невероятно страхотен ГИ Романо?
3. Отговор:
el-ninho написа:Колата ми - какво за нея - Сеат Ибиза е ,но това си е моята кола,върши си ми работа и съм си безкрайно доволен.
Колко "изчерпателен" отговор!


Накрая - първият ти пост в темата звучи като евтина реклама. Подминах го - все пак може да греша. След като сподели за разхода на гориво градско с този така невероятен ГИ Романо, вече започна да ми се повдига от хвалбите и споделих какво мисля. Не си длъжен да се съгласяваш с мен, нито да обясняваш, ако не искаш. Всеки сам ще прецени какво да мисли. Зададох няколко въпроса, на които ти отговаряш уклончиво и си противоречиш. Топката е у теб - ако искаш, върни ми я! :mrgreen


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Сервиз Макс Газ (Max Gas)

Мнениеот vucata » Съб 25 май 2013 11:34


myrshavija....ах този myrshavija :mhihi :mhihi :mhihi


el-ninho
Мнения: 60
Регистриран на: Чет 01 май 2008 18:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сервиз Макс Газ (Max Gas)

Мнениеот el-ninho » Съб 25 май 2013 15:06


Нямам намерение да се занимавам с тъпите ти и дребнави подмятания.
Само ще ти кажа,че имам снимки,но не искам да ги качвам никъде.Ако исках снимките на колата ми да ги има в интернет,щеше да ги има и в страницата на сервиза.
Топката остава в мен,мисли си,че си ме "затапил" :)


Потребителски аватар
Fearless
Мнения: 518
Регистриран на: Пет 22 юли 2011 21:22
Автомобил: VW Golf
Двигател: AZD
Местоположение: София

Re: Сервиз Макс Газ (Max Gas)

Мнениеот Fearless » Нед 03 ное 2013 17:36


Аз също съм доволен от момчетата! И моята кола мина през тях - Ауди А3 1.8Т.Монтирах ГИ Романо и съм доволен от монтажа и отношението.Както се е изразил колегата,ако не кажа аз,че колата е на газ,никой няма да разбере.Настройваха ми я няколко пъти и угодиха на всички мой капризи,както ми даваха и много точни диагнози кое от какво е,кое да се смени за да се подобри и т.н.
Поздрави!


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19149
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Сервиз Макс Газ (Max Gas)

Мнениеот stefan4o » Нед 03 ное 2013 19:28


А твоята колко гори в града?


Потребителски аватар
Fearless
Мнения: 518
Регистриран на: Пет 22 юли 2011 21:22
Автомобил: VW Golf
Двигател: AZD
Местоположение: София

Re: Сервиз Макс Газ (Max Gas)

Мнениеот Fearless » Нед 03 ное 2013 20:15


10.8/100 по първо засичане,още не е засичана втори път.Трябва да се има и предвид,че я настъпвах доста търсейки разлика м/у газ и бензин :mhihi


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз Макс Газ (Max Gas)

Мнениеот myrshavija » Пон 04 ное 2013 5:48


Обичам темите, в които газовата е тоооолкова яка, че колата гори по-малко газ, отколкото бензин, а в същото време "настъпвах доста". Станахте двама в тази. Още един да се появи с такъв разход и изхвърлям стария ГИ и слагам нов в Макс Газ.


Потребителски аватар
Fearless
Мнения: 518
Регистриран на: Пет 22 юли 2011 21:22
Автомобил: VW Golf
Двигател: AZD
Местоположение: София

Re: Сервиз Макс Газ (Max Gas)

Мнениеот Fearless » Пон 04 ное 2013 9:06


Я ме цитирай къде съм написал,че гори по-малко от бензин? На бензин ми гори по-малко ;) Не разбирам,не можеш да приемеш,че някой сервиз е добър и си вършат работата качествено или...? Ако не си доволен от твоя ГИ може наистина да го изхвърлиш и да отидеш при момчетата :mhihi



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: val4ana и 124 госта