Сервиз за ремонт на скоростна кутия

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
vladobo
Мнения: 474
Регистриран на: Съб 20 ное 2010 21:16
Автомобил: мерцедес
Двигател:
Местоположение: sofiq

Сервиз за ремонт на скоростна кутия

Мнениеот vladobo » Нед 16 ное 2014 20:20


Колата е Рено Канго и се спомина кутията. Търся си сервиз и инфо за качество и цена. Не искам да купувам втора употреба а да ремонтират моята с някаква гаранция. Ако има някои от форума ще е най добре.

Последна промяна от vladobo на Съб 13 дек 2014 0:01, променено общо 1 път.




Потребителски аватар
vladobo
Мнения: 474
Регистриран на: Съб 20 ное 2010 21:16
Автомобил: мерцедес
Двигател:
Местоположение: sofiq

Re: Трябва ми сервиз за ремонт на скоростна кутия

Мнениеот vladobo » Сря 19 ное 2014 18:38


Сервизче си намерих , колата вече е там и когато оправят кутията ще пиша как е и колко парички излезе ремонта.


Потребителски аватар
vladobo
Мнения: 474
Регистриран на: Съб 20 ное 2010 21:16
Автомобил: мерцедес
Двигател:
Местоположение: sofiq

Re: Трябва ми сервиз за ремонт на скоростна кутия

Мнениеот vladobo » Съб 13 дек 2014 0:00


Оправиха ми количката. Много съм доволен от хората. Разказвам на кратко- предварителната уговорка беше 300лв + частите колкото струват. 150 сваляне и качване на кутията и 150 лв ремонт на самата кутия. Частите казаха макс 120. След седмица ми се обади маистора и каза - ела с 100лв да си вземеш колата. Отивам като си мисля че 100 лв за части. Изненадата беше че наи съвестно човека е оправил проблема без да сваля кутията а само капака и с масла и труд толкова му струва всичко. После видя един теч от капачката на термостата, поръча ново тяло, термостат и капачка и за 2 часа го смени сипа антифриз и си тръгнах. Супер коректно отношение. Пожелавам и успех и все така да работят. Сервиза е в квартал Орландовци в двора на Родопа, входа е при табелата тахографи и след кабинката на тахографите веднага в ляво. Там има паркинг от лявата страна на пътя и доста коли. Ако някои иска телефона на маистора му го давам на лични с наи голямо удоволствие. :th_up


Потребителски аватар
feniksgod
Мнения: 751
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 19:33
Автомобил: VW Golf 4
Двигател: AGU 1999
Местоположение: София

Re: Сервиз за ремонт на скоростна кутия

Мнениеот feniksgod » Съб 13 дек 2014 17:09


Сподели ако може мястото на този сервиз, контакт......какви коли правят ???
Тъй като преди време бях питал, но никой нищо не каза, препоръчаха ми един от Горубляне голям майстор..........веднъж ходих при него.........пълен селянин и втори път просто реших да не ходя.

Последна промяна от feniksgod на Чет 01 яну 2015 2:35, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
vladobo
Мнения: 474
Регистриран на: Съб 20 ное 2010 21:16
Автомобил: мерцедес
Двигател:
Местоположение: sofiq

Re: Сервиз за ремонт на скоростна кутия

Мнениеот vladobo » Съб 13 дек 2014 22:07


Написано е колега в края на последното ми мнение но все пак - квартал Орландовци , пътя за битака, в двора на Родопа , има табела тахографи и там е входа а веднага след барачката на тахографите на ляво и се вижда паркинга с доста коли. Маи прави доста коли,всякакви марки и определено разбира какво прави. Вече и на брат ми един от камионите е там за 5та скорост. При интерес ще ти дам номера. Наи ме изкефи че не е от маисторите дето се държат с теб все едно си им длъжник а те са единствените на света.


Потребителски аватар
7 speed DSG
Мнения: 260
Регистриран на: Съб 19 юни 2010 8:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сервиз за ремонт на скоростна кутия

Мнениеот 7 speed DSG » Пет 19 дек 2014 8:31


Колега, този
от Горяблане
как се казва :beer


Потребителски аватар
feniksgod
Мнения: 751
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 19:33
Автомобил: VW Golf 4
Двигател: AGU 1999
Местоположение: София

Re: Сервиз за ремонт на скоростна кутия

Мнениеот feniksgod » Чет 01 яну 2015 2:34


От "Горубляне" (извинявам се за изписването му по-горе) поразтърсих се сега, и се казва Стефан.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 116 госта