SOS LOCKSMITH изключително некоректни!!!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
icokr
Мнения: 1129
Регистриран на: Пет 23 апр 2010 16:27
Автомобил: GOLF 3 GTI 16V
Двигател:
Местоположение: София

SOS LOCKSMITH изключително некоректни!!!

Мнениеот icokr » Пон 24 юни 2013 18:51


SOS LOCKSMITH изключително некоректни!!!
Уважаеми колеги, пиша за да Ви уведомя от горчивият и неприятен начин на обноски във фирмата за аварийни ключарски услуги- www.locksmithbg.com
Два пъти ми се наложи да ползвам услугите им.
Първия път ми продадоха батерия за дистанционно: първо го отвориха и начупиха крайщата.
Сега ми се наложи да си сменя една пружина на предната дръжка(Външна).
Преди седмица минах да попитам колко ще ми струва свалянето и поставянето-Отговора от ШЕФА беше 15лв.
Седмица по-късно отивам, можеше да си е сваля и аз, но реших за 5лв. да не тичам с отворена врата.
Младежа- работник, леко набито момче в магазина на бул.Кл. Охридски 25, каза 10лв.
Аз се съгласих и той почна работа. След 10 мин. всичко ОК, влизам да плащам, а той ми се смее: "Хей сега колко ще те удереме". Отива в тоалетната и се обажда по телефона. След това излезе и каза: Шефа каза за това не мога да взема по-малко от 30лв.
Питам извинявай по магазините пружината струва 10лв. 20лв. ми взимаш за отвиване на едно болтче. Отговор нямаше. Каза ми какво искам, аз ли да дам парите. Исках и двата пъти касова бележка, но каза ми, че не можели понеже приключели деня.
Така идеята ми е, ако не ви се налага много не се набутвайте. Цената от 10лв стана на 30лв и най-вероятно в джоба на работника.
Това е моята история и не ангажирам никой с нея, но няма да приема и други мнения и защита към такова отношение.
За десерт ми се присмя, че с VAG автомобилите си казваме колеги и че това не са коли…




Потребителски аватар
Exell
Мнения: 2232
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Все НякъДе

Re: SOS LOCKSMITH изключително некоректни!!!

Мнениеот Exell » Вто 25 юни 2013 18:48


Не ми се е налагало да ползвам подобни услуги , но ако някога ми потрябват.... при Vladko.
Предполагам още първия път си ги видял как изглеждат в "офиса" им , а след това и втори път си минал през тях. И си мисля , че точно с това "ценообразуване" ШЕФА си купи M5 :eek :eek :eek :eek

Личното ми мнение е , че никога не бих отишъл при тях icon_idea


Потребителски аватар
my heart iS iCe
Мнения: 5418
Регистриран на: Сря 11 мар 2009 20:29
Автомобил:
Двигател:

Re: SOS LOCKSMITH изключително некоректни!!!

Мнениеот my heart iS iCe » Вто 25 юни 2013 18:54


Казваш му, да разглобява това което е сложил, и да си бие камшиците! Тогава да видиш как ще ти вземе 10-те лева! Няма такова мизерно отношение с клиентите! :no


Потребителски аватар
icokr
Мнения: 1129
Регистриран на: Пет 23 апр 2010 16:27
Автомобил: GOLF 3 GTI 16V
Двигател:
Местоположение: София

Re: SOS LOCKSMITH изключително некоректни!!!

Мнениеот icokr » Вто 25 юни 2013 19:04


Така е минавах често по пътя и реших да се отбия. Аз само исках да споделя да знаят колегите, не да мръзкам или друго. Не ми е за парите, а ме е яд за отношението.
Малко хора знаят как да вземат пари с разполагане на клиентите :)
А за Vladko просто не знаех.


Потребителски аватар
vw_derby
Мнения: 1323
Регистриран на: Пон 24 дек 2007 19:57
Автомобил: audi a4
Двигател: AFN

Re: SOS LOCKSMITH изключително некоректни!!!

Мнениеот vw_derby » Нед 15 дек 2013 21:28


Ясни са ми и на мен тези . Един от тях (един от собствениците-бивш познат) преди време ми се обади за нещо ,не помня за какво , то беше в колата ми (а тя заключена) , та му разреших да я отвори ,бях далече . Е сега ключа трудно влиза в ключалката.Още тогава пред негло му казах за ключалката - на ваг така се отварят и после е тегаво отключването.

п.с. едрото момче -Чанио(Стоян) - много нагъл тип


Потребителски аватар
icokr
Мнения: 1129
Регистриран на: Пет 23 апр 2010 16:27
Автомобил: GOLF 3 GTI 16V
Двигател:
Местоположение: София

Re: SOS LOCKSMITH изключително некоректни!!!

Мнениеот icokr » Вто 25 мар 2014 13:12


:thumb_down :screwy поредната изцепка!
http://www.avto.bim.bg/Shplent-za-vunshna-predna-drujka-lqva=dqsna-tip-kuka-za-VOLKSWAGEN-GOLF-III-ot-1991-do-1998_p41411m648.html

Този шплент за външна предна дръжка, цената му при тях е 15лв., а в АУТО+ е 1,45лв. :screwy


Ilian Krustev
Мнения: 1
Регистриран на: Вто 04 юни 2019 17:33
Автомобил:
Двигател:

Re: SOS LOCKSMITH изключително некоректни!!!

Мнениеот Ilian Krustev » Вто 04 юни 2019 17:47


И аз мога да потвърдя, че тази фирма са супер некоректни. Те даже работят през много различни сайта. Звъниш им, те ти казват, че имат всичко налично въпреки че ти изрично има казваш какво искаш. Те идват и ти казват че точно това го нямат обаче ставало с нещо друго като заместител като ти обявяват страшна цена която е в пъти по-евтина в съседния магазин. Лошото е, че ако има откажеш те таксуват 20 лева въпреки, че нищо не са свършили а и отказват да търсят по магазините въпросните неща. Един вид хем ти плащаш, хем те поръчват музиката. И в двата случая си прецакан.Да не говорим за гадното държане все едно ще ми вършат нещата без пари. Дори с негативни мнение по форомите не става защото зад една и съща фирма седят поне 10 сайта с различни телефони. Единственото нещо което си прилича е дизайна на сайта които е един и същи.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта