Passat B5.5 бензин 1.6 102 к.с. ALZ, гофриран въздуховод

Може да публикувате обява, която отговаря на правилата и за чиято коректност отговаряте само Вие.
Имайте предвид, че всяка обява е валидна за срок от 14 дни след което автоматично се изтрива!
Потребителски аватар
IcoMk3
Мнения: 119
Регистриран на: Пон 22 сеп 2014 20:05
Автомобил: VW Golf Mk4
Двигател: AHF 1999
Местоположение: Шумен

Passat B5.5 бензин 1.6 102 к.с. ALZ, гофриран въздуховод

Мнениеот IcoMk3 » Вто 23 апр 2024 20:29


Здравейте колеги. Търся за пасат б5.5 1.6 бензин 102 коня, код на двигателя ALZ а не AHL, гофрираната тръба от кутията на въздушния филтър към смукателния колектор, номер на частта "06B 129 627 E". Тръбата трябва да има един малък Г-образен извод, за вакуум мисля че е, в началото на тръбата, веднага след дебитомера. Моля да предлагате това което търся, а не каквото ви падне и искате да го пробутате. Повтарям - гофрираната тръба от кутията на въздушния филтър към смукателния колектор,за пасат б5.5 1.6 бензин 102 коня, код на двигателя ALZ, тръбата трябва да има един малък Г-образен извод за вакуум веднага след дебитомера, тръбата я търся БЕЗ дебитомера. Номер на частта 06B 129 627 E, последната буква е Е а не коя да е друга. Прилагам снимка на същата тръба но за 2.0 бензин тъй като не мога да намеря никъде за 1.6, дори в магазина ми казват че частта е спряна от производство, затова и търся употребявана. На моята кола явно е имало някакъв проблем при предишния собственик, и е отрязана частта където е Г-образния извод, и на нея е нахлузена тръба която според парт номера е за голф 4 1.9 110 коня дизел, и е облепена с изолирбанд явно за да не пропуска въздух. Но имам съмнения че пропуска затова търся това което трябва да е. Пак моля предлагайте само това което търся, и моля без излишни коментари и разтягане на локуми, даване на акъл и тем подобни. Търся артикул и нищо друго. Благодаря предварително и лека вечер.
Прикачени файлове
Screenshot_20240423_152819_Google.jpg




Върни се в “Купува”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта