ел. люк - ремонт в Пловдив къде?

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
spirof
Мнения: 420
Регистриран на: Сря 25 яну 2006 19:34
Автомобил: Audi A4 B5
Двигател: ADR 1998
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ел. люк - ремонт в Пловдив къде?

Мнениеот spirof » Чет 04 юни 2009 13:30


Колега,всичко по люка нормално ли е. Т.е. не е скъсан водача . Ако е така имаш нужда от правилен монтаж на самото моторче. Аз го ремонтирах сам и не е трудно.




Потребителски аватар
Ivaile
Мнения: 552
Регистриран на: Съб 21 фев 2009 22:47
Автомобил: Touran
Двигател: BSE 2008
Местоположение: Пловдив

Re: ел. люк - ремонт в Пловдив къде?

Мнениеот Ivaile » Чет 04 юни 2009 14:58


:evil: Есента ремонтирах люка при инж. Йорданов(работеше само нагоре- назад се отваряше само педя и остърга боята)Сега работи точно, но след ремонта започна да трака ужасно по паваж!Така че изисквайте от майстора повишено внимание при демонтажа-имало някакви зъбчета, които се чупели при невнимателен ремонт на люка(това ми каза колега, минал през същия ремонт и със същото оплакване. Беше натъпкал дунапренчета в люка!Преди ремонта моят също не тракаше! :evil:


Потребителски аватар
SBG1
Мнения: 6
Регистриран на: Вто 31 мар 2009 10:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: ел. люк - ремонт в Пловдив къде?

Мнениеот SBG1 » Чет 18 юни 2009 14:19


Sorry, че толкова време неможах да пиша, ходих в сервиза в Пловдив до завод Балкан, офертата е следната: без много обяснения каво му е на люка, се произнесе :bishop оставаш колата за около два дни и приготвяш около 150 - 170лв. :deal Работата е около 80 90лв. останалото за части :banana. Аз чесно казано идея си нямам това да ли е нормално, ама като няма друга опция май ще трябва да се ходи там. А за да съм напълно обективен майстора каза , че има и гаранция от 1година.
Нямам идея какво точно не му работи на люка, ама с малко играчка успях да го излъжа да се отваря и затваря на горе и доло ( нали така и така ще я карам на майстор, по българския манталитет реших , че от това по-зле няма да стане :lol: )е не се отваря на 100% ама пак бива докато посъбера някой лев.


Потребителски аватар
jorkata_89
Мнения: 15
Регистриран на: Нед 15 фев 2009 18:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: plovdiv
Контакти:

Re: ел. люк - ремонт в Пловдив къде?

Мнениеот jorkata_89 » Чет 09 юли 2009 18:39


колега и аз имам проблем с люка,плазгача мие счупен(този от кам шофйора).та ходих и аз при този сервиз "kocev" и ми каза саштото даси оставя колата за 2,3 дни и да приготвя кам 200-250лв. :( :( тея са голями скапари.и така или иначе оште несам го оправил


Потребителски аватар
SBG1
Мнения: 6
Регистриран на: Вто 31 мар 2009 10:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: ел. люк - ремонт в Пловдив къде?

Мнениеот SBG1 » Пет 31 юли 2009 10:05


Казаха ми за още едно момче което се занимавало с ремонти на люкове, но аз не можах да се свържа с него( когато ходих не беше на работа и после не съм го търсил ) . Намира се на изгода от Пловдив за магистралата на Голямо конарско шосе. Като отиваш към магистралата се пада в ляво в еднин от първите автосалони, преди сервиз Стефанов. Иначе казано караш до сервиз Стефанов, влизаш на паркинга обръщаш и тръгваш в обратна посока( от където си дошъл)първата автокъща в дясно на около 50-тина метра :D И на мен така ми го обясниха и го намерих супер лесно. Провери там за цени и пиши та да знаем и ние.


naskoooo4
Мнения: 15
Регистриран на: Съб 12 сеп 2009 14:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: PLOVDIV

Re: ел. люк - ремонт в Пловдив къде?

Мнениеот naskoooo4 » Пет 28 юни 2019 16:40


Колеги, темата е стара но винаги актуална. Както на много от нас люковете не работят или правят някакви въртели. На моят Пасат, това му е детска болест, но някакси го бех затворил и години наред не го отварях. Но скоро един "майстор" го е натиснал несъзнателно после се е пробвал да го затвори, но - нищо, сега единия ъгъл е повдигнат и при сегашните валежи може купето да стане аквариум. Та въпроса ми е има ли майстори, които биха го затворили може и със силикон, но да не пуска вода. Този вариант търся за по-евтино, защото, както разбирам цените са смразяващи за да работи както трябва. На мен не ми трябва, колата ще се продава, но поне да не влиза вода и да притеснява бъдещия собственик. Ако имате някакви идеи моля пишете.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 134 госта