Сервиз Юве-Бош - много несериозни хора

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
miroslavg111
Мнения: 79
Регистриран на: Чет 08 мар 2007 12:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Сервиз Юве-Бош - много несериозни хора

Мнениеот miroslavg111 » Нед 06 яну 2008 11:55


Между празниците реших да правя диагностика на двигателя. Поразгледах за Bosch сервиз и попаднах на Юве-Бош (http://uve-bosch.com). С един колега който също кара VW се уговорихме. Той се обади и се уговориха да закара колата на 03.01.2008 - това бил първият им работен ден след нова година. Между празниците не работеха, както и на 02.01.2008
Аз също звънях и ми казаха същото. Помислих си че ако са добър сервиз с много клиенти могат да си позволят да НЕ работят, когато всички други работят...
Сутринта на 03.01 отиваме с двете коли пред сервиза (отварят от 9:30 сутринта). Гледам двора неразчистен, до 10:00 не се появи никой.
Взех да ставам нетърпелив и почнах да звъня на моб. телефони на сервиза. След няколко позвънявания на различните номера се разбра че решили да не отварят до края на седмицата и да почнат работа от 07.01.2008
Няма значение че имат уговорени часова, няма обажане да предупредят клиентите.
Може да са добри специалисти, но лично мен ме изгубиха като клиент :!:
За човек, който цени времето си, точен е с хората се очаква че и другите трябва да са точни с него.




Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 228 госта