Авто-електро услуги. Закъсняло мнение минус

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
Airis
Мнения: 37
Регистриран на: Чет 24 яну 2008 0:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Авто-електро услуги. Закъсняло мнение минус

Мнениеот Airis » Съб 12 апр 2008 21:18


Монтаж на аларми и авто-озвучаване на колелото на тролей 7 в Люлин в трафопоста. От снимките се вижда "професионалното" свързване на кабелите, малко след монтажа ми изгърмя Сидито, казаха че не е от тях, процесорът бил дефектен. Не знам заради тяхната работа или от друго. Работят на затворени врати, ако те видят че се мотаеш наоколо или ти казват да отидеш след .... време. Предполагам за да не се виждат издевателствата над автомобила, аз ги видях, имах късмет че тъмнината прикри воайорството ми.
След като отидох днес - около месец и половина след монтажа, с чисто ново сиди/идентично с предното/ и му казах на пича, че има леко недовършена работа, да провери и оправи кабелите пред мен ми каза да ида в понеделник. На въпроса дали ме помни - отговори не, от погледа му разбрах, че ме лъже - веднага се сети като видя модела радиото.
Цена за "труд" 70лв - инсталация на микрофон, предни колони/допълнително ги укрепвах - бяха ги сложили в дупките само/, тези във вратите, задните и картинката от снимката. Кабелите от мен, че бях тръгнала сама да правя монтажа, спъна ме една букса на предните врати. И куп разглобени чарколяци по предното табло, асемблирани от мен на следващият ден.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=236527




Потребителски аватар
The_Machine
Мнения: 3558
Регистриран на: Нед 17 дек 2006 20:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот The_Machine » Съб 12 апр 2008 22:07


Малее... да платя на човек няма да му направя такива връзки с лустер клеми... :roll:

70 лв... :shock Това цена с говорители ли е било?!


Потребителски аватар
Airis
Мнения: 37
Регистриран на: Чет 24 яну 2008 0:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Airis » Нед 13 апр 2008 10:17


The_Machine написа:Малее... да платя на човек няма да му направя такива връзки с лустер клеми... :roll:

70 лв... :shock Това цена с говорители ли е било?!


Да си дойдем на думата, тези клеми и жакове си бяха на колата. Тяхна е само "модификацията" с черните намотки. Не става въпрос за парите, а за немарливостта им. Вчера като отидох и ме върнаха - меко казано издивях и затова пуснах темата, най-вероятно има и доволни от услугите им, аз определено не съм в списъка.
Иначе съм от типа клиенти на сервизите, които обичат да се завират в ръцете на майсторите, докато им ровят по колата. Техническото състояние на автомобила с който возя сина си винаги е на първо място. Поради тази причина, стоя неотлъчно и задавам глупави въпроси за всичко свързано с ремонтните действията извършвани по автомобила. Съзнавам, че е досадно, но както се оказва е необходимо, защото като закъсам някъде, ще знам къде първо да гледам за евентуални пропуски и не на последно място защото държа да знам реалното състояние на колата си.
Замислям се дали да не ида утре до Технополис, за да оправят мизерията на таблото, че ако проиграя отново сагата с рекламация до Германия ще ми дойде в повече.


pojarnata
Мнения: 154
Регистриран на: Чет 23 фев 2006 16:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот pojarnata » Пон 14 апр 2008 10:50


Още един минус .
Много недъгаво са ми запоили (без букса)кабелите за говорителите ,към ЦД-то.Сега трябва да ходя при читави майстори,защото вече са - разпоени една част.
Все пак изкараха 5-6месеца,де! :wink:


Потребителски аватар
The_Machine
Мнения: 3558
Регистриран на: Нед 17 дек 2006 20:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот The_Machine » Нед 20 апр 2008 12:04


Тоест няма евро-букса ли?
Монтирам я за около 20-на минути със спойките :) А, и не ме е грижа, че ми гледат в ръцете, защото знам какво правя :lol:


Потребителски аватар
Cocolino
Мнения: 388
Регистриран на: Сря 21 ное 2007 15:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Cocolino » Вто 22 апр 2008 20:47


На Технополис отзад оправят всичко свързано с музиката на горе-долу нормални цени. Хода там


Потребителски аватар
Airis
Мнения: 37
Регистриран на: Чет 24 яну 2008 0:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Airis » Чет 24 апр 2008 11:34


Cocolino написа:На Технополис отзад оправят всичко свързано с музиката на горе-долу нормални цени. Хода там


На Джетата преди години там ми го поставиха - за да признаят гаранцията, проблеми не съм имала с него.
Иначе новичкото ми го навърза Ваското1, стана идеално - даже ми направи една уникална тунингована антенка :lol: какво да ме прави горкият като му се изтърсих с уж 1000проблема и притеснения, а реално една хидравлична помпа за ремонт :lol:



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 111 госта