Автогаз сервиз в Княжево - МНЕНИЕ +

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
Даскала™
Мнения: 5449
Регистриран на: Сря 16 мар 2005 23:41
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Даскала™ » Съб 15 окт 2005 22:36


На бензин диагностика правят ли?




Потребителски аватар
Franklin
Мнения: 29
Регистриран на: Сря 08 юни 2005 16:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Franklin » Вто 18 окт 2005 21:56


Ех, колко добри думи чувам за комшиите. Браво, преди няколко дена и аз сложих газ при тях, след баща ми, други негови приятели и колеги и наистина професионално и мераклийски пипат момчетата, лошото е че тук прочетох, че ЛОВАТО не е добре да се слга, уви на сичките коли е се Ловато. :( Много препоръчвам момчетата, и то не само защото живея на 10 мин. от тях. ;) Поздрави.


Потребителски аватар
nina
Мнения: 127
Регистриран на: Пет 28 окт 2005 9:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

..

Мнениеот nina » Пон 05 дек 2005 7:58


В събота бях в сервиза!
Ще напиша работното време ако някой се интересува:

понеделник - петък / 9,00 до 17,00
събота / 9,00 до 14,00

А точния адрес е:
Княжево
бул. Цар Борис ІІІ № 383

0888 749 795
0899 18 77 53


Потребителски аватар
Styx
Мнения: 35
Регистриран на: Пон 10 апр 2006 12:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

газ сервиз Г. Баня

Мнениеот Styx » Вто 25 апр 2006 14:37


Някой може ли да ми напише координати на газсервиза в Горна баня. Чувал съм добри отзиви за него.


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DragoGT » Чет 01 юни 2006 21:43


ОЩЕ ЕДИН +
от мен
засега доволен макар че съм минал 50км все още
но според мен добре пипат, обясняват ти всичко което питаш


Потребителски аватар
wili98
Щраусолог
Мнения: 7566
Регистриран на: Вто 07 дек 2004 12:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот wili98 » Пет 02 юни 2006 8:49


Е хайде един минус от мен.
Защото: за обясняването.. не бяха много красноречиви.. явно бяха вече уморени..

И най-важното...
-Не бяха доливали вода в системата... събра после около 1,5 лтр
-В момента охл система се държи много странно... Надува маркучите в пъти повече от колкото е нормално. Обезвъздушаването е мисия невъзможна... при положение, че преди това.. ставаше ала "щрак и готово"...
Може и от капачката да е.. но със сигурност нямах такива проблеми преди вмешателството....ама въобще...ааа забравих да кажа.. водата на 92-3 градуса в момента в който отворя кипва...това ми говори за въздушен джоб... ей такова нещо нямаше преди въобще...
-Превключването става на много ниски обороти.. около 1500-2000 не знам колко. което е непрактично.. ти не можеш да си изкарш колата от паркинга без да се превключи газовото...
-Така бяха настроили ниските обороти, че в момента в който включех фаровете, колата се счупва от вибрации. /можеха поне това да пробват/
-Включа ли на бензин, все едно съм включил турбото... разлика от земята до небето... не че не знаех че ще има.. но разликата е фрапантна...
-Липса на газ анализатор.. колкото и да са майстори... да нямат поне един газнализатор да видят как седят нещата /пък и аз да видя.../
-Мястото на изпарителя, е на десният калник, при положение, че на шофьорският има къде да се събере /ама е по-гърч/ и водните маркучите са къде къде по-дълги...

Останалото не мога да го коментирам, защото карам едва от 50-60 км....
Иначе монтажа изглежда горе долу добре.. с буксички както си му е реда.. добре са се справили...

Ами така..
за сега не бих ги препоръчал.!

Само да спомена..
карал съм на газ около 2 години.. подобен род проблеми не съм имал... с охл. система...не знам дали е високо този изпарител, или са му дълги маркучите или какво.. ама е проблем...


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DragoGT » Пон 05 юни 2006 21:57


а мда да спомена и на мен искаха на десният калник
ама аз настоях да е от към шофьорската страна...


Потребителски аватар
K22
Мнения: 1978
Регистриран на: Пон 19 юни 2006 9:18
Автомобил: НИСАН Х ТРЕЙЛ
Двигател: 2200 Д 2005
Местоположение: Плевен

как си с разхода

Мнениеот K22 » Пон 26 юни 2006 13:49


Miki написа:...автогаз сервиз Княжево. Намира се на шосето за Перник, малко след двата светофара при последната спирка (колелото) на трамвай № 5 вляво. Гледате за боядисани в синьо врати. Телефона е 0888 749 795. В него са двама много, ама много свестни пичове - Павката и Лъчо. Сега ще поясня защо:
След много четене по форуми и къде ли не още из нета, след много питане на познати и приятели, и след ходене тук и там по различни сервизи (брат ми ме взе на мезе, че дисертация съм можел да напиша вече по въпроса :) ) реших да се доверя на тях за газифицирането на Пасата ми (1.8 Mi ABS двигател). Уговорихме се и в Събота в 9 часа кацнах в Княжево.
Е просто нямам думи - момчетата бачкат толкова прецизно, че имах чувство, че ще монтират газова на собствената си кола, а не на моята. bowdown Всичко се прави бавно и с мерак, просто трябва да се види, за да се разбере точно. Там където се режат кабели после се минава с поялник, а не набързо увиване и прас тиксото отгоре да се замаже работата. Изпарителя го монтираха точно на мястото, където е по препоръката на производителя. Плочката за моноинжекцията е тънка и добре изработена. Релетата са качествени. Ключа - също, освен това те питат къде искаш да бъде монтиран. Изобщо през цялото време може да се навърташ покрай тях и да питаш това-онова и не те гледат накриво, като че ли си им изял десерта, ами напротив - държат се много културно. На мен даже специално си прекъсваха работата за да ми обяснят и покажат нагледно, ако се налагаше кое как и защо се прави. :wink:
А как само ми монтираха бутилката - направо ми паднаха очите. Освен че си изпипаха работата и стана направо като фабрично, за захващането на шините към купето ползваха нещо като поп-нитове с вътрешна резба и болтове, а не както на другите места дупка с дрелката и самонарязваща рапидка.
Преди да сложа газовата имах притеснения, да не се получи така, че работата да се оплеска и да не ще да работи като хората, обаче сега не мога да усетя кога превключва на газ, даже и това да става на баир не се усеща никакво придърпване. Колата драпа като змей, аз лично не намирам разлика във вървежа от преди на бензин. За разхода още не мога да споделя впечатления, като мина няколкостотин километра да улегнат мембраните и отида да ми я регулират отново ще кажа.
как си с разхода на газ :cry:


