Проверен техник за аларми?

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
VicaVersa
Мнения: 7
Регистриран на: Сря 05 фев 2014 9:56
Автомобил: VW GOLF4
Двигател: 1.6SR AKL 1999
Местоположение: София

Проверен техник за аларми?

Мнениеот VicaVersa » Нед 16 мар 2014 11:36


Добър ден колеги, от скоро съм голфаджия(Golf IV 1.6 100hp AKL) и реших, че тук е най удачното място да питам за доверен ел. техник за алармата ми. Ходих на едно място и там прецениха, че е оригиналната и батерията на дистанционното била за смяна тъй като то не отчиташе, че работи (но не са проверявали нищо само казаха, че няма заряд - честно да си кажа не им се занимаваше). Та смених аз батерията - диода на дистанционното вече свети, но все още нищо ... Нямам аларма дори когато - имам ключа за нея като го врътна в патрона на алармата тя изписуква, но нищо. Ако е включена от ключа отпред при мотора индикатора вътре не свети и общо взето нищо по алармата не работи/свети, когато я изключа с нейния си ключ индикатора на таблото започва да свети постоянни а този на вратата(на палеца) при едно заключване се пуска при друго не. Да ме насочите да си го оправя, че ключалките са им слаба страна, а вече от това отключване заключване сменявах веднъж пръстен на патрона :)




Потребителски аватар
Iavor
Мнения: 3233
Регистриран на: Пон 07 фев 2005 17:27
Автомобил: Škoda Octavia VRS
Двигател: CEGA 2008
Местоположение: София

Re: Проверен техник за аларми?

Мнениеот Iavor » Нед 06 апр 2014 15:56





Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта