Никога не ходете в сервиза за боядисване в Нови Искър

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
JACCOMO
Мнения: 10
Регистриран на: Нед 15 фев 2009 13:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Никога не ходете в сервиза за боядисване в Нови Искър

Мнениеот JACCOMO » Чет 23 окт 2014 14:05


Колеги,



НИКОГА НИКОГА ама НИКОГА не си и помисляйте да посетите сервиза за автотенекеджийство и бояджийство в НОВИ ИСКЪР на УЛ. ДОДО НАКОВ. Изправяха автомобила от градужка със спотер, което беше добре защото се използваше много малко кит а колата беше зверски крива, и до там. Като отидох да си взема колата за съжаление валеше а тя беше навън и не видях доста от нещата, но мърлявщината и безхаберието немогат да се скрият.

1. Адски много личащ се кит и деруги от шкурката, подозирам че въобще не е имало финно шлайфане преди боята.

2. Елементите не са прави а вълнообразни всичките по които се е работило.

3. Боядисвало се е върху необработени повърхности, като налепи и боклуци върху старата боя

4. Масово са напръскани черните елементи, като вежди и т.н.

5. Огромно количество боя и лак върху гумите на автомобила

6. Прикривани са някъкви грешки от сорта на напръскани вежди и коригирани с черен спрей ама до половината на веждата

7. Елементи от купето които имат пропуски от боядисването (говоря за проспуски от по 5-10 см)

8. Допълнително нанесени щети върху автомобила

9. Цялата боя е налепена с боклуци, които при допир се усещат и драскат, за което обясниха че трябвало да си я полирам с водна шкурка и после с 3 пасти и щяло да стане "кукла", което всъщност мисля че е тяхно задължение.



По- големи мърлячи от тези и по- зле цялостно боядисана кола никога не съм виждал. Имам чувството че е правено нарочно. Просто пича се е изморил доста от изправяните и си е казал че за тези пари толкова (а парите са толкова колкото са ми поискали без никакви пазарлъци) и с боята и кита не си е дал капка зор а я е натрупал и нахвърлял набързо защото е СЕЛЯНИН !

Непрекъснато ми се обесняваше как за тия пари и корса нямало да ми направят. А аз за пари не съм си отварял устата, отидох, видяха колата, казаха цената и започнаха да я правят. Много или малко това е тяхната цена е не моята!



Съжалявам само, че съм такъв да уважавам човешкия труд и макар и с малко договорки (само допълнително нанесените щети) да си заплащам дължимото. Някой друг ще ги накаже!



Надявам се да съм бил полезен!




Потребителски аватар
zografski
Мнения: 2589
Регистриран на: Сря 25 мар 2009 18:10
Автомобил: Golf IV V6 4Motion
Двигател: AUE 2001
Местоположение: Sofia

Re: НИКОГА не ходете там !

Мнениеот zografski » Чет 23 окт 2014 14:30


Не знам как си им платил на тия кретени... аз ще ти покажа мойта кола, която е правена изцяло с кит (без предния капак, той е нов) и няма 1 кривина и е перфектна! Единствено има 10-15 прашинки по боята, но това няма как да не го има! Не знам кви пари за детайл са ти взели, но определено като ти изчетох мнението тия са за убииство!


Потребителски аватар
anonym0us
Мнения: 1721
Регистриран на: Нед 01 яну 2012 22:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: ηετρϰζ

Re: НИКОГА не ходете там !

Мнениеот anonym0us » Чет 23 окт 2014 14:40


Няма се косиш, моята когАто я боядисваха, я бяха горяли боята и лака с вестници да изсъхне по-бързо. Абе ние сме си виновни, че си траем като мишки. Съжалявам за случилото се :no


Volkswangel
Мнения: 610
Регистриран на: Пет 12 окт 2007 7:07
Автомобил: VW GOLF 7 SPORTSVAN
Двигател: 2015
Местоположение: Plovdiv

Re: НИКОГА не ходете там !

Мнениеот Volkswangel » Чет 23 окт 2014 15:13


Сигурно имат много работа след тая градушка и ги претупват нещата на две на три, колкото да ти вземат парите. Ако висеше по цял ден да чака някой да дойде, щеше да ти я олиже отвсякъде.Ама пуста лакомия българска! Няма нищо де, те градушките не са всеки ден. Един ден ще висне като прани гащи на простор да чака някой да го посети......



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tsbstz и 27 госта