Препоръка на оторизиран сервиз на АРМЕЕЦ

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
varrvarina
Мнения: 39
Регистриран на: Пет 17 май 2013 10:36
Автомобил: Passat variant B6 TDI
Двигател: BMP
Контакти:

Препоръка на оторизиран сервиз на АРМЕЕЦ

Мнениеот varrvarina » Вто 15 юли 2014 13:42


Здравейте, моля да ми препоръчате добър оторизиран сервиз на "Армеец" за оправяне на вдлъбнатините от градушката. Благодаря.




moniz_s
Мнения: 5
Регистриран на: Пет 27 юли 2007 20:53
Автомобил: vw passat
Двигател: 1.9 tdi
Местоположение: София

Re: Препоръка на оторизиран сервиз на АРМЕЕЦ

Мнениеот moniz_s » Сря 06 авг 2014 23:30


Suhodol

Последна промяна от IvanMan на Чет 07 авг 2014 4:47, променено общо 1 път.
Причина: Кирилицата е задължителна!


Потребителски аватар
maerto
Мнения: 530
Регистриран на: Съб 16 окт 2010 15:51
Автомобил: VW Golf 4 2001
Двигател: 1.6 16V AUS
Местоположение: sofia/silistra

Re: Препоръка на оторизиран сервиз на АРМЕЕЦ

Мнениеот maerto » Пет 15 авг 2014 9:41


Само в Chipsaway не ходи че си патих от тях!


Потребителски аватар
zografski
Мнения: 2589
Регистриран на: Сря 25 мар 2009 18:10
Автомобил: Golf IV V6 4Motion
Двигател: AUE 2001
Местоположение: Sofia

Re: Препоръка на оторизиран сервиз на АРМЕЕЦ

Мнениеот zografski » Пет 15 авг 2014 10:51


На никакви доверени сервизи не ходи!!! Претупват работата и нищо не оправят! Аз лично се опарих много от АЛТО МАКС (доверен сервиз на ЛевИнс)срещу кино арена младост.... Значи такива неможачи, бях с крива греда, броня за боядисване, счупена пръскалка на фара + капачето, луфт м/у предния капак и десния калник 2см. Знаете ли какво оправиха... :death :bishop пръснаха бронята само, свалям бронята и какво да видя, тя пръсната ама гредата крива, следователно луфта м/у предния капак и десния калник от 2см стана на 1см, но реално гредата не я бяха сменили... капачето и дюзата на пръскалката на фара ги чакам 1 месец! Таааа НИКОГА ПОВЕЧЕ ДОВЕРЕН СЕРВИЗ НА КОЯТО И ДА Е КОМПАНИЯ. Алто макс измамници, неможачи, претупвачи и малоумници! Приемчика като ми предаде колата ми каза, че луфта, за да се оправел, трябвало да си смена фаровете... :stumm :screwy НАРКОМАНИИИИИ, най добре си взимай парите и бягай от тези доверени сервизи!!! Много хора вече плакаха, не бъди от измамените! Удариха ме 1 седмица преди градушката и си викам, айде ще ги видим тия доверени сервизи... еее повече никога!!! Следващата седмица удари градушката...айде на ново ходи да завеждаш щети, но тоя път вече никакви доверени сервизи, по експертна оценка и си искам парата... Само описват, взимат пари от застрахователите, но не ти сменят половината неща.


Потребителски аватар
maerto
Мнения: 530
Регистриран на: Съб 16 окт 2010 15:51
Автомобил: VW Golf 4 2001
Двигател: 1.6 16V AUS
Местоположение: sofia/silistra

Re: Препоръка на оторизиран сервиз на АРМЕЕЦ

Мнениеот maerto » Пет 15 авг 2014 11:25


Прав е колегата!Вземай парите и си я води после на майстор.Тук се намират и читави :love.vwclub


Потребителски аватар
mvangelov
Мнения: 83
Регистриран на: Пон 27 апр 2009 11:27
Автомобил: MK3
Двигател: 2E
Местоположение: sofia

Re: Препоръка на оторизиран сервиз на АРМЕЕЦ

Мнениеот mvangelov » Пет 15 авг 2014 12:09


Колега за да не правя реклама на сервиз ако имате път минете през бул.Сливница 429 , погледнете сервиза и хората които си получават колите и попитайте има ли недоволни ...


Sky05
Мнения: 4
Регистриран на: Вто 02 сеп 2014 17:36
Автомобил: WV Polo
Двигател: 1.4 diesel 2006
Местоположение: София

Re: Препоръка на оторизиран сервиз на АРМЕЕЦ

Мнениеот Sky05 » Нед 07 дек 2014 20:36


Здравейте!
Ще използвам старата тема за да не отварям нова.
Та по същия въпрос: Кой доверен сервиз на Армеец сте ползвали? Миналата седмица един се надена в мен, в резултат на което имам средно вдлъбната предна лява врата, ожулена и вдлъбната лайсна пак там и леко ожулена задна лява врата. Заведох щетата с отметка Оторизиран сервиз, но още не съм го избрала-пак ще ходя. Каза, че принципно може и да се промени и да е по експертна оценка.Попитах този, който снима колата колко горе-долу ще дадат, каза около 400-450лв.

Моля дайте си мнението как е по-добре да постъпя, да я вкарам в сервиз(заети са още с колите от градушката) или да си взема парите и да бягам. Ако смятате, че е по-добре вторият вариант предложете ми някой свестен тенекеджия и бояджия. Принципно няма нищо спешно, но се вижда. Ако има наистина свестен сервиз бих чакала.
Благодаря предварително.


Потребителски аватар
maerto
Мнения: 530
Регистриран на: Съб 16 окт 2010 15:51
Автомобил: VW Golf 4 2001
Двигател: 1.6 16V AUS
Местоположение: sofia/silistra

Re: Препоръка на оторизиран сервиз на АРМЕЕЦ

Мнениеот maerto » Нед 07 дек 2014 23:20


Привет.Моят съвет е да си вземеш парите и да си намериш свестен майстор!Това с доверените сервизи си е чиста далавера на застрахователите и техните сервизи!В 90% от случаите претупват нещата и след няколко месеца пак ще търсиш майстори.Да не говорим ,че и слагат части втора употреба или от най-евтините,а ги представят за оригинални и ...все в тоя стил неща :mhihi :death


Sky05
Мнения: 4
Регистриран на: Вто 02 сеп 2014 17:36
Автомобил: WV Polo
Двигател: 1.4 diesel 2006
Местоположение: София

Re: Препоръка на оторизиран сервиз на АРМЕЕЦ

Мнениеот Sky05 » Пон 08 дек 2014 0:15


Благодаря за отговора и насоката. Сега открих много добри отзиви за тенекеджия и бояджия в Княжево Стоян-тенекето.Утре освен да променя нещата със заявка за сервиз и да пиша по експертна оценка.
Благодаря :smile



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 155 госта