Некоректно отношение от член на wvclub.bg

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
даката07д
Мнения: 149
Регистриран на: Пет 07 фев 2014 16:44
Автомобил:
Двигател:

Некоректно отношение от член на wvclub.bg

Мнениеот даката07д » Сря 22 окт 2014 4:04


Искам да изкажа едновременно удовлетворение НО и недоволство от следният потребител: milen76amg
СЪЩО ТАКА БИХ ЖЕЛАЛ ДА СЕ ЧЕТЕ ВНИМАТЕЛНО ТЕМАТА ЗАЩОТО МОЖЕ ДА БЪДЕ РАЗБРАНА ПОГРЕШНО
ТА въпросният човек ми предложи ремонт на двигателя на моят фолксваген за добри пари...
Дотук всичко точно, вече 20 000 км без аварии карам, и градско и извънградско...
ЗАЩО обаче ЗАГЛАВИЕТО е такова предвид по-горе казаните ПОЛОЖИТЕЛНИ неща?
Обяснявам ситуацията ВНИМАТЕЛНО:
някъде към средата на 2014 година(може и по-рано да беше) заведох автомобила си на ремонт при Милен.
Човека си свърши работата КАТО ПО УЧЕБНИК и досега нямам проблеми
НО...НО...НО...
още преди две години,когато си купувах същата тази кола от един друг човек в друг град, КОРАТА на багажника(в която някои хора слагат допълнителни тонколони) нямаше онези така УДОБНИ гумени "въженца" с които се осъществява вдигането на кората ЗАЕДНО с капака на багажника...
ТА МОЛБАТА МИ КЪМ МИЛЕН БЕШЕ АКО НАМЕРИ отнякъде такива елементи(2 на брой) ДА МИ ГИ МОНТИРА НА КОРАТА и най-накрая да имам КОРА С ВЪЖЕНЦА...ЕСТЕСТВЕНО СРЕЩУ НУЖНОТО ЗАПЛАЩАНЕ
Какво ми отговори той?
цитирам по памет:
"трудно и бавно се махат от друга кора и може докато ги махаш от старата кора да се скъсат"
РЕАЛНОСТ:
МОЯТА, СЪВСЕМ ЗДРАВА КОРА БЕШЕ ЗАМЕНЕНА СЪС СЧУПЕНА НА 3!!!(ТРИ) МЕСТА КОРА, НО С ВЪЖЕНЦА
МАХНАХ ТАКА НАРЕЧЕНИТЕ ВЪЖЕНЦА ЗА ПО-МАЛКО ОТ [color=#FF0000]30 СЕКУНДИ
, ПРИ ТОВА И ДВЕТЕ,
ТОЕСТ ПО 15 СЕКУНДИ (!!!) НА ВЪЖЕНЦЕ МИ ОТНЕ(ТОЕСТ БЯХ ИЗЛЪГАН)И СЛЕД МАХАНЕТО НА ВЪЖЕНЦАТА СЪЩИТЕ БЯХА КАТО НОВИ!!![/color]
КОГАТО РАЗБРАХ КАКВО Е СТАНАЛО, БУКВАЛНО ОТКАЧИХ... :censored2
по-късно помислих, че можеби кората ми е още при Милен и му звъннах...
МОТА ме 2 (две) седмици с разни уклончиви отговори докато
НАКРАЯ СИ ПРИЗНА ЧЕ Я Е ПРОДАЛ НА ДРУГ ЧОВЕК :banghead

ИДЕШЕ МИ ДА ГО ОСЪДЯ ЗА ТАЗИ ЩЕТА,КОЯТО МИ НАПРАВИ!!!
после си помислих да си купя кора отнякъде където се продават такива неща...и ПОЗНАЙТЕ КОЛЕГИ:
ИЛИ Е СКЪПА ТАКАВА КОРА(ЧИСТО НОВА В МАГАЗИНИТЕ) ИЛИ ГИ НЯМА В МАГАЗИНИТЕ ЗА ЧАСТИ ВТОРА УПОТРЕБА...
ДАЖЕ СЕ ОПИТА ДА МИ ПРОБУТА НОМЕРА, ЧЕ АЗ САМ СЪМ СИ Я БИЛ СЧУПИЛ :screwy
ДО ДЕН ДНЕШЕН СИ КАРАМ СЪС СЧУПЕНАТА КОРА И МЕ Е ЯД ЧЕ ИЗОБЩО ОТВОРИХ ДУМА ЗА ТЕЗИ ГУМЕНИ ЕЛЕМЕНТИ...
НАКРАТКО:
ДОРИ ЕДИНСТВЕНИЯТ МАЙСТОР НА КОЙТО ИМАХ ДОВЕРИЕ МЕ НАКАРА ДА СИ ВЗЕМА ДОВЕРИЕТО ОБРАТНО, И ПОВЕЧЕ ДА НЕ СТЪПЯ ПРИ НЕГО!!!
ТАКА И НЕ РАЗБРАХ ЗАЩО МИ ПРИЧИНИ ТОВА НЕЩО, НО НЯКАК ЩЕ СЕ ОПРАВЯМ

ОТСЕГА НАТАТЪК САМ!!! :exclaim

BTW НЕ МИСЛЕХ ДА ЗАНИМАВАМ СЪФОРУМЦИТЕ С ТАКИВА НЕЩА, НО СЛЕД КАТО ПРОУЧИХ КОЛКО СТРУВА ЗДРАВА КОРА ЗА ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ НИКАК НЕ МИ ХАРЕСА И РЕШИХ ДА СПОДЕЛЯ ЗА ПОЯВИЛАТА СЕ НЕКОРЕКТНОСТ

НЕ ИСКАМ ТЕМАТА ДА БЪДЕ ПРИЕМАНА КАТО ХЕЙТ, А ПРОСТО ДА СЕ СПРАТ ПОДОБНИ МИЖИТУРСКИ ИЗПЪЛНЕНИЯ ОТ РОДА:
"Е, ТОЙ ДВИГАТЕЛЯ ЛИ ТИ Е ПО-ВАЖЕН ИЛИ КОРАТА"
ОТГОВОРЪТ Е ЧЕ ВСИЧКО, КОЕТО Е ЗДРАВО НЯМА НУЖДА ДА БЪДЕ ПОДМЕНЯНО СЪС СЧУПЕНО




Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Re: Некоректно отношение от член на wvclub.bg

Мнениеот vasstop » Чет 23 окт 2014 9:24


Първо: milen76amg не е член на клуба, а е потребител във форума само.
http://www.vwclub.bg/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=236416

Второ: WVclub.bg няма, ние сме VW
Трето: не омаловажавам това, което е направил, но е редно подробностите да бъдат уточнени.


даката07д
Мнения: 149
Регистриран на: Пет 07 фев 2014 16:44
Автомобил:
Двигател:

Re: Некоректно отношение от член на wvclub.bg

Мнениеот даката07д » Съб 25 окт 2014 16:35


Благодаря ти Vasstop, уточненията ти са полезни :beer



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tsbstz и 33 госта