Дозер за автомобили МАРТИ КАР ТРАНС ЕООД с.Лозен

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
passat r36
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 28 апр 2012 14:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Дозер за автомобили МАРТИ КАР ТРАНС ЕООД с.Лозен

Мнениеот passat r36 » Пон 06 яну 2014 16:58


seat udar.jpg
Здр.колеги в темата дозер искам да споделя разочерованието си от сервиз МАРТИ КАР ТРАНС ЕООД с.Лозен ул Незабравка 9.
Имам сеат ибиза gt tdi 110 afn,която съм я копувал почти нова.И така 2013 година жена ми я удари сериозно от дясно в гредата ,,тип банан,,но нямаше усуквания-диагонали.В интернет намерих сервиз МАРТИ КАР ТРАНС ЕООД с.Лозен ул Незабравка 9.и реших след предварителна уговорка и оглед да я закарам,казаха че са най добрите и че са правили хиляди такива с 2 ПРИКАЗКИ САСИПАХА МИ КОЛАТА.
1ВО КАЧВАМ СЕ ДА Я КАРАМ ТЯ НЕ САМО ЧЕ ДУХА ОТ ДЯСНО,НО ШУМИ ДВИГАТЕЛЯ ВСЕ ЕДНО СЪМ ОТВОРИЛ ВРАТАТА.
2РО ЛУФТ М/У ТАБЛОТО И ВРАТАТА.
3ТО ЗАДНОТО СТЪКЛО НА ПАНЕЛА С ЛУФТ И ВЛИЗА ВЪЗДУХ
4ТО............НА 60КМ/Ч ВСЕ ЕДНО СИ ОТВОРИЛ 5СМ.ПРОЗОРЕЦА.
ЗА БОГА БРАТЯ НЕ СИ КАРАЙТЕ КОЛАТА ПРИ ТОЗИ ИЗМАМНИК АЗ ДАДОХ 1000ЛВ. И ...МОГА ДА ПОКАЖА-ДОКАЖА НА ВСЕКИ СПЕЦИАЛИСТ С ОГЛЕД НА КОЛАТА МИ ДА ВИДИ РАБОТАТА МУ НА МАРТИ КАР.
ЕТО МУ САЙТА http://serviz-marticar.com/къде-се-намираме.html
Ето снимки на колата преди удара,след удара пак ще ви я снимам в детайли с луфтовете, но шума ,ако има видео прикачване ще го запиша.
Прикачени файлове
seat uda r1.jpg




Потребителски аватар
vinixxx
Мнения: 1813
Регистриран на: Пет 31 юли 2009 11:52
Автомобил: Seat Altea
Двигател: BJB
Местоположение: Смолян

Re: Дозер за автомобили

Мнениеот vinixxx » Пон 06 яну 2014 18:23


трябваше преди да я закараш там,да разпиташ за мнения на фирмата.но няма значение ти не си виновен,що не пробваш да са върнеш и да са разберете някак си :rolleyes


Потребителски аватар
krass1
Мнения: 108
Регистриран на: Съб 03 май 2008 12:51
Автомобил: Toyota Avensis Combi 2.2 D4D 148h
Двигател: 2AD-FTV 2006g
Местоположение: София

Re: Дозер за автомобили

Мнениеот krass1 » Пет 18 юли 2014 22:14


Здравейте,

Ще се възползвам от темата на колегата да попитам за други отзиви от този сервиз.
Предстой ми да изправям рог и този сервиз излиза навсякаде от търсенето ми в интернет.

Ако все пак този сервиз е зле то моля да препоръчате някои друг във София който да е добър.

Мерси предварително.


Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: Дозер за автомобили

Мнениеот radi_nrj » Съб 19 юли 2014 9:39


Ей в тая къщичка ми правих аудито. Ако искаш можеш да мериш фугите с шублер.

https://www.google.bg/maps/@42.722953,23.340899,3a,75y,50.59h,79.26t/data=!3m4!1e1!3m2!1svhIUAWCjaSewCN-Ft7Yu1Q!2e0?hl=bg


rumenlzbg
Мнения: 2
Регистриран на: Пет 07 ное 2014 11:33
Автомобил:
Двигател:

Re: Дозер за автомобили

Мнениеот rumenlzbg » Пет 07 ное 2014 12:05


Хммм регистрирах се само заради тази тема, защото видях лошо мнение за любимия ми сервиз. Не, че е много трудно да стане грешка и да има недоволни, или че е лошо да се пишат лоши отзиви, но е добре когато нещата се оправят както е станало в случая с колегата те да се допишат. Просто е по-коректно. Аз понеже поразпитах собственика за случая та за това го пиша цялото това нещо. Иначе сервизи с дозер не само, че не са много но и в малко от тях знаят за какво са им дозерите. В този сервиз има и супер модерен стенд за регулировка на предници и задници, което е задължително след пипане на колата с дозер!!! Демек хората си проверяват нещата веднага а не се налага да влачиш колата на предница след ремонта. Освен това от както ги познавам се развиват непрекъснато от страна на машини уреди и знания. Просто са отговорни частници и работят за себе си - не са на заплата, което означава, че всеки клиент е важен за тях. В колко сервизи Ви затягат джантите с динамометричен ключ, или Ви слагат гумени подложки на повдигача за да не се смачка прага или предпазни наилони по седалките и.т.н. и.т.н.??? Това са все неща, говорещи по-скоро за отговорност. Това е от мене.

п.п. Сетих се за свистенето дето се оплаква колегата по горе. То може да се получи дори да няма видим луфт между уплътненето и рамката, защото при висока скоростнад 50 60 там се получава вакум и съответно "изтичане" на малко въздух с висока скорост. Това естествено се разбира само при скорост не в сервиза и не е никакъв проблем да се оправи с финна регулировка на вратата.


Вълчан
Мнения: 880
Регистриран на: Нед 17 мар 2013 20:11
Автомобил: Mazda 5
Двигател:

Re: Дозер за автомобили

Мнениеот Вълчан » Пет 07 ное 2014 20:46


Тя колата му засрана ти философстваш.. :a045 ...ами като ти е любим сервиз нека да му я оправят колата както трябва...дори и със закъснение.Или толкова си държат на реномето.То и за какво ли...гробници нов внос постоянно влизат за какво му е мнението на някакъв си клиент... :screwy


rumenlzbg
Мнения: 2
Регистриран на: Пет 07 ное 2014 11:33
Автомобил:
Двигател:

Re: Дозер за автомобили

Мнениеот rumenlzbg » Вто 11 ное 2014 10:01


rumenlzbg написа: но е добре когато нещата се оправят както е станало в случая с колегата те да се допишат.

Решили са проблема колега, та за това го писах горното. Освен това сервиза ми е любим защото разбирам много добре естеството на тези услуги и виждам какво е нивото там. Казано по друг начин искам да помогна с моето мнение на други колеги които се нуждаят от добри тенекеджииски услуги.


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Дозер за автомобили МАРТИ КАР ТРАНС ЕООД с.Лозен

Мнениеот vucata » Вто 11 ное 2014 15:46


Е щом са оставили такива фуги...таблото да има луфтове различни и от 2те страни....да ти имам и найлона дет го слагат на седалката...и ключа за гуми...и подложките за праговете :mhihi



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта