Нови заводски части за Голф 3 ?

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
DrugiaBliznak
Мнения: 758
Регистриран на: Съб 21 окт 2006 21:24
Автомобил: VW Tiguan Track and Style
Двигател: 170bhp 4 motion
Местоположение: София - Плевен

Нови заводски части за Голф 3 ?

Мнениеот DrugiaBliznak » Вто 21 яну 2014 15:58


Някой може ли да ми каже ,от къде мога да си намеря нови заводски части за Голф 3 ? Например двете пластмаси за регулируем волан,ключ за фарове с опция за халогени и ел. регулиране на фаровете и подобни.
Пробвах в Auto+ ,но ударих на греда там,та в България има ли такова място ,от което може да се намерят такива части ?




mitko23
Мнения: 335
Регистриран на: Съб 19 апр 2008 19:14
Автомобил: VW Golf MK3
Двигател: ABU 1993
Местоположение: София

Re: Нови заводски части за Голф 3 ?

Мнениеот mitko23 » Вто 21 яну 2014 16:24


DrugiaBliznak написа:Някой може ли да ми каже ,от къде мога да си намеря нови заводски части за Голф 3 ? Например двете пластмаси за регулируем волан,ключ за фарове с опция за халогени и ел. регулиране на фаровете и подобни.
Пробвах в Auto+ ,но ударих на греда там,та в България има ли такова място ,от което може да се намерят такива части ?


Колега, ако имаш предвид оригинални резервни части то можеш да си поръчаш каквото ти трябва от официалния дилър(за всеки град е различно). В София аз си поръчвам от Порше изток(Околовръстен път малко след Герман май беше) или Порше запад, както и в Юнитрейд(жк. Дружба 2 до DHL). Само да спомена,че Порше доставят по-бързо резервните части от Юнитрейд.


Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Нови заводски части за Голф 3 ?

Мнениеот zfa159 » Вто 21 яну 2014 20:52


Вариант е и Елит Кар,ама там най-лесно става с парт номер. Отиваш с номера и питаш това дали го имат и ако не,може ли да се достави.Доставка 5 раб. дни и обикновено дават по-добри цени от Порше. Имай предвид,че ако нещата са спряни от производство,трудно ще ги откриеш нови, но от опит глава не боли.
:beer


Потребителски аватар
w_smith
Мнения: 2188
Регистриран на: Сря 27 апр 2005 15:31
Автомобил: Skoda Octavia 1U_Golf 3
Двигател: ALH 2005_AHU 1997
Местоположение: София
Контакти:

Re: Нови заводски части за Голф 3 ?

Мнениеот w_smith » Пон 24 мар 2014 13:56


Черупката на волана съм я купувал от Порше изток. Само горната част (обикновено тя се чупи) беше към 38 лева с поръчка.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта