Абсолютни глупаци "avto-chasti.mobile" !!!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
feniksgod
Мнения: 751
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 19:33
Автомобил: VW Golf 4
Двигател: AGU 1999
Местоположение: София

Абсолютни глупаци "avto-chasti.mobile" !!!

Мнениеот feniksgod » Пон 02 мар 2015 17:58


След проведен разговор за обява, а именно кола Audi TT на части. Господина ме попита колко пари давам, от своя страна запитах колко би желал той. Беше ми обяснено, че те работели по следният начин, аз да предложа цена. Затова предложих цена РАЗУМНА, след което ме ИЗПСУВА и ми затвори.
Въобще с такива неандерталци по-добре да нямаш взимане даване с тях. Затова пускам и тема, да знаят хората и да не се лъжат да имат взимане даване с тези ИНДИВИДИ. :th_up
http://avto-chasti.mobile.bg/




Потребителски аватар
KOKO ГЕОРГИЕВ
Мнения: 1110
Регистриран на: Вто 25 яну 2005 15:38
Автомобил: AUDI A8 4.2 Quattro + FORD Galaxy
Двигател: AUW 2001
Местоположение: София

Re: Абсолютни глупаци "avto-chasti.mobile" !!!

Мнениеот KOKO ГЕОРГИЕВ » Нед 08 мар 2015 14:21


Колега, това е специфичен начин за търговия и съм го срещал при поискване на оферта от корейска фирма. :smile
И аз бях шокиран, но впоследствие се оказа, че макар и рядко се среща. Дали е почтено или не не се наемам да коментирам, но явно си попаднал на простак, който не владее този хитроумен търговски трик. :screwy
За разлика от него корейците дадоха още по-ниска цена от посочената и бяха закупени 2 контейнера стока.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 102 госта