сервиза на volkswagen в пловдив

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
badjo-vw
Мнения: 583
Регистриран на: Сря 28 ное 2007 8:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

сервиза на volkswagen в пловдив

Мнениеот badjo-vw » Вто 26 фев 2008 0:31


колеги дайте някви мнения за сервиза на volkswagen в пловдив -един път чувам че са добри друг път ми казват да бягам на далеч от там -трети ми казват ако хода там да е само за ВАГ-КОМ вие какво ще кажете




Потребителски аватар
audiokick
Мнения: 603
Регистриран на: Чет 15 юни 2006 8:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот audiokick » Вто 26 фев 2008 9:17


Аз сменях там на полото картера. Доволен съм, не е мръднал. Друг е въпроса че ми излезна, почти колкото една газова - 310 лв. :cry:


Volkswangel
Мнения: 613
Регистриран на: Пет 12 окт 2007 7:07
Автомобил: VW GOLF 7 SPORTSVAN
Двигател: 2015
Местоположение: Plovdiv

Re: сервиза на volkswagen в пловдив

Мнениеот Volkswangel » Сря 27 фев 2008 10:54


badjo-vw написа:колеги дайте някви мнения за сервиза на volkswagen в пловдив -един път чувам че са добри друг път ми казват да бягам на далеч от там -трети ми казват ако хода там да е само за ВАГ-КОМ вие какво ще кажете


Както вече публикувах мнение, там, след като ми взеха 50лв, ме посъветваха да си купя нов комп.
След това се оказа спукан маркуч на турбо системата.
Взеха ми 50лв за да ме излъжат! Дано го прочетат това повече хора!


Потребителски аватар
badjo-vw
Мнения: 583
Регистриран на: Сря 28 ное 2007 8:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: сервиза на volkswagen в пловдив

Мнениеот badjo-vw » Сря 27 фев 2008 18:57


Volkswangel написа:
badjo-vw написа:колеги дайте някви мнения за сервиза на volkswagen в пловдив -един път чувам че са добри друг път ми казват да бягам на далеч от там -трети ми казват ако хода там да е само за ВАГ-КОМ вие какво ще кажете


Както вече публикувах мнение, там, след като ми взеха 50лв, ме посъветваха да си купя нов комп.
След това се оказа спукан маркуч на турбо системата.
Взеха ми 50лв за да ме излъжат! Дано го прочетат това повече хора!
колега за пловдив ли говорим


Потребителски аватар
asuan
Мнения: 31
Регистриран на: Вто 28 авг 2007 10:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот asuan » Сря 27 фев 2008 22:27


освен за купуване на резевни части - за сервиза кракът ти да не стъпя там. Пример - беше ми се счупила стоп-машинката (диагностиката я направиха в друг сервиз) казвам им че ми трябва стоп-машинка викат добре, но за да важи гаранцията трябвало да се сложи при тях и аз се съгласих. Сложиха я казаха че всичко е ок платих си и тръгнах. След 2-3 натискания на спирачката около 200- 400 метра колата вървеше все по-тежко все едно е натисната постоянно спирачката и накрая изобщо не можеше да отлепи. Обаждам им се - викат докарайте колата ще погледнем -казвам им че колата не може да се движи и не мога да я закарам- не ги интересувало ако съм я закарал щели да погледнат. Почнах да човъркам педала на спирачката нещо щракна и колата тръгна все едно нищо не е било. Отивам при тях погледнаха и обяснението им беше че ми е развалена спирачната помпа :?: нищо не им казах но от тогава минаха няколко месеца и не съм имал никакви проблеми още съм си със старата помпа.Според мен гледаха да замажат положението за некадърно сложената машинка или още по-лошо което не ми се иска да е вярно -направиха го нарочно защото не бях отишъл първо при тях, а диагностиката я бяха правили другаде. Та лично аз се отказвам от техните услуги като сервиз - нека всеки сам си направи изводите


Потребителски аватар
badjo-vw
Мнения: 583
Регистриран на: Сря 28 ное 2007 8:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот badjo-vw » Сря 27 фев 2008 22:48


asuan написа:освен за купуване на резевни части - за сервиза кракът ти да не стъпя там. Пример - беше ми се счупила стоп-машинката (диагностиката я направиха в друг сервиз) казвам им че ми трябва стоп-машинка викат добре, но за да важи гаранцията трябвало да се сложи при тях и аз се съгласих. Сложиха я казаха че всичко е ок платих си и тръгнах. След 2-3 натискания на спирачката около 200- 400 метра колата вървеше все по-тежко все едно е натисната постоянно спирачката и накрая изобщо не можеше да отлепи. Обаждам им се - викат докарайте колата ще погледнем -казвам им че колата не може да се движи и не мога да я закарам- не ги интересувало ако съм я закарал щели да погледнат. Почнах да човъркам педала на спирачката нещо щракна и колата тръгна все едно нищо не е било. Отивам при тях погледнаха и обяснението им беше че ми е развалена спирачната помпа :?: нищо не им казах но от тогава минаха няколко месеца и не съм имал никакви проблеми още съм си със старата помпа.Според мен гледаха да замажат положението за некадърно сложената машинка или още по-лошо което не ми се иска да е вярно -направиха го нарочно защото не бях отишъл първо при тях, а диагностиката я бяха правили другаде. Та лично аз се отказвам от техните услуги като сервиз - нека всеки сам си направи изводите
да и аз съм чувал подобни работи та за това реших да пусна тази тема та да знам ако ми се наложи къде да си изръса джопчетата и после да не ме е яд