Потребителски аватар
K22
Мнения: 1978
Регистриран на: Пон 19 юни 2006 9:18
Автомобил: НИСАН Х ТРЕЙЛ
Двигател: 2200 Д 2005
Местоположение: Плевен

съвпадение

Мнениеот K22 » Пон 26 юни 2006 13:54


wili98 написа:Е хайде един минус от мен.
Защото: за обясняването.. не бяха много красноречиви.. явно бяха вече уморени..

И най-важното...
-Не бяха доливали вода в системата... събра после около 1,5 лтр
-В момента охл система се държи много странно... Надува маркучите в пъти повече от колкото е нормално. Обезвъздушаването е мисия невъзможна... при положение, че преди това.. ставаше ала "щрак и готово"...
Може и от капачката да е.. но със сигурност нямах такива проблеми преди вмешателството....ама въобще...ааа забравих да кажа.. водата на 92-3 градуса в момента в който отворя кипва...това ми говори за въздушен джоб... ей такова нещо нямаше преди въобще...
-Превключването става на много ниски обороти.. около 1500-2000 не знам колко. което е непрактично.. ти не можеш да си изкарш колата от паркинга без да се превключи газовото...
-Така бяха настроили ниските обороти, че в момента в който включех фаровете, колата се счупва от вибрации. /можеха поне това да пробват/
-Включа ли на бензин, все едно съм включил турбото... разлика от земята до небето... не че не знаех че ще има.. но разликата е фрапантна...
-Липса на газ анализатор.. колкото и да са майстори... да нямат поне един газнализатор да видят как седят нещата /пък и аз да видя.../
-Мястото на изпарителя, е на десният калник, при положение, че на шофьорският има къде да се събере /ама е по-гърч/ и водните маркучите са къде къде по-дълги...

Останалото не мога да го коментирам, защото карам едва от 50-60 км....
Иначе монтажа изглежда горе долу добре.. с буксички както си му е реда.. добре са се справили...

Ами така..
за сега не бих ги препоръчал.!

Само да спомена..
карал съм на газ около 2 години.. подобен род проблеми не съм имал... с охл. система...не знам дали е високо този изпарител, или са му дълги маркучите или какво.. ама е проблем...

Преди години имах същия проблем с Кадет. Оказа се че имах издухана гарнитура...Виж дали не мирише на газ охлад.течност


Потребителски аватар
Miki
Мнения: 1031
Регистриран на: Сря 19 яну 2005 16:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: как си с разхода

Мнениеот Miki » Пон 26 юни 2006 17:18


kaloyan22 написа: как си с разхода на газ :cry:


10-11 на сто смесено градско/на дълго, горе-долу 50:50

апропо не е нужно да цитираш цели постове, достатъчно е само интересуващото те. :wink:


Потребителски аватар
Madj0
Мнения: 1104
Регистриран на: Пон 10 апр 2006 13:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Madj0 » Пон 26 юни 2006 19:46


:D Вече над 10 000 км никакви проблеми под 10 градско


Потребителски аватар
meltin
Мнения: 167
Регистриран на: Вто 05 окт 2004 19:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот meltin » Вто 27 юни 2006 9:14


И аз не съм качвал над 10 градско от както я сложих, същото газово преди това беше на Fiat Uno 1.1 и там беше около 10-11-12 :-)
В топлото време без ръчка мисля, че ще успея да я докарам до 8 :-)


didoriginal
Фотограф на VWClubFest
Мнения: 2271
Регистриран на: Нед 23 яну 2005 16:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот didoriginal » Вто 22 авг 2006 18:06


Един ОГРОМЕН + от мен. Момчетата си разбират от работата и много обясняват също така! ;) Направиха реглаж на газовата, оправиха ECM-a да не трупа грешки, регулираха на колко оборота да минава на газ колата... и то на много добра цена накрая! ;)


Потребителски аватар
Miki
Мнения: 1031
Регистриран на: Сря 19 яну 2005 16:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Miki » Вто 22 авг 2006 18:46


А така - кефим се, че съм помогнал. И на съфорумците, и на стабилягите. Павкааа, требе едно печено прасенце да ми извъртиш, ей :lol:


Потребителски аватар
Maldini
Мнения: 119
Регистриран на: Пон 20 юни 2005 21:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

По темата

Мнениеот Maldini » Пет 25 авг 2006 23:27


Аз сложих газовата също при тези момчета на Княжево, някъде ноември миналата година. Не съм специалист, но за сега съм доволен. И от към темата парички също :D
Дава ми раход градско 8,8-9,0 на 100 км/1,6 ABU Golf 3/. В началото на газ вървеше като на бензин, но даваше към 11/100.
Не мога да изкажа мнение относно уменията на тези хора, но поне от отношението към мен съм много доволен.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 70 госта