Насока за сервиз за автоматик в Стара Загора

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
zlatomir tomov
Мнения: 19
Регистриран на: Сря 17 сеп 2014 11:00
Автомобил:
Двигател:

Насока за сервиз за автоматик в Стара Загора

Мнениеот zlatomir tomov » Нед 15 фев 2015 20:26


Моля колегите ако имат координати за сервиз за автоматици в Стара Загора, да се отзовът на молбата ми !!!
От 6 месеца карам Пасат Б5,5 1,9ТДИ 131 коня, автоматик, като го купих като цяло абслужих колата като трябва, но автомата само ми смениха маслото/не цялото количество, наляха ми около 6 литра, смениха ми също така филтъра и гарнитурата/, мнения по въпроса за обслужването на автомати колкото искаш...... от това- щом върви не го отваряй... до- трябва да се направи пълно обслужване/всичкото масло и т.н./????? Просто да се чуди човек! При мен незанам какво се случва , сега като карам имам чуството че автомата се мъчи, докато превключи, след това като превключи все едно минава две предавки по набързо, някак си нещата се случват малко мудно...... превклюванията се усещат, НЕ КАТО УДАР, но при всяко превклюване се получава едно улекване на мотора.....незнам аз ли се филмирам!!!!
П.П: Само за инфо същия мотор, също автомат само че 2003г АУДИ А4, като го карам него тези всички процеи се случват много по неусетно и плавно....... незнам дали може да ми е база за сравнение, но друг автомат не съм карал и направо НЕ ЗНАМКАКВО ДА ПРАВЯ!!!
А от никъде немога да намеря сервиз на който да се доверя за проверка и евентуално обслужване или ремонт на автоматици в Стара Загора!!!
Много моля всеки който зане за такъв сервиз в Стара Загора или региона, ще съм МНОГО БЛАГОДАРЕН ДА СПОДЕЛИ СМЕН КООРДИНАТИТЕ!!!

Предварително Благодаря!!!




zlatomir tomov
Мнения: 19
Регистриран на: Сря 17 сеп 2014 11:00
Автомобил:
Двигател:

Re: Насока за сервиз за автоматик в Стара Загора

Мнениеот zlatomir tomov » Пон 23 фев 2015 22:51


Явно всички в Стара Загора карат "ръчки".......или всички с автоматиците си ги поддържат в къщи, или пък изобщо не ги поддъжат....... :gruebel


Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Насока за сервиз за автоматик в Стара Загора

Мнениеот zfa159 » Пон 23 фев 2015 23:41


0888471700 - Ники. Обади му се и го попитай дали може да ти бъде полезен за твоят проблем. По принцип ремонтира автоматици на Mercedes и е един от най-добрите за това в България, но не знам дали само Mercedes или и други. Намира се до представителството на Kia в Стара Загора, но пак казвам - първо му се обади и го попитай дали може да ти помогне, защото не обича неканени гости :)
:beer


Потребителски аватар
mccoy
Мнения: 993
Регистриран на: Нед 11 ное 2007 23:16
Автомобил: HONDA CRV III 2.2 I-CTDI
Двигател: N22A2
Местоположение: Стара Загора

Re: Насока за сервиз за автоматик в Стара Загора

Мнениеот mccoy » Пон 23 фев 2015 23:47


Просто в Ст.З. няма майстори на скоростни кутии.


zlatomir tomov
Мнения: 19
Регистриран на: Сря 17 сеп 2014 11:00
Автомобил:
Двигател:

Re: Насока за сервиз за автоматик в Стара Загора

Мнениеот zlatomir tomov » Вто 24 фев 2015 18:16


zfa159 написа:0888471700 - Ники. Обади му се и го попитай дали може да ти бъде полезен за твоят проблем. По принцип ремонтира автоматици на Mercedes и е един от най-добрите за това в България, но не знам дали само Mercedes или и други. Намира се до представителството на Kia в Стара Загора, но пак казвам - първо му се обади и го попитай дали може да ти помогне, защото не обича неканени гости :)
:beer

Благодаря все пак, ще се възползвам! :beer


zlatomir tomov
Мнения: 19
Регистриран на: Сря 17 сеп 2014 11:00
Автомобил:
Двигател:

Re: Насока за сервиз за автоматик в Стара Загора

Мнениеот zlatomir tomov » Вто 24 фев 2015 18:18


mccoy написа:Просто в Ст.З. няма майстори на скоростни кутии.

Добре де в Стара Загора ако няма кадърни майстори на автоматици, някъде из близките райони......


Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Насока за сервиз за автоматик в Стара Загора

Мнениеот zfa159 » Вто 24 фев 2015 21:12


Ами Ники си е баш там и аз лично съм проверил, че си разбира от работата, заради което го препоръчах на колегата. Ходих при него за обслужването на моят автоматик и дребен ремонт по него, както и половината МБ форум се изсипва при него за всевъзможни проблеми и няма един, дето да не е доволен (аз все пак не случайно минах 2 по 230км за да отида точно при него). Питах го човека, каза, че се занимава с почти всякакви кутии, освен мултитроник на VAG, така че би трябвало да бъде полезен.
:beer



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 144 госта