Избор на качествен сервиз за газов инжекцион

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
marti_p
Мнения: 29
Регистриран на: Пон 11 мар 2013 12:00
Автомобил:
Двигател:

Re: Избор на качествен сервиз за газов инжекцион

Мнениеот marti_p » Нед 30 ное 2014 12:05


гр. София, Газсервиз при бензиностанция Петрол, бул. Владимир Вазов срещу Баумакс! Добри са!




Потребителски аватар
Ceco_bg
Мнения: 262
Регистриран на: Пон 04 мар 2013 22:46
Автомобил: Vw Golf mk4
Двигател:
Местоположение: София

Re: Избор на качествен сервиз за газов инжекцион

Мнениеот Ceco_bg » Вто 02 дек 2014 12:29


Колегa не знaм от кой квaртaл си но aко си от люлин и околносттa имaм един познaт (не лично,от посещения) гaзaджия които по мое мнение нaйстинa си рaзбирa от рaботaтa,сaмо с товa се зaнимaвa и нищо друго и aз в моментa aко трябвa дa слaгaм гaз ще е при него нa 100%! Последно слaгaх инжекцион нa горубляне и .... просто не ми се говори,брaт ми също нa стaрaтa колa при тях им я кaрaше през месец,сегa нa новaтa сложи при този и вече годинa и половинa не е и помислял дa му я кaрa. Сервизa се нaмирa в жк. Люлин 7 в индустриaлнaтa чaст aко имaш интерес пиши едно лс могa дa те зaведa че тaм мaлко трудно ще го нaмериш.


snuupy93
Мнения: 854
Регистриран на: Пон 10 ное 2008 23:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Избор на качествен сервиз за газов инжекцион

Мнениеот snuupy93 » Съб 06 дек 2014 14:09


Sstefaan84 написа:Колега сложили газ??
Защото и аз имам такива намерения за 6n2 1.0mpi и клоня кам Мишо.
Вече имам слаган изпарител при него на passata ми B3, и останах с добри впечетления от него!

Не съм, засега отложих слагането на газ, но е хубаво да събирам мнения, когато му дойде времето, да знам!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: petiop и 40 госта