сервиз за смяна на съединител - Варна

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
T.Spark
Мнения: 309
Регистриран на: Пет 15 юни 2007 17:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна VW Golf III 1.8 ABS GT

сервиз за смяна на съединител - Варна

Мнениеот T.Spark » Съб 19 яну 2008 17:18


Препоръчайте ми някого във Варна, който наистина знае как се прави. Последния майстор само беше чувал как се сменя, а да не говорим как се "постара " със саморегулиращото се жило.

тел, адрес, име,...




Потребителски аватар
T.Spark
Мнения: 309
Регистриран на: Пет 15 юни 2007 17:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна VW Golf III 1.8 ABS GT

Мнениеот T.Spark » Пон 28 яну 2008 16:49


Даааа... колегите от Варна трябва да карат само автоматици :lol: или сами си ги сменят. :lol:

Не ми се ходи при някой случаен както предния път. Все някой е сменял и все някои е бил доволен от сервиза.

ПС: Не говорим за некой фирмен сервиз, където услугата е 1/3 от стойността на колата.
pls


Потребителски аватар
LUDsAUDI
Мнения: 84
Регистриран на: Чет 31 май 2007 18:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот LUDsAUDI » Чет 31 яну 2008 22:04


Автосервиз "Иван Ботев" кв.Аспарухово ул. Д.Дебелянов 19 тел. 0888263269 а тел. на въпросния Иван Ботев е 0883333804 . Става със записване и НЕ работят в неделя. Занимават се точно със съединители,аз лично при тях съм сменял на Ауди 80,Ауди 90 и на Голф 3. Работят много бързо,качествено с качествени части и са коректни /поне спрямо мен/. А при смяната ако забележат, че имаш някоя друга част ,която подлежи на подмяна ще ти се обадят да ти съобщят и ти да си решиш дали да я правят. Не като на някои места /от личен опит/ - Ми то трябваше да сменим туй,онуй онез двете и третото ай ся дай 600лв.
ПС: За Голфа ми взеха :
-комплект съединител 235лв
-семеринг 25лв
-труд по смяната 80лв
За едни много за други малко ти си решаваш! :wink:


Потребителски аватар
T.Spark
Мнения: 309
Регистриран на: Пет 15 юни 2007 17:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна VW Golf III 1.8 ABS GT

Мнениеот T.Spark » Пет 01 фев 2008 18:18


:bowdown
Супер инфо :D


biso1
Мнения: 12
Регистриран на: Сря 15 авг 2007 7:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот biso1 » Пон 09 юни 2008 10:37


Преди 2 дни се обаждах на тези номера, ставаше въпрос за смяна на съединител на Поло, казаха ми, че не се занимават с такива работи, ходова част и двигатели :? :?: :!:


Потребителски аватар
LUDsAUDI
Мнения: 84
Регистриран на: Чет 31 май 2007 18:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот LUDsAUDI » Пон 23 юни 2008 22:06


Възможно е колега , наскоро насочих един приятел с едно БМВ натам за смяна на съединител и той ми каза същото. Дори са сменили името на автосервиза на "Експрес сервиз" ЕООД и вече се занимавали главно с диагностики. Ходих тези дни да си правя диагностика и после сменях ламбда сонда и масло и останах пак доволен , ама забравих да ги питам дали още сменят съединители или не. Ако някой колега има повече информация къде сменят бързо , качествено и евтино съединител във Варна нека сподели , вярвам за всички ще е полезно :D



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 173 госта