Сервиз Бош (Обеля) Дайте мнение...

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
Golf 3 -Astra 1.6
Мнения: 67
Регистриран на: Съб 07 май 2005 11:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Сервиз Бош (Обеля) Дайте мнение...

Мнениеот Golf 3 -Astra 1.6 » Пон 20 юни 2005 15:01


Едно приятелче ми го препоръча, но още не съм ходил, има ли някой преки впеатления? Разбрах, че и цените били по-дебели. :?:




Потребителски аватар
madmen
Мнения: 3032
Регистриран на: Сря 08 дек 2004 10:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Сливница

Мнениеот madmen » Пон 20 юни 2005 16:27


Впечатленията ми са малко косвени. И на мен преди ми го препоръчаха(карах Джета Инжекцион) . Отивам аз в петък сутринта, влизам в офиса - една лелка вика "Вие по какъв въпрос" .... обяснявам аз несвързано - една дюза нещо, диагностика нещо ..... , а тя разправя "оставете я навън, заключете и ми оставете ключовете, в понеделник вечерта ще е готова :shock: "
Обясних и набързо откъде ми взимат кръв и т.н. и изчезнах с триста.
После ходих в един сервиз в една от преките на "Козлодуй" и бях много доволен, но сега чувам че станали и там тарикати....предварителни записвания, цени като в Юнитрейд и т.н.


Потребителски аватар
Vladko
Мнения: 2480
Регистриран на: Вто 07 дек 2004 16:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Vladko » Пон 20 юни 2005 22:27


Много са зле не стъпвайте там-мога да дам подробни обяснения но ще коства 2-3часа и 5листа изписани.


ivo_5rov
Мнения: 22
Регистриран на: Съб 16 окт 2004 21:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот ivo_5rov » Вто 21 юни 2005 0:01


Аз от пичовете съм доволен решиха ми проблема с придърпването бързо и се отървах с 54 лв, като се има предвид 4е само диагностиката им е 38лв.Преди да отида различни майстори си играеха с колата на "тука има тука нема" беха едни дебитомери,ламбди чудесии а накрая некво реле :lol:


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DragoGT » Вто 21 юни 2005 0:07


Vladko написа:Много са зле не стъпвайте там-мога да дам подробни обяснения но ще коства 2-3часа и 5листа изписани.


хубаво е в такива сериозни теми да се обосноваваш...
може причината е че на шефа дъщерята не ти пуснала...
когато се дава оценка на чуждия труд е лесно да кажеш просто абе не стават - поне напиши от какво не си доволен

да поясня не го знам сервиза нямам си понятие за него
но е кофти да кажеш : абе зле са ама нямам време да ти обясня защо...


Потребителски аватар
Vladko
Мнения: 2480
Регистриран на: Вто 07 дек 2004 16:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Vladko » Вто 21 юни 2005 17:09


В неделя си вземете пуканки,семки безалкохолно и каса бира и ще ви поразказвам моите и на още 2-3ма човека перипетии.
П.С. Хората са кадърни в сервиза но собственика е грандоман и разваля всичко-хубавите мнения за този сервиз са отпреди :D


Потребителски аватар
Golf 3 -Astra 1.6
Мнения: 67
Регистриран на: Съб 07 май 2005 11:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Golf 3 -Astra 1.6 » Сря 22 юни 2005 9:08


Вчера ходих в сервиза, но трябва да направя изричната уговорка, че ме изпратиха при определен човек - едно 24-25 годишно момче Станислав. Момчето ме чакаше и за половин час ми направи диагностика и центровка на делкото. Много съм доволен, свърши си работата перфектно, изичисти ми грешките, покарахме малко за да видим дали ще се повторят и направихме уговорка след известно време пак да отида за да е на 100% сигурен, че няма да повтори нищо от показанията. Цените не са ниски - диагностиката с компа струва 36 лева. Единият датчик на АБС (бях писал преди за проблема в клуб Голф е дал 4 грешки. Надявам се просто да е бил замърсен, защото сега е ОК, ако трябва да се сменя ми казаха страшна цена 220лв?


chavo
Мнения: 76
Регистриран на: Пет 18 апр 2008 19:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот chavo » Пет 13 юни 2008 20:26


Ходил съм три пъти: с Пасата ТДИ ПД за климатроника - проблем хванаха го веднага температурен датчик.Забиване, загуба на мощност еднократно клапан Н 75 препоръчаха да я покарам на дълъг път и се оправи. На полото 1.9 Д проблем с командния блок за подгряване на свещите. В Сакар ауто ми казаха цена от около 800 лв. Благодарих! Оправиха го за около 30 мин., Андрейчо се казва, като ми обясни, че вероятно проблема е от това, че при работещ двигател е свалян акомулатора и е "набило" много ток. Цена около 60 лв. Мисля, че момчетата си разбират от работата. За цените зависи с какво се сравняват. Не са от "тънките".


Потребителски аватар
zemon_C4455XP
Мнения: 1171
Регистриран на: Вто 23 авг 2005 0:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот zemon_C4455XP » Сря 09 юли 2008 22:29


познавам ги всичките в сервиза,признавам много са добри,но техниката ин куца много



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 143 госта