Безобразен реглаж в Гуми Европа - Овча купел (до Италианеца)

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Antytrust
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 24 апр 2014 8:53
Автомобил:
Двигател:

Безобразен реглаж в Гуми Европа - Овча купел (до Италианеца)

Мнениеот Antytrust » Чет 24 апр 2014 9:05


Здравейте Колеги,

пиша Ви за да имате едно наум ако сте от София и се наложи реглаж на автомобила. Наскоро се сдобих с автомобил нов внос, и след смяна на накрайници, тампони и т.н. се наложи да се прави реглаж. Посетих реглажа на гуми Европа в Овча Купел. След извършените интервенции колата се държеше горе долу добре, но воланът пак лееко кривеше надясно. Обасниха ми, че широките гуми следвали виража, от това е, ако не - да разменям гумите. Нямало страшно, така да карам. По празниците пътувах за Пловдив, навъртях 400 километра, като през целия път се налагаше леко да придържам волана наляво, за да върви колата напред. Такава разлика от широки гуми не ми се вярваше да има, затова реших да взема второ мнение от Мотоексперт, който се намира на 100 метра по-нагоре от Европа, в посока стадион Славия. Човека като му обясних проблема ми каза, че щом е правен реглаж има друг проблем с колата, да видя гумите. Помолих го да качи автомобила, че ще си платя и той го закачи на стенда. След 2 минути ме вика и казва - абе момче, ти сигурен ли си , че на тази кола е правен реглаж някога ? Стойностите бяха доста зле, и на преден и на заден мост. След 30 минути игра с болтовете, колата заспа. БУКВАЛНО. Но за съжаление заради некадърния реглаж имам износване на задните гуми. Да не говорим, че в Европа цените са 60 лева общо за преден и заден мост, в Мотоекспрт са 45 лева. Ето и разпечтката която ми дадоха хората за свършената работа (в Европа разпечатки не дават) : http://tinypic.com/r/23qxuuf/8




Потребителски аватар
Mirqn
Мнения: 37
Регистриран на: Пет 13 сеп 2013 14:27
Автомобил: Vento
Двигател: AEY 1.9 SDI 1996
Местоположение: Варна / София

Re: Безобразен реглаж в Гуми Европа - Овча купел (до Италиан

Мнениеот Mirqn » Пет 25 апр 2014 22:59


Ейййй аман от некадърни майстори.Заради 60лв ще ни изтрепят по пътищата. Заслужават само :newsm66 :newsm66 :newsm66


Потребителски аватар
batkotivalio
Мнения: 597
Регистриран на: Съб 12 май 2007 20:56
Автомобил: VW Golf TDI
Двигател: AJM
Местоположение: София
Контакти:

Re: Безобразен реглаж в Гуми Европа - Овча купел (до Италиан

Мнениеот batkotivalio » Пет 25 апр 2014 23:33


Добре де, от снимката на задния мост пак има данни в червено след реглажа?!


Потребителски аватар
mupk0
Мнения: 3822
Регистриран на: Вто 03 фев 2009 11:35
Автомобил: Mercedes Benz S202
Двигател: C200 Kompressor
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Безобразен реглаж в Гуми Европа - Овча купел (до Италиан

Мнениеот mupk0 » Съб 26 апр 2014 0:28


колега виж ,че им е зададен критерии +0.00 :)



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта