Цена за ремонт на съединител ?

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Peshko
Мнения: 26
Регистриран на: Чет 05 май 2005 10:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Цена за ремонт на съединител ?

Мнениеот Peshko » Сря 14 ное 2007 19:36


Здравейте, искам да ви попитам дали цената, която ми обявиха в сервиз мототехника на хладилника е нормална.
Това което се е случило, е че втулката, която спира кожуха и опъва жилото на съединителя ми се е изкъртила. За целта ми свалят педалите, цялата 'джаджа', която е педала на съединителя и над него цялата конзола, на която се крепи и тази втулка. Заваряват я, усилват я с 2 шайби и после ми сглабят колата естествено :) За целта ми казаха че ще ми излезе около 80 лв. Как ви се струва тази цена. Според мен е малко много ?
Колата ми е golf 2 - 1.3 не знам модела на мотора.




Потребителски аватар
tatenceto
Мнения: 781
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Цена за ремонт на съединител ?

Мнениеот tatenceto » Сря 14 ное 2007 21:22


Peshko написа:Здравейте, искам да ви попитам дали цената, която ми обявиха в сервиз мототехника на хладилника е нормална.
Това което се е случило, е че втулката, която спира кожуха и опъва жилото на съединителя ми се е изкъртила. За целта ми свалят педалите, цялата 'джаджа', която е педала на съединителя и над него цялата конзола, на която се крепи и тази втулка. Заваряват я, усилват я с 2 шайби и после ми сглабят колата естествено :) За целта ми казаха че ще ми излезе около 80 лв. Как ви се струва тази цена. Според мен е малко много ?
Колата ми е golf 2 - 1.3 не знам модела на мотора.
и според мен е много,но съм сигурен че ако ги питаш тях дори е малко.ти неможеш ли да си свалиш сам конзолата и да се завари.тогава само за заварката ще дадиш някой лев на заварчика и обратно на колата.


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот °niksi° » Сря 14 ное 2007 23:23


Свалянето на конзолата е страхотен гърч.


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Чет 15 ное 2007 17:47


това го правих на стария голф предии....3 години и ми излезе 60 лева
така е че е нормално според мене


Потребителски аватар
rosen79
Мнения: 3203
Регистриран на: Чет 04 сеп 2008 8:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот rosen79 » Пон 08 сеп 2008 12:07


ако е само 80лв е добре на стария ми голф 1,3 HK двигател конзолата беше скъсана на сто места и като натисна съединителя спирачката тръгваше с него с триста зора немерих такава конзола втора употреба за 60лв и след това човека който я слага си игра 4-ри часа само да свали старата сваля се волана педалите и още сто неща абе смотана работа моя съвет е да си потърсиш от някоя морга цялата конзола със заварка няма да стане преди това пробвах и този вариант просто забавих покупката на друга с няколко месеца



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 84 госта