Препоръчвам за ремонт на джанти и смяна на гуми - Варна.

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
9182
Мнения: 191
Регистриран на: Съб 15 юни 2013 0:50
Автомобил:
Двигател:

Препоръчвам за ремонт на джанти и смяна на гуми - Варна.

Мнениеот 9182 » Пет 13 юни 2014 14:30


Здравейте момчета,

Вчера ходих да си търся гума и да изправям джанта, понеже тия от пътното правят не за съд, а аз убиване направо, но това е друга тема.

Обикалях из, вулканиатори, гимаджииници и тем подобни около 2 часа, резултат беше че само на 1 място намерих такъв размер, а цената беше повече от надута.

Както и да е преди да се прибера спрях на един вулканизатор, като идвате от цар Освободител, (посока към Варна) завивате наляво по Хр. Смирнески (околовръсното) и се пада веднага в дясно на завоя в двора има сервиз и отделно вулканизатор(виждат се гуми), за съжаление не помня името на момчето, но го препоръчвам горещо. Предложи ми най-добрата цена от всички места, не ме таксува за сваляне, надуване и тем подбни, определено си разбираше от работата и най-вече беше усмихнат и можеш спокойно да си размените по някоя дума. Аз не съм от най-контактните, а стоях 30 мин след като свърши работата.

Не искам да прозвучи като някаква "платена реклама", просто човека си свърши работата добре, вие си преценяйте за вас.

Поздрави




Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ViceroyF16 и 46 госта