Илко Сервиз гр. Разград - Сервизът на Иван - rabotnika

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
Apokaliptiko
Мнения: 1945
Регистриран на: Съб 06 дек 2008 19:21
Автомобил: Passat B5
Двигател: 1998 AFN
Местоположение: гр. Русе

Илко Сервиз гр. Разград - Сервизът на Иван - rabotnika

Мнениеот Apokaliptiko » Съб 24 яну 2015 14:24


Пиша тук не с цел реклама, не с цел да трупаме точки, не с цел да се хвалим. Пиша за да се знае, че между хората има и ХОРА. Няма да скрия, че познавам Иван. В последствие се запознах с родителите му с детето му, роднините му и неговите приятели и колеги. Всичко стана по следният начин: Колата ми имаше проблем с вървежът. Обадих се на Иван ходих до Разград 3 пъти констатира се, че трябва по сериозна намеса от нагова страна. Разбрах ме се да ми се обади. Направи го... Като думите му бяха: Абе морски не се притеснявай ще ти оправим колата, вземи жена си детето ела тук на гости хем... Признавам, че нямах таква възможност да отидем цялото семейство, а и за мен бе неудобно. Но за мен това повече от ЖЕСТ. Колата я закарах, и в уговореното време, Иван знаеше че нямам възможност да остана и ми даде една от неговите лични коли за да се прибера в Русе. Колата ми престоя две седмици какво е правил с Явор /негов колега, работник и приятел/ и Павел /негов братовчед/ те си знаят, но колко нерви са строшили няма да пиша, но не са малко. През цялото това време аз ползвах неговата кола. Колата ми бе готова, отидох и си я получих като обективно ми бе обяснено какъв е бил проблема от баща му Илко, Иван и горе изброените. Няма да изброявам какво е правено по колата... ще кажа, че не е малко. Цената за трудът и дадените части е все едно да си стиснем ръцете /както и направихме/ и всичко продължава.

Има една приказка: Двама прители станало дума за пари.... Единият казал: Ей ние сме първо приятели и след това всичко останало... Така се случи и с мен.

Иване и на всички благодаря Ви. Наистина си голям МЪЖ и си човек на място. Който не го знае, дано да го разбере.




Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта