Стартери, алтернатори ул. Одрин 68 - не ходете там!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
kiril_p
Мнения: 131
Регистриран на: Вто 22 ное 2005 16:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: гр. Сливница
Контакти:

Стартери, алтернатори ул. Одрин 68 - не ходете там!

Мнениеот kiril_p » Нед 22 юни 2014 11:56


Става въпрос за гр. София, ул. Одрин 68. Четох тук във форума, имаше няколко положителни мнения за този сервиз. Имах(все още имам) следния проблем с алтернатора - в цялата ми инсталация напрежението пулсира в такт с оборотите на двигателя. Даже релето за подгревните свещи цъкаше като лудо на студен двигател. И оборотите на двигателя даже бяха нестабилни. Реле-регулатора явно е за смяна.
Отидох преди 2 месеца в горепосочения сервиз. Приеха колата за ремонт, оставих я, казаха ще ми се обадят кое е за смяна и така. След около час и нещо ми се обадиха - реле-регулатор, лагери за смяна. Всичко с монтаж-демонтаж 140 лв. Казах им - правете го.
След още час отивам да я взема колата - напрежението стабилно, обороти стабилни, всичко ток и жица. Аз радостен платих им 140 лв. Никакъв документ обаче - нито касова бележка, нито гаранция, нито нищо. Питах ги нещо гаранция няма ли, те: "ами той алтернатора си е косуматив, гаранция няма, ако има нещо обадете се".
След няма и месец с ужас забелязах че цялото ми осветление пак е като коледна елха. Явно са ми сложили втора употреба реле-регулатор, колкото да се закрепи работата.
Поразпитах днес тук-там за тях. Говорих даже с човек, работил преди време за тях. Той каза: "Аз работих 8 месеца за тях. Напуснах защото много лъжат клиентите. Работят според клиента, ако си сервиз който днес им носи по 3-4 агрегата за ремонт тогава са коректни. Обаче ако си случаен клиент, който много не разбира те премятат задължително. Фирмата се казва топ уест." Това бяха думите на човека с който говорих. Поразтърсих наистина фирмата така се казва.
Та направете си сметката дали да ходите при тях!




Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта