24часовият Сервиз след СБА в Панчарево

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Гергин
Мнения: 1360
Регистриран на: Вто 22 май 2007 15:07
Автомобил: Passat 4
Двигател: AGG
Местоположение: София

24часовият Сервиз след СБА в Панчарево

Мнениеот Гергин » Сря 24 окт 2007 21:47


Вчера смених гумите.
4бр. 185/65/15 Maloya Cresta 220

КОЛЕГИ само да споделя с вас. Смених ги в ПАНЧАРЕВО на завоя след
СБА.
ТАКОВА ОБСЛУЖВАНЕ, МЪРЛЯВЩИНА, ЛЪЖЕНЕ и НАГЛОСТ, е не бях срещал скоро. Гледам 24ч. смяна гуми, сервиз и т.н, викам тука ще е, нямаше и хора. После разбрах защо!!! Шефа, някакво "момче" два часа го гоня да питам какво ще ми струва, смяна с баланса, че нещо ми бие.
Казва:
- Ми......... около, 25-30лв. с баланса :shock
Викам айде, че се прибирах от работа, уморен.

Бре, някави махмурлии като взеха да вдигат да свалят, майко мила. Само се кръстех да не изпуснат колата, сърцето ме заболя. Носят на някъде гумите, викам чакай да видя какво става. Взех да се притеснявам. Гледам шефа, балансира?? Е, неразбирам ама с такава скорост ги правеше, от половин оборот на машината. И, гледам, ценоразпис: така и така, смятам- 30лв, по 7,50 на гума :shock :shock . А, ще ми стигнат парите.
Викам си чакай онея пияници да вида поне какво правят, то е ясно с баланса, ми да не счупим нещо. Отивам, тоя пияница ми стяга болтовете както му падне :shock :shock :shock . Казвам му:
- дай ги поне на кръст. Почна да ми се обяснява.....Викам си айде в къщи ще ги оправя.

Приготвям пари и пак почвам да търся "шефа" :sly :sly ....Намирам го:
- колко?? Той казва 34лв. :woooow: :woooow:
Питам:
- не е ли 30лв.там си пише??

Той бил ми сложил 4 тежести, по 1лв., и за това било 34 :mad: :mad: :mad: Почна да ме свива главата.
Дадох му парите и газ.
Прибрах се бесен, пренавих всички гуми, балансирах им въздуха и се заклех при тези мърлячи, повече НЕ.
Който не вярва след СБА от ляво, срещу Техн. прегледи, мамицата им цървули..... Ей, да се задавят дано :bishop




Потребителски аватар
R@do
Батето
Мнения: 5449
Регистриран на: Пон 17 яну 2005 10:47
Автомобил: Audi 80
Двигател: ABK 1993
Местоположение: В планината

Мнениеот R@do » Чет 25 окт 2007 12:47


Голями мърлячи са потвърждавам


Гергин
Мнения: 1360
Регистриран на: Вто 22 май 2007 15:07
Автомобил: Passat 4
Двигател: AGG
Местоположение: София

Мнениеот Гергин » Чет 25 окт 2007 17:52


R@do написа:Голями мърлячи са потвърждавам

Меко казано, колега, меко казано!! :048:



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 101 госта