Търся добър диагностик.

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
valerko
Мнения: 27
Регистриран на: Нед 01 окт 2006 12:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Търся добър диагностик.

Мнениеот valerko » Пон 21 апр 2008 13:51


Препоръчайте добър диагностик в района на Сточна гара или Св.Троица. Ако не взима над 30 кинта ще е добре, че имам познат ама до 1 седмица го няма и съм на зор.




Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vasstop » Пон 21 апр 2008 14:14


За каква кола?


valerko
Мнения: 27
Регистриран на: Нед 01 окт 2006 12:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот valerko » Пон 21 апр 2008 15:02


vasstop написа:За каква кола?


Бензин, ама е Форд.


Потребителски аватар
dlug
Мнения: 2510
Регистриран на: Вто 10 юли 2007 18:19
Автомобил: Passat B5.5 2003 1.9 TDI
Двигател: AVB
Местоположение: София

Мнениеот dlug » Пон 21 апр 2008 16:07


Говорят че във "Хенри Форд" разбирали от фордове и опели. Но не знам колко пари е диагностиката. Говоря като тръгнеш по малката уличка отстрани на техникума (където по средата има паркирали коли) първият сервиз, не за "лазурит"


valerko
Мнения: 27
Регистриран на: Нед 01 окт 2006 12:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот valerko » Пон 21 апр 2008 16:41


dlug написа:Говорят че във "Хенри Форд" разбирали от фордове и опели. Но не знам колко пари е диагностиката. Говоря като тръгнеш по малката уличка отстрани на техникума (където по средата има паркирали коли) първият сервиз, не за "лазурит"


Знам ги...преди 7-8 г. там едни ученици си правиха практиката на мойта кола....айде нема нужда.


Потребителски аватар
dlug
Мнения: 2510
Регистриран на: Вто 10 юли 2007 18:19
Автомобил: Passat B5.5 2003 1.9 TDI
Двигател: AVB
Местоположение: София

Мнениеот dlug » Пон 21 апр 2008 16:47


valerko написа:Знам ги...преди 7-8 г. там едни ученици си правиха практиката на мойта кола....айде нема нужда.

:lol: :lol: :lol: Не ти говоря за ученици...ти защо си позволил. Аз съм бил с опела на брат ми и с други фордове...хората пипаха много читаво. В интерес на истината в момента не знам дали са същите хора де


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот dobrin » Пон 21 апр 2008 17:06


Отстрани на Вилхелм Пик техникума има диагностика на бензинови двигатели. Ники е едно от момчетата, ама не знам колко пари вземат. Само добри отзиви съм чувал за тях.


Потребителски аватар
dlug
Мнения: 2510
Регистриран на: Вто 10 юли 2007 18:19
Автомобил: Passat B5.5 2003 1.9 TDI
Двигател: AVB
Местоположение: София

Мнениеот dlug » Пон 21 апр 2008 22:00


dobrinb написа:Отстрани на Вилхелм Пик техникума има диагностика на бензинови двигатели. Ники е едно от момчетата, ама не знам колко пари вземат. Само добри отзиви съм чувал за тях.

Така де, и аз за тях говоря (нали го прекръстиха стария Вилхем Пик), ама колегата нещо разочарован от там :wink:


valerko
Мнения: 27
Регистриран на: Нед 01 окт 2006 12:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот valerko » Пон 21 апр 2008 23:29


dlug написа:
dobrinb написа:Отстрани на Вилхелм Пик техникума има диагностика на бензинови двигатели. Ники е едно от момчетата, ама не знам колко пари вземат. Само добри отзиви съм чувал за тях.

Така де, и аз за тях говоря (нали го прекръстиха стария Вилхем Пик), ама колегата нещо разочарован от там :wink:


Не че съм недоволен. Нямам спомен за какво ходих дори....но един учител го наобиколиха учениците и за мене не остана място да видя какво им показва по собствената ми кола. :lol: Между впрочем си запазих час за утре първата пряка на Сливница като се подмине Ботев в посока Люлин. Някакви отзиви за тях. От другата страна на гърба им се пада сервиз на Рено, НеуДачия....алианц сервиз ли нещо такова....че в него нямаше свободно до края на празниците....иначе ми го препорачаха.


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот dobrin » Пон 21 апр 2008 23:49


Не става въпрос за учебна практика, а за частен сервиз, в който няма ученици и преподаватели, просто се намира там, но няма нищо общо с техникума, освен сградата.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 87 госта