Не доверявайте колата си в сервиза срещу басейн Спартак!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
HEPBAKA
Мнения: 8
Регистриран на: Пет 25 апр 2008 14:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Не доверявайте колата си в сервиза срещу басейн Спартак!

Мнениеот HEPBAKA » Пет 25 апр 2008 14:11


Колеги, за ваше добро е. Не ходете за каквото и да е било при теЯ пед@ли.
Закарах кола да ми сложат газова уредба. Освен че ме накараха да вися от 8 до 9:30, когато дойде въобще някой (а ми казаха да отида в 8ч), след това висях до 11ч. докато въобще някой започне да се занимава с колата. После още 2ч. докато ми кажат, че ще отнеме цял ден, та да си ходя.

През времето в което бях там и те "работеха" видях как се поставя газова бутилка на мястото на резервната гума - поръчва се по-голяма бутилка от мястото което има, а след това с флекс, чук и длето се преоформя каросерията, така че ТЯХНАТА грешка да се заличи. Сещате се как "НЯМА" да хване корозия там където трошиха и рязаха, сещате се колко е коректно, само за да си прикрият грешката от собственика, да потрошат задницата, вместо да поръчат нова бутилка. (това във времето, когато собственикът го нямаше)

Все пак си оставих колата, с идеята, че не е толкова трудно, на кола с карбуратор, да се сложи газ, при липса на каквито и да е усложнения, като поставяне на по-специална бутилка и тн. Съвсем прост set-up на проста кола.

За какво го разправям това, ще попитате - защото, ТЕЗИ МАЛОУМНИЦИ, като са източвали охладителната система, не са я напълнили !!! Резултатът, е че имам сега да правя гарнитура на главата, ремонта по думи на техника ми, който прави колата от както е в България, ще струва "скромните" 700 лева с труд. Естествено нищо не мога да докажа и направя на онези гейчета, но поне мога да ви предупредя НЕ ХОДЕТЕ ТАМ, ако не искате, след това желанието за икономия, да ви излезе +ХХХХ лева, заради ТЯХНАТА НЕКОМПЕТЕНТНОСТ !
mod edit: dobrinb




Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Чет 01 май 2008 21:37


www.kzp.bg - вземаш си касовите бележки и всички документи
очевидно ще можеш да докажеш че ТЕ са монтирали по-голямата
газова бутилка, защото тя си има номер.
Така ще можеш да докажеш калпаво извършената услуга за монтажа :!:

За охладителната течност вече не знам как може да се докаже :cry:
Ама при всички случай търси отговорност !


Потребителски аватар
kossel
Мнения: 1759
Регистриран на: Нед 10 апр 2005 3:39
Автомобил: Fiat Doblo Natural Power
Двигател: 103 коня 1600 16V
Местоположение: София

Мнениеот kossel » Съб 03 май 2008 15:16


Брей тези за толкова години не се ли научиха, аз преди 10 години съм слагал газова уредба при тях на фиат панда и ми бяха пробили изпускателните колектори за да вземат вакум от тях ... направих им забележка и те направиха разба и сложиха болт ... :evil:


Потребителски аватар
Разузнавач
Мнения: 48
Регистриран на: Пон 19 ное 2007 18:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Казанлък

з

Мнениеот Разузнавач » Вто 13 май 2008 9:07


хм... колега мн тапо се е получило...Затова е прав пича като казва,4е касовите бележки се вземат задължително особено от сервизите... - закон божи.Иначе мерси за предупреждението и дано нямаш повече проблеми


Потребителски аватар
Dpop
Мнения: 3400
Регистриран на: Сря 25 окт 2006 15:57
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Dpop » Вто 13 май 2008 14:45


Наистина е така, явно не са се научили.
Моля ви НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ТЕЗИ и кажете на всеки, който се е насочил натам да се откаже.
Добих впечатление от работата им докато ги наблюдавах за ок 15 мин. им преди доста време.


Потребителски аватар
Dpop
Мнения: 3400
Регистриран на: Сря 25 окт 2006 15:57
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Dpop » Чет 15 май 2008 14:19


Tonz505 написа::arrow:

Добре дошъл колега. :welcomee
Какво искаш да ни кажеш :dontknow: , само желаеш да натрупаш мнения със стрелки ли? Това е втора тема в "сервизи", в която го правиш. spam


novia
Мнения: 330
Регистриран на: Чет 14 юни 2007 11:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот novia » Чет 15 май 2008 14:42


От тях съм патил и аз :evil: Преправяхме цялата АГУ след тях :evil:


Потребителски аватар
gozzu
Мнения: 173
Регистриран на: Пон 24 мар 2008 12:00
Автомобил: Vw Golf 4 2_8 V6 4Motion 204 hp
Двигател: BDE 2002 г
Местоположение: София

Мнениеот gozzu » Сря 21 май 2008 11:55


Голф 2 с неравномерна работа на празен ход и тия ми смениха мембраните на изпарителя без това да окаже някакъв ефект и съответно ми взеха 70лв. в последствие се оказа съвсем друг проблема. Това се случи преди около 3 години, от тогава не си помислям за този сервиз.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта