Никога не ходете в Сервиз fiat-alfa (Фиат-Алфа) в кв.Люлин

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
filipov
Мнения: 402
Регистриран на: Сря 12 мар 2008 18:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Никога не ходете в Сервиз fiat-alfa (Фиат-Алфа) в кв.Люл

Мнениеот filipov » Нед 27 апр 2014 10:07


Отново ходих в този пункт за ГТП. Този път съм разочарован от отношението на човека който преглеждаше колите.
Пристигам и в пункта няма никой, намерих служителя и му казах че съм за преглед а той ми каза че ще дойде след 20 мин. защото в момента ремонтира друга кола. Добре, изчаках 25 мин. и дойде. Поиска ми всички документи и преди да му ги подам го помолих да си измие ръцете понеже беше ремонтирал друга кола и се беше доста изцапал, не е приятно да ти остават маслени отпечатъци по документите. И като се обидиии, че съм му направил забележа... обърна се и ми каза да си ходя и че няма да ми направи преглед!?!?! Почувствах се виновен! Казах му че ще си тръгна и тръгнах да влизам с колата, след което ми каза да изчакам и отиде да се измие.
Прегледа мина нормално, но го помолих да не сяда в колата с мръсния гащеризон или да сложи нещо на седалката, но мързела си е мързел или мърляча си е мърляч - отказа! За това аз си седнах и си минах теста на валяците.
В крайна сметка след 40 мин. преглед всичко е ОК, но отношението беше под всякаква критика!
Надявам се това да се промени защото отношението спрямо клиента е в основата на проспериращ бизнес и колегата Fiat-Alfa да обърне внимание на служителите си.




luchi92
Мнения: 2
Регистриран на: Съб 29 ное 2014 20:19
Автомобил:
Двигател:

Re: Никога не ходете в Сервиз fiat-alfa (Фиат-Алфа) в кв.Люл

Мнениеот luchi92 » Съб 29 ное 2014 22:24


Мисля и аз да си купя валчер за преглед. Малко ме е шубе да не ми въртят номера и на мен............., но ще се пробвам. Дано всичко е наред. Като мина ще ви информирам.

мииии..... допълвам си мнението след няколко дни. Не събрах смелост и си минах при други, ако догодина видя, че има доволни от тях с удоволствие ще ги посетя.


darik
Мнения: 38
Регистриран на: Вто 15 яну 2013 22:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Никога не ходете в Сервиз fiat-alfa (Фиат-Алфа) в кв.Люл

Мнениеот darik » Вто 03 ное 2015 14:29


И аз минах с ваучер преди година. Всичко беше ок, дори не говориха много-много. Нямаше опашка. Свършиха си работа и айде по живо по здраво. Казаха ми, че след няколко дни ми изтича ГО. Още двама познати също минаха там без проблем.

...p.s. И тази година минах преди месец на същия сервиз - всичко огледаха, мериха и нямаше забележки. Цената беше около 25 лв с ваучер.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта