"Сакар-Ауто"

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
W140
Мнения: 8
Регистриран на: Пон 25 юни 2007 1:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

"Сакар-Ауто"

Мнениеот W140 » Нед 02 дек 2007 15:49


извинете ако съм сгрешил раздела
от мерцедес-форума
но мисля, че ще ви е полезно

mbenz написа:Искам да споделя нещо,което не касае трилъчевата звезда,но е показателно за родната ни действителност!Чудех се къде да пиша,та ако съм сгрешил,моля темата да се премести!Или изтрие...!За какво иде реч:
Нов автомобил Фолксваген-Пасат 2.0 ТДИ с всички възможни екстри за модела и 4 задвижващи колела отива във въпросния сервиз за по-обширно техн.обслужване на 60 000км.Дотук добре!Какво се случва обаче след 900км.-със скорост от 130км./час блокира диференциала,съответно и задните колела,и колата се влачи 150 метра по магистралата!Добре,че шофьора е много печен,и че пътят е бил хлъзгав,инак не ми се мисли,ако беше сух!!!Имало е трима човека в колата!Абе цял късмет си е,че са се отървали невредими,и не е предизвикано друго ПТП!Шофьора след като се е поосвестил веднага е звъннал в сервиза,откъдето му казали-а,така ли...?!елате,когато имате време,пък ще видим...!Сега обаче те ще видят...!Сети ли се някой каква би могла да е причината?!Всъщност тя може да е само една-източено масло на диф-а,и неналято ново!Случката става преди 2 седмици,но изчаквах да се направи независима експертиза,да се заведе дело,и да се уведоми производителя!

П.С.-Ако някой може нека изпрати този пост до VW-форума-нека са наясно пичовете!
Забравих да уточня,че сервиза е в София на околовръстното над Овча купел!




Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Нед 02 дек 2007 16:02


Виновни са и то много ... не ми е ясно обаче шофьора дали не е чувал как стърже диференциала на сухо :roll:


W140
Мнения: 8
Регистриран на: Пон 25 юни 2007 1:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот W140 » Нед 02 дек 2007 16:13


диф-а изобщо не е шумял,стъргал,или чегъртал до последно, ето ви тест колко изкарва диф с омаслени части,но без масло-около 1000км.


Потребителски аватар
Maxee
Мнения: 1691
Регистриран на: Пон 22 май 2006 19:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Maxee » Чет 06 дек 2007 10:41


И какво стана ...



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта