Не ходете в сервиза на ул.Николай Коперник гр.София

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
kingralf
Мнения: 144
Регистриран на: Пет 13 юли 2007 18:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Не ходете в сервиза на ул.Николай Коперник гр.София

Мнениеот kingralf » Вто 04 мар 2008 18:42


Карате по Шипченски проход и завиете по Николай Коперник карате 5 метра и се вижда веднага отляво той е точно на Николай Куперник до него има и гумаджия и пункт за изкупуване на вторични суровини.
Трипъти ми правиха реглаж преден мост.Накрая ми казаха ела утре ние неможеме за капак на всичко на другия ден ми го прави един видимо пиян човек и сега понеже нещо ама много яко се разтропа се оказа че не са ми затегнали гаиката на щангата УЖАС. Не ходете там !!!
Изображение
http://i.data.bg/08/03/04/840019_orig.jpg
http://store.picbg.net/pubpic/11/E2/53c5905621c611e2.png

Последна промяна от kingralf на Вто 04 мар 2008 21:16, променено общо 3 пъти.




myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот myrshavija » Вто 04 мар 2008 20:22


Убу де, толко ли е трудно да обясниш човешки къде точно се намира? Като искаш да направиш добро, направи го докрай! Все пак "Шипченски проход" не е еднопосочна улица и не всички са от квартала за да се ориентират веднага, че говориш за каране в посока Дружба.


Потребителски аватар
kingralf
Мнения: 144
Регистриран на: Пет 13 юли 2007 18:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот kingralf » Вто 04 мар 2008 21:14


Е сега требе да е ясно!!!


Потребителски аватар
balinkata
Мнения: 34
Регистриран на: Сря 22 сеп 2010 19:26
Автомобил: VW golf 4
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Не ходете в сервиза на ул.Николай Коперник гр.София

Мнениеот balinkata » Сря 06 окт 2010 12:25


Колега подкрепям те много, бил съм там, казах им че колата е прегряла и има нужда от смяна на термостат. Обаче малоумника вика че карал по веригата и ми взе 120 лева за бущони и датчик на перката, обаче не му остана време да ми смени термостата.Каза ми да дойда утре, но аз се развиках понеже го бях предупредил че колата се кара и е необходима още днес дори, обаче мърльото си знае неговото. От там директно я закарах в Слатина при един адски добър майстор (скъпчия, но работи за часове) който веднаха ми каза какво що трябва да се направи. Оправих си я и този от Коперник ме пита кога съм щял да утида да ми я оправи? Викам му, оправих се вече. Ако не бях идвал при тебе щях да си сменя само термостата и да спестя 120 лв. А с тия серсеми имам още куп ядове но е със старото ми пежо и не е за разказване :) :horror:


Потребителски аватар
The_Machine
Мнения: 3558
Регистриран на: Нед 17 дек 2006 20:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Не ходете в сервиза на ул.Николай Коперник гр.София

Мнениеот The_Machine » Сря 06 окт 2010 15:02


Реглаж на предницата - два пъти неуспешен...


Потребителски аватар
santo_trafficante
Мнения: 7159
Регистриран на: Сря 21 дек 2005 11:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Не ходете в сервиза на ул.Николай Коперник гр.София

Мнениеот santo_trafficante » Сря 06 окт 2010 16:56


Ходете на зелечнуковата борса до теца в Дружба сервиза е много добър за реглаж с хубав стенд.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 151 госта