На Метан до Германия

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
G3
Мнения: 1549
Регистриран на: Пет 09 фев 2007 23:49
Автомобил: Vw Sharan 7M
Двигател: 2.8 v6 204ps 4motion Ha METAH
Местоположение: КалифорНия

Re: На Метан до Германия

Мнениеот G3 » Пон 15 сеп 2014 21:27


На мен ми инсталираха такава зареждачка преди около 5 години още с монтажа на метана. Мисля че няма смисъл да търсиш по интернет доставки и т.н. Отиваш директно при газаджийте и им казваш какъв е проблема. Със сигурност имат такива и ги монтират ежедневно.




bauer
Мнения: 5
Регистриран на: Пон 15 сеп 2014 12:49
Автомобил:
Двигател:

Re: На Метан до Германия

Мнениеот bauer » Сря 24 сеп 2014 16:59


То това е проблема, че отидох при метанаджията, той ме погледна доста учуден и каза, че не знае за какво говотя.
Писах на Фобос, един човек ми отговори, че знае за какво става дума, те имат за Италия, ако си поръчам ще ми е доставят след месец, писах им на другия ден, обаче отговори жена, която не знаеше за какво става дума и ми прати снимка на това което имат в склада, обаче тази снимка не ми говори нищо на мен. Обадих се още в 3 магазина в Пловдив, пак не знаят за какво става дума :-(. Писах на сайта на Ремикс, обаче още не са ми отговорили.
Иска ми се точно такава зареждачка и за двата стандарта, понеже навсякъде където съм зареждал слагат преходник за моята газова, но примерно преди две седмици в Кърджали не ми сложиха, а ме заредиха директно. Някъде прочетох, че някой не са го заредили в Смолян понеже бил с германския стандарт.


Потребителски аватар
genov1
Мнения: 849
Регистриран на: Пон 09 май 2011 19:52
Автомобил: Passat CC
Двигател: CBBB 2008
Местоположение: Стара Загора

Re: На Метан до Германия

Мнениеот genov1 » Чет 09 окт 2014 8:35


Разтършувай се из магазините за газови уредби, не може да нямат, егати пълначката. И тази която си пратил линк към нея, какво, няма ли я в наличност. Като не ти отговарят от Ремикс, хвани един телефон и им звънни, те имат всичко



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта