Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
kossis
Мнения: 2341
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 10:20
Автомобил:
Двигател:

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот kossis » Сря 17 апр 2013 22:52


Е това с чукането на клапаните и буталата - найстина ли е така и възможно ли е да работи мотора -та и дизелов ?




Потребителски аватар
scirocco gt
Мнения: 1135
Регистриран на: Сря 06 апр 2005 19:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот scirocco gt » Чет 18 апр 2013 2:54


yoan4o написа:
kossis написа:За ангренажният ремък говоря. ..........

Колега, мнението ти не е по темата. При следващо такова ще получиш официално предупреждение и едноседмична почивка от форума, щото ще ти станат три.

Нека все пак изчакаме становището на Хеед.



Отговор от Хеед тук няма да има. С клиента съм се разбрал по телефона.
Повечето от вас знаят, че няма как клапаните да бият по буталата при този мотор. Ако клапните ударят, мотора угасва. Следдователно....


brum
Мнения: 3529
Регистриран на: Съб 07 май 2005 3:05
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: AGU
Местоположение: София

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот brum » Съб 20 апр 2013 11:58


Аз пък искам да ги похваля. Голямо благодаря на оператора на диното. Влезнах 40.5 кс/колела и излезнах 46.5кс/колела :) .

Благодаря и на Ицо, че успя да ме вмести за диното :) .


vmrivanov
Мнения: 26
Регистриран на: Нед 11 ное 2012 11:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот vmrivanov » Сря 24 апр 2013 9:07


...и за да приключа, отидох до сервиза, в който сега оправят буса и наистина се оказа че не са биелни лагери.Поради това че не разбирам от коли, съм приел едно преположение за факт, извинявам се за заблудата която всях във форума и подведох Христо от Хеед,който се държа в комуникацията си перфектно до изясняване на случая, за което му благодаря!


Потребителски аватар
20vTurbo
Мнения: 1034
Регистриран на: Вто 29 мар 2005 23:12
Автомобил: Jetta GLI Mk6 TSI + Octavia VRS
Двигател: 2012 20 TSI CCTA 2003 18 AUQ
Местоположение: София или Някъде в скалистите планини
Контакти:

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот 20vTurbo » Нед 16 юни 2013 22:21


Голямо благодаря на сервиз Хеед и Христо "Scirocco GT". На два пъти през последните три седмици ми се наложи да ги посетя и двата пъти бяха изключително точни и професионални! Смениха ми комплект тампони за предните носачи за кратко време докато чаках там със сина ми, а втория път отидох с преположение за запушен катализатор, но след диагностика се разбра, че не е катализатора а клапан който също бе сменен много бързо и нещата се оправиха. Христо ме спечели за клиент завинаги. Благодаря отново и до скоро!


Потребителски аватар
Talibana3800
Мнения: 52
Регистриран на: Пет 02 юли 2010 20:17
Автомобил: MK3
Двигател: ABF
Местоположение: София

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот Talibana3800 » Пет 12 юли 2013 14:05


Здравейте колеги,

Имах проблеми с колата си и се наложи да отида на компютърна диагностика.
Посетих водещи фирми в България (няма да назовавам имена), които след компютърната
диагностика на автомобила ми, отговаряха, че колата е стара, има много кабели, които се "прецакват" и тем подобни.

Днес отидох в сервиза на Хеед'91 и момчетата намериха и отстраниха проблема без трудности!
Любезно отношение, чиста и подредена работа и адекватни действия!
Това е моето мнение за сервиза! Искам да им благодаря за всичко и специални благодарности на г-н Христо Петров!

Успех на състезанието!
:love.vwclub


Blckbird87
Мнения: 9
Регистриран на: Съб 15 юни 2013 11:24
Автомобил:
Двигател:

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот Blckbird87 » Пон 12 авг 2013 10:25


Смяна на дискове и накладки при тях, доволен :th_up , много коректно отношение


Bobby_
Мнения: 2260
Регистриран на: Пон 20 юни 2005 2:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот Bobby_ » Пет 13 сеп 2013 0:50


Аз не съм клиент на сервиза а на Дино стенда но, НЯМАМ забележки към персонала а за отношението от страна на Ицо просто е безупречно!!!!

още в началото на моя проект с дроселите отидох там и след 5 мин разговор се усетих в собствени води. г-н Петров не ме познаваще лично но аз познавах 10 човека от персонала му и ..... помолиха го да ми продаде едно парче алуминиева тръба която беше останала от някое от неговите сирокота и .... човека ми я ПОДАРИ!!!!!
за другите услуги които ми е правил няма да ми стигне доста време да пиша!

Операторите на дино стенда винаги са били супер точни и сме се разбирали с две думи (щото не може да се чуеме от даване на газ) :)

На този стенд ми е центрована колата и ефекта е налице. Колата е много спокойна като работа върви приятно и е 169кс на колела.

Благодаря г-н Петров.


Blckbird87
Мнения: 9
Регистриран на: Съб 15 юни 2013 11:24
Автомобил:
Двигател:

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот Blckbird87 » Съб 09 ное 2013 12:54


Днес бях на диагностика при тях заради висок разход на гориво. Проблема беше открит веднага , като преди това бях посещавал и други сервизи , но не успяха да открият нищо. Както винаги перфектно обслужване! +1 още веднъж от мен


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот Kuncavia » Пет 15 ное 2013 18:32


Колко струва настройка на MEGA при вас :gruebel Колата върви в момента, но не както трябва. Питам ориентировъчно, за да знам какъв ресурс да си приготвя :no


Потребителски аватар
scirocco gt
Мнения: 1135
Регистриран на: Сря 06 апр 2005 19:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот scirocco gt » Съб 16 ное 2013 9:48


Kuncavia написа:Колко струва настройка на MEGA при вас :gruebel Колата върви в момента, но не както трябва. Питам ориентировъчно, за да знам какъв ресурс да си приготвя :no

Ако може малко повече инфо за колата, може и на ЛС.


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот lyubobg » Вто 18 фев 2014 10:11


Смянях заден мост и ми предложиха полиуретанови тампони SuperPro с 40% отстъпка.
Сложих ги и резултата е, че колата е много по-стабилна, а
през дупките с висока скорост не се налага корекция с волана.
Сега с по-малко завиване на волана се престроявам от лента в лента,
а мислех да сменям рейката, защото това не ми харесваше.

Kато недоволен клиент, единственото което мога да се оплачa е,
че не ми предложиха тези тампони по-рано :mhihi

Не на последно място смяната стана за 3ч с реглажа. За сравнение
в доверен сервиз на застрахователя, колата стоя няколко дни за същото.


Потребителски аватар
Talibana3800
Мнения: 52
Регистриран на: Пет 02 юли 2010 20:17
Автомобил: MK3
Двигател: ABF
Местоположение: София

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот Talibana3800 » Пон 19 май 2014 9:12


Здравейте колеги,

Отново останах много доволен от работата на сервиз Хеед'91 по изпускателната
система на автомобила ми. Колата се промени коренно!

Благодаря отново на г-н Христо Петров и целия екип!
Успех!

:love.vwclub


Wirda
Мнения: 7
Регистриран на: Пон 30 яну 2012 10:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот Wirda » Пет 23 май 2014 2:01


Моля пазете се далече от този сервиз - лични наблюдения от този в надежда. На пасат 90г комби отидох да ми оправят(сменят) спирачките и да пипнат задните барадани от тук почва забавната част. Приемчика ми прие колата покарая и каза че за годините си спирала добре :screwy след като му обясних че от около месец е почнала да НЕ спира я гледаха и казаха че са за смяна дисковете предни и накладки, а задните ги шлайфаха и нямаше подобрениея. От там си тръгнах уж доволен но след време колата почна да тресе и да не спира пак. От приятел взех координатите на един майстор и отидох след 20 мин ми каза че дисковете са се разпаднали поради некачествен материал и че трябва подмяна. Натегна ми и ръчната и ми пипна нешо по барабаните за без пари та сега спират и задните и предните и колата спира по добре от кия маджентис 2008 за годите си мисля че Хеед няма и да я погледнат щото се мислят за нещо повече.

Равносметката е че ремонта на дръгото място ми беше на половина цената и вече 3-4 год спирачките ми са здрави и като нови.
Да са живи и здрави ама мен няма да ме видят.
На служебното Кади му правиха три пъти ДВГ-то и се зле и накрая го бракувахме!!!


thechief55
Мнения: 34
Регистриран на: Съб 28 мар 2009 9:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот thechief55 » Съб 19 юли 2014 16:31


Искам да ви споделя и моето мнение без да хваля или да се оплаквам. Преди време отивам там със светеща лампа на масло (Пасат 5 1.9ПД). Сменяват ми маслото и проверяват налагянето му. Карам още 1000км пак свети лампата. Отивам при тях оставям колата за няколко дни и идвам да си я вземам. Казват ми уплътненията на дюзите са толкова износени, че направо са 'изяли' леглата на главата и тя трябва да се смени. Отивам да вида какво точно става с колата и гледам задната броня спукана. Питам човека какво става с бронята ми? И той не беше ли така и аз не. Ще гледаме записа от камерите казва той и аз ок няма проблем да ходим да го гледаме. Отиваме да го гледаме но човекът, който отговаря за това не бил там. Идвам на следващия ден човека с камерите пак го няма. След още два дни пак го няма отидох след 1 седмица и пак го нямаше. Повече не съм се връщал в този сервиз. Като цяло почти познаха диагнозата отидох в сервиз на VW след това и ми обясниха, че лампата светила от някакъв маслен отражател, който трябвало да се смени, а гумичките въобще не били 'изяли' главата. Смениха ми гумичните и масления отражател и всичко е точно вече 3 години. Надявам се, че съм бил максимално обективен, вие колеги си правете изводите за този сервиз.

пп. не знаеха че ПД се кара с 505.01 или поне с такова впечатление ме оставиха след като ми предложиха масло 505.00

Поздрави



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта