изправяне на ламарини с вакуум

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
pas1.8mi
Мнения: 5208
Регистриран на: Нед 10 окт 2004 14:08
Автомобил: Passat B5
Двигател: 1.8T AEB 1999
Местоположение: София,Плевен

изправяне на ламарини с вакуум

Мнениеот pas1.8mi » Вто 16 авг 2005 14:06


На приятел му пострада колата от градушка :? .Знае ли някой къде могат да му оправят колата по гореспоменатата процедура. Предварително благодаря. :D




Потребителски аватар
teneketo
Мнения: 442
Регистриран на: Вто 13 юли 2004 14:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот teneketo » Чет 18 авг 2005 10:10


Screwy Screwy Screwy Screwy Нещо ми се върти в главата , че такова удоволствие наскоро купиха от сервиза на Опел в Дружба или там околностите. Ма колко струва и дали го има наистина незнам . Все пак не е трудно да се намерят някакви координати и да се провери.


Потребителски аватар
pas1.8mi
Мнения: 5208
Регистриран на: Нед 10 окт 2004 14:08
Автомобил: Passat B5
Двигател: 1.8T AEB 1999
Местоположение: София,Плевен

Мнениеот pas1.8mi » Чет 01 сеп 2005 8:23


Наистина,сервиза на Опел на Ботевградско шосе има нова машина за изправяне на ламарини.Работи с някаква нова технология,но не е с вакуум.Ставало чрез точкова заварка приложена на точно определено място в самата вдлъбнатина.Ориентировъчна цена за ремонт на таван,преден и заден капак и боядисване е около 3000-3500 лв.Период на ремонта е около 2-3 седмици.Ако някой се интересува телефона им е 8163636. :wink:


Потребителски аватар
didoboy
Мнения: 30
Регистриран на: Чет 10 фев 2005 0:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: somewhere in da nowhere

Мнениеот didoboy » Чет 01 сеп 2005 12:01


На мен пък познати ми казаха за цена около 1000 евро за цялата кола в сервиза на VW в хаскюуу. Други пък има дето на дупка взимат по колко точно и аз незнам т.е. забравих вече ама беше нещо от сорта на 20 лв. То тука падна една яка градушка преди нема и месец и сега половината коли са като лунен пеизаж ламарините им, а теникиджийте потриват задоволително ръце и качват ли цените качват.


Потребителски аватар
zaro
Мнения: 2035
Регистриран на: Сря 19 яну 2005 10:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот zaro » Вто 27 май 2008 11:55


:arrow: :arrow: :arrow:
Да ме опътите каде може да изправят една вдлъбнатина на предния капак на една кола.
На площ е колкото човешка длан, по малка даже, не е наранена боята, просто е подбито :?:


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Съб 14 юни 2008 21:51


pas1.8mi написа:Наистина,сервиза на Опел на Ботевградско шосе има нова машина за изправяне на ламарини.Работи с някаква нова технология,но не е с вакуум.Ставало чрез точкова заварка приложена на точно определено място в самата вдлъбнатина.Ориентировъчна цена за ремонт на таван,преден и заден капак и боядисване е около 3000-3500 лв.Период на ремонта е около 2-3 седмици.Ако някой се интересува телефона им е 8163636. :wink:


тия :screwy
За толкова пари човек ще си купи преден и заден капак и ще ги пребоядиса, а с малко повече простотия може да отреже целия таван и да си завари нов mhihi

Много пари са :cry:



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: MamaMy и 67 госта