Не ходете в автогаз сервиза на околовръстния до Цар Борис 3

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
straus
Мнения: 76
Регистриран на: Вто 09 фев 2010 20:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Не ходете в автогаз сервиза на околовръстния до Цар Борис 3

Мнениеот straus » Вто 19 авг 2014 17:48


Сервиза се намира на околовръстния път, ако се сещате за "кривия" магазин за осветителни тела между ул.Александър Пушкин и бул.Цар Борис 3, сервиза е до него.
Газаджията, мисля че се казваше Косьо или поне така го наричаха.
Върза ми изпарител, клапан, водопроводните маркучи и кабелите за клапана. Беше си взел ток от бушниерата като начина на връзване беше жица намотана около крачето на 10-ти бушон. В следствие на тая процедура ми спря километража(стрелката и дигиталния), часовника, светнаха ми лампи за масло и вода. Като му казах да си оправи магариите той каза, че тва няма нищо общо газовата, да ходя да си прегледам инсталацията, таблото, бушоните и въобще цялата кола.
Аз отидох при Боби Петров(Intercars, на Пушкин, срещу резиденцията). Боби откачи жицата от бушона, сложи и кабелна обувка и я закачи отзад на бушониерата и проблема беше решен. Когато му казах на Косьо, че е некадърник ми беше много обиден, но не пропусна и той да ми наговори някои цветущи работи. Не се извини за накадърната си работа, а твърдеше, че ако проблема се окажел от негова страна ще ми върне парите. Нищо не ми върна, наговори ми някви глупости и едва ли не ме изгони.
Затова ако ви трябва газ сервиз, не ходете при него, София е пълна с газаджии!

п.с. Разбрах че има друг сервиз някъде към Горна Баня, ако разбера кой е, ще го напиша в темата.




Vanzi66
Мнения: 28
Регистриран на: Пон 28 дек 2015 20:24
Автомобил:
Двигател:

Re: Не ходете в автогаз сервиза на околовръстния до Цар Борис 3

Мнениеот Vanzi66 » Пон 29 фев 2016 1:21


И никога не ходете в жк Левски В до църквата при станислан. В тоя сервиз пет пари не дават за клиента прехваления станислав не се интересува как работят неграмотните му работници. Пълна трагедия



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 89 госта