Препоръчайте сервиз, да водя Поли на лекар!!!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
hipokrat
Мнения: 74
Регистриран на: Сря 02 апр 2008 15:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Препоръчайте сервиз, да водя Поли на лекар!!!

Мнениеот hipokrat » Пет 18 апр 2008 16:31


Здравейте, скоро си купих едно поло 1,4 16V, и както му се радвах, ми обясни един "баш майстор", че има сериозен маслен теч, при тва ми мажел ангренажния ремък. Понеже аз не съм разбирач, а все пак знам бг-манталитета до кви постижения стига като става въпрос за парички, реших да се пообразовам. Та прочетох тва онова и се оказа че ангренажния ремък всъщност е алтернаторен и след серия от проверки на маслото, че теча е сълзене, което дори не се отрразява на нивото на масълцето. Все пак ремъка (вече наистина нгренажния) ми е за смяна сле около 3-4000 км (информация щедро споделена ми от бившия собственик) :D та съм решил да отида при докторите и те отваряйки възела да свършат всичко накуп. Така диагнозата която аз поставих, гледайки и се пулейки над отворения капак, е семеринг(един от трите, мисля горния). Моля някой останал доволен от майсторите си да сподели с мен, че да приключвам с тея неща, щото как се пише в кална киша през лятото :D




dkalfov
Мнения: 989
Регистриран на: Пет 28 сеп 2007 21:32
Автомобил: corrado
Двигател: pg
Местоположение: Идем из Село
Контакти:

Мнениеот dkalfov » Пет 18 апр 2008 17:17


в моя квартал(подуене) в GIP комплекс ,аз съм много доволен работят много добре пускаш я на пълна диагностика и си записваш :wink:


skywolker
Мнения: 58
Регистриран на: Вто 17 апр 2007 22:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот skywolker » Пет 18 апр 2008 18:03


принципно има тема относно сервизите в София и ако разтърсуваш във форума ще си намериш .
Аз лично съм доволен от Хеед 91 , имат сервиз и на константин величков ако не се лъжа и в Надежда.
ПС ААААА и аз викам на ПОлото ПОЛИ :))))))))))


hipokrat
Мнения: 74
Регистриран на: Сря 02 апр 2008 15:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот hipokrat » Вто 22 апр 2008 8:33


мерси , ше се метна до кон величков че мие най близо.


Потребителски аватар
SHOX
Мнения: 31
Регистриран на: Пон 30 окт 2006 10:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Хеед

Мнениеот SHOX » Вто 22 апр 2008 8:44


Аз също водих моето Поло в Хеед , но в Надежда и съм доволен :006:
Взимат малко скъпо , но си заслужава според мен.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ICO-G и 82 госта