Потребителски аватар
sasho_mf
Мнения: 622
Регистриран на: Пет 29 сеп 2006 13:41
Автомобил: Toyota Corolla Verso
Двигател:
Местоположение: BG

Re: сервиза на volkswagen в пловдив

Мнениеот sasho_mf » Чет 28 фев 2008 14:39


badjo-vw написа:колеги дайте някви мнения за сервиза на volkswagen в пловдив -един път чувам че са добри друг път ми казват да бягам на далеч от там -трети ми казват ако хода там да е само за ВАГ-КОМ вие какво ще кажете

Просто не знаеш в какво приключение се впускаш.Ако ти трябва качествена диагностика просто пиши на лични на kombito-tdi.Той е в Карлово но мисля че ще ти излезе по-евтино да идеш до там и да ти направи диагностика.Аз поне така направих и съм доволен.Ще ти каже реално всичко дали имаш някакви проблеми по колата и дали може да се ремонтира .А не веднага да се сменя.

Последна промяна от sasho_mf на Пет 29 фев 2008 1:50, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
badjo-vw
Мнения: 583
Регистриран на: Сря 28 ное 2007 8:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: сервиза на volkswagen в пловдив

Мнениеот badjo-vw » Чет 28 фев 2008 20:42


sasho_mf написа:
badjo-vw написа:колеги дайте някви мнения за сервиза на volkswagen в пловдив -един път чувам че са добри друг път ми казват да бягам на далеч от там -трети ми казват ако хода там да е само за ВАГ-КОМ вие какво ще кажете

Просто не знаеш в какво приключение се впускаш.Ако ти трябва качествена диагностика просто пиши на лични на kombito_tdi.Той е в Карлово но мисля че ще ти излезе по-евтино да идеш до там и да ти направи диагностика.Аз поне така направих и съм доволен.Ще ти каже реално всичко дали имаш някакви проблеми по колата и дали може да се ремонтира .А не веднага да се сменя.

мерси колега


Потребителски аватар
badjo-vw
Мнения: 583
Регистриран на: Сря 28 ное 2007 8:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: сервиза на volkswagen в пловдив

Мнениеот badjo-vw » Чет 28 фев 2008 20:53


badjo-vw написа:
sasho_mf написа:
badjo-vw написа:колеги дайте някви мнения за сервиза на volkswagen в пловдив -един път чувам че са добри друг път ми казват да бягам на далеч от там -трети ми казват ако хода там да е само за ВАГ-КОМ вие какво ще кажете

Просто не знаеш в какво приключение се впускаш.Ако ти трябва качествена диагностика просто пиши на лични на kombito_tdi.Той е в Карлово но мисля че ще ти излезе по-евтино да идеш до там и да ти направи диагностика.Аз поне така направих и съм доволен.Ще ти каже реално всичко дали имаш някакви проблеми по колата и дали може да се ремонтира .А не веднага да се сменя.

мерси колега
колега не мога да открия такъв потребител kombito_tdi


Потребителски аватар
sasho_mf
Мнения: 622
Регистриран на: Пет 29 сеп 2006 13:41
Автомобил: Toyota Corolla Verso
Двигател:
Местоположение: BG

Мнениеот sasho_mf » Чет 28 фев 2008 23:31


Извинявай kombito-tdi не с долна черта както го бях написал първоначално пък и ето ти това
http://forum.vwclub.bg/profile. ... e&u=106174


Потребителски аватар
badjo-vw
Мнения: 583
Регистриран на: Сря 28 ное 2007 8:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот badjo-vw » Пет 29 фев 2008 7:56


sasho_mf написа:Извинявай kombito-tdi не с долна черта както го бях написал първоначално пък и ето ти това
http://forum.vwclub.bg/profile. ... e&u=106174
:idea: :D


Потребителски аватар
gogovet
Мнения: 86
Регистриран на: Съб 26 апр 2008 14:42
Автомобил: VW PASSAT B5
Двигател: AHL 1998

Re: сервиза на volkswagen в пловдив

Мнениеот gogovet » Чет 07 юни 2012 11:48


Не ходете по никакъв повод и причина в сервиза на ХААС-60!!! Пълни некадърници, обеждавам се за пореден път, след като ти счупят колата и ти вземат маса пари за това ти казват, че колата ти е стара за техния високотехнологичен сервиз. Предлагат да сменят полвината части по колата за да оцелят евентуално проблема. Нямам думи колко прости механици е възможно да има, въпреки работата им с добра техника. И това ми било официален сервиз на VW, срам и позор.
:012:


Потребителски аватар
kn9453
Мнения: 731
Регистриран на: Съб 24 яну 2009 21:00
Автомобил:
Двигател: AHF 99
Местоположение: Kn

Re: сервиза на volkswagen в пловдив

Мнениеот kn9453 » Чет 07 юни 2012 21:38


Когато живеех в Девин и Аз съм ходил във въпросния "сервиз" с Бора-та .... е НЕМА такива смешници :Mr Green Fun заради запушеното ми радиаторче на парното искаха да ми сменят водната помпа, според техните "професионални" майстори помпата въобще не въртяла антифриза....това е пародия на официален сервиз.
Не знам немски иначе ще напиша писмо до немската централа на VW. Добре че "касапина" от Пловдив се намеси и реши проблема.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 97 госта