Търся сервиз под наем в София

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Kiko_pasata
Мнения: 6
Регистриран на: Вто 24 апр 2012 9:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Dupnica

Търся сервиз под наем в София

Мнениеот Kiko_pasata » Вто 04 мар 2014 11:05


Колеги здравейте, моля помогнете да намеря автосервиз в софия че нещо нещата куцат и немога да намеря подходящото място.Ако някой има жокер нещо да помага ще съм ви благодарен. Лек и успешен ден от мен




Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11902
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Търся сервиз под наем в София

Мнениеот К.Одаджийски » Чет 06 мар 2014 22:22


Ама кажи оборудван сервиз готов за работа ли търсиш или помещение пък ти ще намъкнеш подемниците и останалия инструмент. Квартал към който си се ориентирал предварително, ориентировъчна квадратура и приблизителните пари с които си готов да се разделиш, все полезна информация за търсенето на автосервиз
Иначе на първо четене мисля че има свободни помещения в Металснаб, братчеда там плащаше 1200 пари на месец наем за 2 общи гаража високи по 4м, ама е на гъза на географията малко това, та ако не те знаят хората едва ли ще мине някой случаен от там


Kiko_pasata
Мнения: 6
Регистриран на: Вто 24 апр 2012 9:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Dupnica

Re: Търся сервиз под наем в София

Мнениеот Kiko_pasata » Пон 14 апр 2014 10:14


Мерси колега намерих магазин под наем в най скоро време ще отвори така че заповядайте.Магазина се намира в Овча Купел на улица Промишлена срещу Била.Ще предлагам всичко така че заповядайте :) Ще има отстъпки за всички :) Лек и успешен ден :)и весело прекарване на Великден..



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: lubomir911 и 29 госта