Мнение за гаража на Краси - "Адам Мицкевич" 4

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
am_am
Мнения: 150
Регистриран на: Пон 28 ное 2016 16:09
Автомобил: VW Passat B5-5
Двигател: 1_9 TDI 161 к с

Мнение за гаража на Краси - "Адам Мицкевич" 4

Мнениеот am_am » Чет 17 юни 2021 22:16


Искам и аз да "похваля" един сервиз и един майстор. И просто да помоля, ако някой случайно е решил да ходи там, мнооого да се позамисли дали да го прави. "Майсторът" се казва Краси, телефонът му е 0886741807. Сервизът му или по-точно гаража му се намира на ул. "Адам Мицкевич" 4, точно до една гумаджийница.
Човекът ми беше препоръчан като точен, бърз и компетентен. В последствие и човека, който ми го препоръча спря да си кара колите там.
Малко инфо за оплакванията ми: За смяна на стоп машинка и настройването й се наложи да ходя около 5 пъти. Взе ми над 1000 лв за смяна на компресор, дехидратор и 2 тръби на климатроника с уж нови. В последствие се оказа, че не ги е сменил. Просто е напълнил системата, тя изтече след около 2 седмици и така (пичовете от Елбатрон ми го казаха това и им вярвам). Вибрация в купето?! От тампоните на двигателя ще е. Сменяме тампоните с нови - вибрацията пак си я има. Оказа се съединител. Сменяме съединител. Прищипва датчика за коляновия вал. Добре, че е Ники от Герман, за да му оправи кашата. Закарваш си колата с почти пълен резервоар, взимаш си я с 1/4 от резервоара. Обяснението - "нали трябваше да я пробваме". И всякакви такива мишкарски изпълнения. Не ходете!!!
Лично моята кола няма да стъпи никъде другаде вече, освен в сервизите, посочени в този форум. Ходил съм при Ифидик, докато бях във Варна, при Ники и последно при Милен и Стефан (Елбатрон) - за мен това са читави сервизи и читави хора.




Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта