Сервиз Дизел Помп Благоевград

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
wert1969
Мнения: 1
Регистриран на: Вто 25 дек 2007 19:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Благоевград

Сервиз Дизел Помп Благоевград

Мнениеот wert1969 » Съб 12 юли 2014 15:29


Здравейте колеги мненията за сервизите са хубаво нещо от гледна точка на безопастност сигурност бъркане в джоба и НАЙ-ВЕЧЕ КАЧЕСТВО И УВАЖЕНИЕ КЪМ КЛИЕНТА който е решил да си остави парите именно в даден сервиз. В тази връзка искам да попитам за вашите мнения за сервиз ДИЗЕЛ ПОМП в Благоевград защото аз останах много ама много разочарован и то два пъти. Ако има интерес мога да разкажа историите. Благодаря Ви.




Потребителски аватар
shemkov
Мнения: 714
Регистриран на: Пет 29 фев 2008 18:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Сандански

Re: дизел помп

Мнениеот shemkov » Чет 23 окт 2014 21:44


Тъй като и аз мисля да ходя там колега,ще се радвам ако разкажеш нещо за сервиза


Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Re: дизел помп

Мнениеот vaskoto1 » Чет 23 окт 2014 22:06


никъде не пише, че това е раздел само за хубави изказвания за сервизите...
сподели преживелиците си-всеки сам нека прецени.
:beer


Потребителски аватар
shemkov
Мнения: 714
Регистриран на: Пет 29 фев 2008 18:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Сандански

Re: дизел помп

Мнениеот shemkov » Сря 26 ное 2014 21:20


Здравейте колеги!
Искам да изкажа мнение за въпросният сервиз.
Понеже съм от Сандански ми се искаше да заведа колата си в хубав сервиз та разпитах тук там и ми казаха, че въпросният дизел помп в Благоевград бил добър.....
Значи ще разкажа случая от началото.
Отидох една събота да си уговоря час ... до тук добре разбрахме се с шефа на сервиза да занеса колата след 2 седмици тъй като имали доста работа - съгласих се денят в който трябваше да я заведа беше петък. Закарах колата в четвъртък вечерта и се разбрахме на другият ден (петък) направо да я започнат. Оставих колата и си тръгнах за Сандански. Тъй като в събота имах работа в Благоевград реших да мина и да видя до къде са стигнали. Отивам в сервиза и в момента в който стигнах до портала на сервиза видях задницата на колата. Зарадвах се помислих, че са я оправили. Изчаках около 15мин но колата все още я нямаше. Изчаках още малко и ето, че колата се появи. След което човекът който я караше направо я внесе на паркинга на сервиза и директно без да каже нищо излезна на тичане от колата и в ръката си имаше чанта с кюфтета :horror влезна да ги остави и уж извади лаптопа да я закачи за да видял стойностите след като я загрял. Значи в момента в който отвори вратата така замириса на кюфтета, че все едно вътре са ги правили.......
Страшно много се нервирах и реших точно тогава да запиша километрите от километража. Звъннах им вечерта и ми обясниха, че тъй като са имали друга работа моята кола все още не е погледната.... разбрахме се в понеделник да я погледнат. Отново доста се изнервих но казах ок нека бъде в понеделник. Звъннах в понеделник и нервно ми казаха, че в момента я гледат и не могат да ми кажат какво точно и е тъй като мислели, че е от доста неща. Във вторник се обадих и от там ми казаха, че колата според тях била готова но тъй като имали много работа не могли да я тестват... което тотално ме шокира.. попитах ги дали до вечерта ще е готова за да отида да си я взема при което ми отговориха ми ако искаш ела но за нас щеше да е по добре да я пробваме но имаме в момента много работа и незнаем до довечера дали ще смогнем да я пробваме. Запалих другата ми колата и направо вечерта отидох да я взема. Колата за сега работи но глупавото беше, че с колата ми са навъртяли 50км и отделно вътре беше меко казано кочина. Имаше доста голямо количество кал по стелките и под тях от двете предни страни на колата също и от едната задна страна.
Изказвам моето мнение тъй като мисля, че не само аз съм бил подиграван по тоя тъп начин ( за мен карането и непазенето на колата ми си е чиста подигравка с мен)
Искам да изкажа също и мнението ми от преди време. Бях с един приятел пак в този сервиз за ремонт на неговата кола. Лошото впечатление ми беше, че когато се захванат да работят една кола не работят върху нея докато я оправят а ако дойде някой друг колата с която са се захванали я оставят и започват да "чепкат" по другата кола - това според мен е доста непрофесионално.
Лично аз втори път кола там няма да закарам.


kvl
Мнения: 1
Регистриран на: Вто 20 дек 2016 12:49
Автомобил:
Двигател:

Re: дизел помп

Мнениеот kvl » Вто 20 дек 2016 13:31


Никога, ако държите на колите си не ги карайте там.
Закарах колата си февруари месец за ремонт на помпата VP44, трудно палеше сутрин.
След телефонен разговор ми каза около 150 лв за смяна на уплътнения.След 2 седмици чакане звъннах да попитам какво става с колата. Отговора беше, че още не е готова, имал ми телефона щял да ми звънне.На 3тата ми звъни и казва колата ти е готова идвай да си я вземеш.На следващия ден отивам да си я взема сутринта. Влизам в колата и какво да видя.Колата с 3 пръста пясък по таблото е седалките. Стояла 3 седмици с отворен прозорец.Не казах нищо.Тръгвам да паля.Колата не пали.Поглеждам километражаи гледам колата е карана 50км, отгоре на това запали и се чуваше страшен шум от повдигачите.Направо ми идваше да му забия една глава.
С най-голяма си наглост беше вдигнал цената на 260 лв и искаше да му се плати. При положение , че беше казал 150 по телефона.
Каза че маслото ми било за смяна и било под минимума и като се сменило тракането от повдигачите щяло да изчезне като се смени маслото, а за паленето щял да направи нещо по техен патент , не било от помпата а нещо по маркучите за излишната нафта.Съгласих се . Намали 10лв за автомивка от цената(смях).И така до другата сутрин .Прибирам се в София на сутринта да запаля ... колата не пали отново.Отново отиване в Благоевград. Отново седмица чакане и ми се обажда колата ти е готова идвай и я взимай... изгорял кондензатор на електрониката. Отивам и я взимам и на път за София колата почна да се форсира точно след Дупница на магистралата. Цялата магистрала в пушек. Мислех си че е от турбото.Повиках пътна помощ и от там в София.Карам я на майстор в София и ми казва турбото ти е здраво двигателя трябва да погледна по обстойно, но според мен е от помпата. НАПРАВО ПОЛУДЯХ ПАК! Обаждам се пак на БАЙ ИВАН и ми казва аз няма какво да направя.Теглих му една дълга и след много караници и заплахи се съгласи да я оправи за негова сметка.Откарах я отново за ремонт(само помпата), но тъй като не ми се чакаше и му нямах доверие си купих нова. Направих ремонт на двигателя, нова помпа и 3та смяна на масло (тъй като двигателя за 2ри път се пълни с нафта от помпата и скъсан пръстен на повдигач, които те сваляха за почистване),колата залетя като нова.
Това го пиша за да предпазя други хора от този сервиз.
НЕ ХОДЕТЕ ТАМ.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта