Автогаз сервиз в Княжево - МНЕНИЕ +

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
flipicha
Мнения: 92
Регистриран на: Вто 11 мар 2008 12:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот flipicha » Сря 19 мар 2008 15:18


Момчета а да ви питам имам голф 4 и искам да слагам газова уредба.Инжекциа ли да сложа или обикновена.За инжекциата трябва да посабирам още пари.Какви предимства имат двете и какви разлики.Ако някои сподели ще съм му благодарен.




Потребителски аватар
member313
Мнения: 81
Регистриран на: Пон 18 сеп 2006 11:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот member313 » Сря 19 мар 2008 17:22


Ами колега, ако са ти пластмасови колекторите си по-скоро за газов инжекцион, ама нищо не ти струва да се обадиш на момчетата от княжево по телефона ( в началото на темата) и да питаш тях, че са една идея по-запознати :lol:


MoroSport
Мнения: 6
Регистриран на: Чет 03 яну 2008 11:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

ГАЗ

Мнениеот MoroSport » Пет 21 мар 2008 12:11


Колеги и аз мисля да ходя при тия пичове :D Аз съм с ауди а3 125к.с и смукателните тръби са ми чугунени и мисля да слагам АГУ говорих с момчетата казаха ,че са слагали на такива аудита и няма проблем.
За какви маркучи говорите и скоби???


Paffkata
Мнения: 10
Регистриран на: Нед 05 юни 2005 15:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Paffkata » Пет 21 мар 2008 17:01


маркучите за газта :evil: . слагат най-долнопробните които могат да намерят на пазара


MoroSport
Мнения: 6
Регистриран на: Чет 03 яну 2008 11:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот MoroSport » Съб 22 мар 2008 12:07


Добре де колега как точно им се вика на тия маркучи??Като вляза в магазина какво да кажа (дай ми маркучи за газ :shock) никога не съм карал на газ


Потребителски аватар
The_Machine
Мнения: 3558
Регистриран на: Нед 17 дек 2006 20:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот The_Machine » Съб 22 мар 2008 17:22


MoroSport написа:Добре де колега как точно им се вика на тия маркучи??Като вляза в магазина какво да кажа (дай ми маркучи за газ :shock) никога не съм карал на газ


Трябват ти маркучи за водна система за кола фи 16мм - взимаш на Семперит - около 8 лв/метър, както и силиконов маркуч (един такъв на реснички по дължината си, черен и много мек), който е на 10мм в диаметър :)

Ако не знаеш къде да купиш и имаш път към Слатина има един магазин срещу нас, в който продават , работят и събота до обяд.


Потребителски аватар
Iavor
Мнения: 3233
Регистриран на: Пон 07 фев 2005 17:27
Автомобил: Škoda Octavia VRS
Двигател: CEGA 2008
Местоположение: София

Мнениеот Iavor » Съб 22 мар 2008 17:54


MoroSport написа:Добре де колега как точно им се вика на тия маркучи??Като вляза в магазина какво да кажа (дай ми маркучи за газ :shock) никога не съм карал на газ

Koлега,ходи при ей тоя момък http://forum.vwclub.bg/profile.php? ... e&u=108545 ,дет ти е писал над мойто мнение!
Посещавал съм и Лъчо и Павката в Княжево,и съм
по-обективен. :wink:


Потребителски аватар
Miki
Мнения: 1031
Регистриран на: Сря 19 яну 2005 16:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Автогаз сервиз в Княжево - МНЕНИЕ +

Мнениеот Miki » Чет 20 авг 2009 21:21


Miki написа:До Несебър и обратно - 860 км. (повъртях 50-тина км. там) - заредена газ общо за 80 лева - на Газтрейд я напълних догоре и съм имал още 4-5 литра в бутилката. На магистралата съм карал и в двете посоки със 120-130 км/ч, останалия път с 90-110. Аз доволен. :yeaha: :dance:
Това го казвам по повод на реглажа на ухо - моя е точно такъв и то еднократен - откакто ми е сложена газовата. :P


4 години след монтажа на газовата и без да е ходила на реглаж резултата е същия - София - Созопол и обратно 845 по километраж - заредени 70 литра. Предполагам ще издаяни поне още към 30 км. /напълних догоре на Нова Загора, оттам до нас 250 км, нормално зареждам като мина 280 по дневния/ демек към 8 на сто с горе долу същото темпо - на магистралата предимно 130, след нея 70-90, беше си натоварено сега.
Евала на пичовете, евала и на Миксера, аз все така доволен. :banana


van4o_v
Мнения: 29
Регистриран на: Пет 17 сеп 2010 22:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Burgas

Re: Автогаз сервиз в Княжево - МНЕНИЕ +

Мнениеот van4o_v » Вто 05 окт 2010 10:30


Четох темата колко са хвалени и клъвнах. Не съм доволен ! Отидох за да ми увеличат оборотите на празен ход и покрай оборотите ми увеличиха и разхода. След преразход от около 30 лева се наложи да ходя на елкон да ми оправят центровката. :(


DRAGSTER
Мнения: 87
Регистриран на: Вто 09 дек 2008 18:26
Автомобил: Jetta
Двигател: CABD
Местоположение: София

Re: Автогаз сервиз в Княжево - МНЕНИЕ + и -

Мнениеот DRAGSTER » Сря 06 окт 2010 22:05


За монтаж на газова Лъчо и Павката са добри,преди около 5г.монтираха газовата,но за реглаж може и на друго място.Момчетата мисля,че предлагаха и газова втора употреба.За газ анализатори -има такива и са добри -аз познавам един такъв в Красна поляна,в съседния двор до млекозавода. :кючек:


Потребителски аватар
SANTOS 2107
Мнения: 161
Регистриран на: Нед 27 май 2007 18:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник

Re: Автогаз сервиз в Княжево - МНЕНИЕ +

Мнениеот SANTOS 2107 » Чет 11 ное 2010 18:54


Днес ми върви на хвалебствия :mrgreen:
Ходих при момчетата началото на лятото и ми поставиха газова уредба.
Много бях предубеден за газта, много прочетох, но не сбърках. Поставиха ми газта изключително професионално- навсякъде където беше пробит отвор се слагаше силикон, скобички и всякакви други драболии.
Браво момчета, продължавайте все така качествено да бачкате и да имате работа!!!


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Re: Автогаз сервиз в Княжево - МНЕНИЕ +

Мнениеот vasstop » Пет 12 ное 2010 12:13


SANTOS 2107 написа:Поставиха ми газта изключително професионално- навсякъде където беше пробит отвор се слагаше силикон,...
Това ми звучи като сараказъм.
Газаджия, който слага силикон значи, че не си е свършил работата като хората. :banghead:
Силикон НЕ се слага, защо - справка раздел Автогазови уредби! :deal


Потребителски аватар
my heart iS iCe
Мнения: 5418
Регистриран на: Сря 11 мар 2009 20:29
Автомобил:
Двигател:

Re: Автогаз сервиз в Княжево - МНЕНИЕ +

Мнениеот my heart iS iCe » Пет 12 ное 2010 12:39


vasstop написа:
SANTOS 2107 написа:Поставиха ми газта изключително професионално- навсякъде където беше пробит отвор се слагаше силикон,...
Това ми звучи като сараказъм.
Газаджия, който слага силикон значи, че не си е свършил работата като хората. :banghead:
Силикон НЕ се слага, защо - справка раздел Автогазови уредби! :deal

Извинявам се че пиша извън темата, но Колегата Васстоп, е казал напълно правилно!
На мен ми сложиха силикон на плочката върху карборатора, до ден днешен не съм видял "Аир"! (Бял ден)
Ако забележите това веднага ходете при газаджията да си довърши работата!


Потребителски аватар
Hertz
Мнения: 2016
Регистриран на: Пет 24 ное 2006 23:02
Автомобил: vw
Двигател:

Re: Автогаз сервиз в Княжево - МНЕНИЕ +

Мнениеот Hertz » Пет 12 ное 2010 13:36


доволен - газов инжекцион Landi


Потребителски аватар
ivan.karadenizov
Мнения: 123
Регистриран на: Пон 08 дек 2008 9:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Сливен

Re: Автогаз сервиз в Княжево - МНЕНИЕ +

Мнениеот ivan.karadenizov » Чет 07 юли 2011 8:32


Оня ден ходих да ми монтират газова на колата.
Останах с положително впечатление както от отношението към клиента (в случая аз), така и от работата по колата.
За регулирането "на ухо" - колата върви една идея по-мудно от колкото на бензин, което си мисля, че е нормално. Разход още не съм хванал, но засега изглежда нормален, та не планирам допълнително регулиране към момента.
Доволен съм от работата на момчетата и ги препоръчвам.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ogo___ и 143 госта